Cvici tu nekdo?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Hardcam »

Jardo, kdybys chtel, vyber si na strankach USn ajkejkoliv produkt a pres me muzes dostat slevu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od 89majlo96 »

brutal motivation with epic music :D/
http://www.youtube.com/watch?v=fUG5763vGqc
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

f sport se doporučil já :!: :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Pepan a Delphino =D> ok? :D
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Hardcam píše:Jardo, kdybys chtel, vyber si na strankach USn ajkejkoliv produkt a pres me muzes dostat slevu.
Zatim to dam bez toho a az se trochu rozpumpuju, tak kdyztak i jo pozdeji :) dik

Majlo :arrow: me primo kulturistika moc nezajima, ani se mi to moc nelibi, me se libi Japoncici :mrgreen: ty maj super tela :lol:
- ale video je kazdpoadne super :wink:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od pepan »

nooo to už je lepčí :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od delphino »

seznam jidel je luxusni, abys pribral per do sebe ryzi a brambory : ), racio chlebiky se jedi spis v hubnouci fazi, hlavne se neboj si to pocitat, u tebe bych to videl na denni spotrebu 400sachru 170bilkovin, a taky zjistis, ze to dost leze do penez, proto jsem casem dost uskromnil : / . Pokud ti nechutna ovesna kase, jako me, kupuj normal vlocky i ovocem zalejt studenym mlekem a to mi vyhovuje. Nevim jestli je vhodny pro zacatecnika jet Korteho, sam jsem jel asi po dvou letech cviceni, jede se jen 1 mesic, pak pauza aspon pul roku, je hodne narocny, ac se to nezda, ja byl po cely mesic dost unavenej. Navic si musis dat spravny hodnoty, asi si nasel tabulku na vypocet vah, kde ob tyden zvysujes asi o dve kila, kdyz si das na zactku moc, ke konci to nedas. Dal bych ho pozdeji, ze zacatku bych cvicil klasiku, po naky dobe bych zjisti, jaky mam maxima a zacal bych tepr o kortem uvazovat : ). Ani bych se nebal chodit ctyrikrat tydne, pokud na to mas cas, pokud budes jist, tak jak sis predsevzal a spat aspon osm hodin, nemas se ceho bat. Muj trenink je takyto: pondeli : kozy,biceps ; utery: nohy ; ctvrtek : zada,triceps , patek : ramena . bricho kdykoliv se da. Uprednostnuj cinky cinky cinky. Kladky a pododbny multi-pristroje jako posledni cvik nadoraz. Na kazdou cast tela staci 3cviky.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

http://www.f-sport.cz/bb/index.php?acti ... topic=5877

Kdyby nekoho zajimalo :)

Ty racio jsou docela super na sachry, pravda snedl jsem sice tri, ale to se da chroupat kdykoliv a ja uz si to nakoupil, tak se to prece nevyhodi :mrgreen: Hodnot se docela drzim, ale kazdej den to pocitat nejspis nebudu.
Tu kasi jsem koupil tak na zkousku a dava mi zabrat rano/nezvyk/ a na jidlo mezi snidani a obedem si musim zvyknout, nejsem zvyklej jist celkove dopoledne a to by prave melo bejt nejvic sachru/studoval jsem si to :D / mam i obyc vlocky, tak si je asi zejtra dam, uvidim jak budu stavat, zitra to pokazim a vstanu tak na obed :lol:
Toho Korteho se nebojim, je to zahul, ale tak to ma bejt, chci dat co nejvic do tech 3mesicu, tak kdyz uz tak poradne. Zatim to beru vazne, jidlo i trenink, takze jsem si dal takovej termin ze to dodrzim bez vymluv apod 3mesice a uvidime zmenu. Jidlo si kupuju komplet sam a i si ho varim, ono na tom nic tezkyho neni, ale po chvilce me nebude bavit jist to same, ale to se poda.

Penize zatim jsou, no, jsem uz v tom da se rict tejden a utratil jsem cca 1500, ale to jsem kupoval plno veci jako do zasob ktery se nezkazi a blbosti okolo atd jako je cukr hroznovej, olivovej olej a ja nevim co jeste, mohl bys mi spis poradit na cem slevnit a co jeste za jidlo dodat, protoze ty olomoucke tvaruzky maj 100g a je tam 30bilkovin, coz je super, tak neco takoveho jestli jeste je, tak at o tom vim, jinak myslim ze mam vse, akorad furt menim tunaky, protoze zatim byly vsecky hnusny :lol: az na jeden kterej stal 50, ale to davat nebudu, kupuku za 20 bud v olivovem oleji a nebo se zeleninou.

Korte je docela zlo, ale je to pro me dobro :mrgreen: o ty tabulce a procenta ze by se meli delat vim, ale kdyz jsem koukal ze kazdej na jinych strankach urcuje ty hodnoty jinak/jako od kolika % ma zacit a kolik ma pridat atd/ tak jsem si rekl ze nebudu nic pocitat, proste budu prihazovat po 2kilech a je to.

Zmeny prej u me budou brzy viditelne kdyz jsem takovej chroust :mrgreen:

Tak drzte palce :wink:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od delphino »

Takze pokud korte, tak poradne a ne od oka. Jede se jeden mesic, ne ze si budes tri mesice prihazovat. Tady mas tabulku :

http://www.f-sport.cz/tabulky/korte.xls

zadas tam svoje maximalky a ono ti to vypocita kolik kazdy tyden zvedat, kolik serrii a opakovani jet. U benche se pocita i tyc(vetsinou +20kg), to jen tak na okrasu, ja to kdysi nevedel a porad jsem si rikal, jak je mozny, ze vsichni mluvi o takovych vahach a ja zvedam tak malo : )).

Tunak v olivym oleji ma je tucny, ve vlastni stave je bez tuku. K tem vychytavkam, ja treba nejsem schopnej jist samotnej tvaroh, nekdo pridava med, ja ho rozmixuju s kefirem(tez dobry na bilkoviny) a je to bilkovina bomba : ). Hodne dobry na sachry je chleb moskva. U sunky je obcas koukni, kolik to ma vzadu procent masa, u tech za 15kacek maj jen 50-60%. Z ryb je vyborny pangas.

Pri nabirani je - Bílkoviny 2g na 1kg os. váhy,
sacharidy tak 5-7g .
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od Accentdevil »

Ten odkaz mi nejde otevrit. Ulozim to, ale kdyz chci pak otevrit ten soubor, tak se mi ukaze Ulozit jako a takhle dokoloa.

Tech tunaku je hodne, takze musim najit nejakej co mi bude vyhovovat, k tomu tvarohu, samotnej ho nejim, vetsinou do nej dam hroznovej cukr a trochu granka a zeru, ten kefir mi teda vubec neleze, ale trochu ho tam dam aby to bylo ridsi trochu. Sunku prave beru tu se 60%, ale ted jsem si koupil kruti a tam je 80-90% tusim.

Ryby celkove jsem nikdy moc nejedl, tak jsem okoukal tu tresku a ta je po 200gramech, takze akorat kus na obed, takze tu beru. Trapi me spis ze nevim jak z vajickama, na 2vejce je to 18bilkovin, ale tuku je tam taky 18 a to je dost, ale po rano si je dam, protoze tu kasi to se neda do sebe cpat porad a mleko na normal nebylo.

U me tuky nevadi tolik ne? Bilkoviny mam v pohode a sachry jakz takz taky, tak se budu drzet techle hodnot, cviceni a uvidime jak to dopadne.
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvici tu nekdo?

Příspěvek od delphino »

http://www.f-sport.cz/print.php?id=273 , tady kliknes na nazev korte a to je ta tabulka, ale musis mit microsoft excel nebo stahnout neco, co otvira xls .

U tebe tuky nevadi, ja jsem je resil hodne, takze ani vajcka jsem nejedl, rano ciste vlocky v mlekem po cely rok : ), takze zatimco ja je drzel na 20 za den, u tebe to je tak 30-40.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Odpovědět

Zpět na „Pokec“