Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
mackoj

Příspěvek od mackoj »

To rasty - hele frájo, udělám všechno proto, aby mi žádná Lantra neujela i kdybych měl dát dozadu mladýmu šlapky :D

To zaludnikrs - nehoň se , všechno jednou bude, rozčílíš se - praskne ti cévka a budeš rád když tě to jenom lízne - KLÍDEK buď cool 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

mackoj píše:...tak nebude v našich luzích a hájích rychlejší Lantra než moje Popelka
ale bude :lol:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

zaludnikrs píše:mackoj:vcera sem to resil s tim borcem a nastval me,ze ted nema vubec cas a ze by mu to trvalo tri dny a kdyz sem se ho zeptal za jak dlouho to udela tak ze za hodinu tak sem se jako zeptal proc tri dny tak rekl ze to tak proste ma no :-/ resim stale resim,no vis jak je to nasup jak to jede ;) a to je to blbejch 8-10 ps ;)
já ci taky. Asi do toho pujdu po další vejplatě. Změřej mi tam při tom rovnou i výkon ???
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

mackoj: a kde jsi si to nechal konkretne chipnout?

zaludnikrs, pokaymu: ze bysme se tam sesli v jeden den vsichni tri? :lol:
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Dráček píše:mackoj: a kde jsi si to nechal konkretne chipnout?

zaludnikrs, pokaymu: ze bysme se tam sesli v jeden den vsichni tri? :lol:
Jasný uděláme klubovou chipovačku :lol:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

4: Pokaymu
Já chci taky chipa :shock: kolik to tak stojí??Já se ptal a řekli mi že výkon půjde nahoru tak o 10 procent a chtějí za to 10 000kč..Je to tak i u vás??
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Kyrglik píše:4: Pokaymu
Já chci taky chipa :shock: kolik to tak stojí??Já se ptal a řekli mi že výkon půjde nahoru tak o 10 procent a chtějí za to 10 000kč..Je to tak i u vás??
Tady je to to samý. A spotřeba dolů tak o půllitřík
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

pokaymu píše:
Kyrglik píše:4: Pokaymu
Já chci taky chipa :shock: kolik to tak stojí??Já se ptal a řekli mi že výkon půjde nahoru tak o 10 procent a chtějí za to 10 000kč..Je to tak i u vás??
Tady je to to samý. A spotřeba dolů tak o půllitřík
Mě taky říkal že i spotřeba půjde dolů..Uvidím jak na tom budu,ale asi si to necham udělat... :wink: Tak potom porovnáme lepší práci,hm?? :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Na spotřebu dolů moc nevěřím, řekl bych , že jak šlapeš tak žere, já jí moc nešetřim, ale spotřebu ještě nemám spočítanou
první výpočet byl 9,5 l /100 (staré svíčky + filtry , ještě vcelku kosa někde kousek pod nulou a ráno 6km tam a večer 6km domu)
koupil jsem ji v březnu a od té doby jsem jí dal, filtry, oleje, svíčky, rozvody a už je trochu tepleji, Mimoň byla moje první delší jízda. Kolem 15.5. budu dělat výpočet spotřeby tak dám vědět.
Kámoš na emisích mi říkal, že je nesmysl, aby mi šla spotřeba dolů protože je v nízkých otázkách bohatší směs (a tak mi to i naměřil) a proto se zvyšuje výkon, je pravda, že se dá jezdit na 2000 otáčkách , ale to mě fakt nebere.
Jinak tu optimalizaci podle všeho zmakal ABC tuning. - je to tim olepený
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Kyrglik píše:
pokaymu píše:
Kyrglik píše:4: Pokaymu
Já chci taky chipa :shock: kolik to tak stojí??Já se ptal a řekli mi že výkon půjde nahoru tak o 10 procent a chtějí za to 10 000kč..Je to tak i u vás??
Tady je to to samý. A spotřeba dolů tak o půllitřík
Mě taky říkal že i spotřeba půjde dolů..Uvidím jak na tom budu,ale asi si to necham udělat... :wink: Tak potom porovnáme lepší práci,hm?? :P
No já do toho pujdu tak za měsíc nejdřív
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

pokaymu a dracek a dalsi :ja to mam proste poreseny tak ze vezmu software z ridici jednotky jedne lantry a nahraju do druhe lantry,ale bohuzel je ten software jen na 1,6 takze vam dvoum to bude na prd :( ale mohli ste se domluvit,nachipovat jedno auto a z toho druhyho bych pak domluvil prehrati softwaru rozumite me ne? ;) a jinak valcovou brzdu mam domluvenou da se rici za dobry slovo takze taky pohoda ;)
Jiřa
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

zaludnikrs píše:pokaymu a dracek a dalsi :ja to mam proste poreseny tak ze vezmu software z ridici jednotky jedne lantry a nahraju do druhe lantry,ale bohuzel je ten software jen na 1,6 takze vam dvoum to bude na prd :( ale mohli ste se domluvit,nachipovat jedno auto a z toho druhyho bych pak domluvil prehrati softwaru rozumite me ne? ;) a jinak valcovou brzdu mam domluvenou da se rici za dobry slovo takze taky pohoda ;)
problém je v tom že mám coupe 2.0
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

pokaymu:no vzdyt sem te to psal ze se mas domluvit s drackem on ma taky dvojku a ja bych vam to pak poresil to prehrani softwaru rozumis me ne? ;) 16v
Jiřa
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Klucí, já pojedu sprint s váma jó? Nevyhraju, ale budu mít Accentika naleštěnýho a kdyby vám z toho na trati něco padalo, tak bych to přivez za váma....... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Hanzi vemem te do trojky na lana za nas ;)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“