Už brzy

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivopav
Příspěvky: 5
Registrován: 08 bře 2012, 17:53

Re: Už brzy

Příspěvek od ivopav »

Já jsem také přemýšlel o koupi a byl jsem zde načerpat informace.Vše co je zde uvedeno je pravda.Těch co je spokojených bude a taky je víc než těch co jsem píší.Smyslem fóra je snad se podělit o nedostatky a problémy a doufat v kvalitní a fundovanou odpověď.Těch co by svůj vůz vychvalovaly moc na fóra nechodí.Já koupil novou 301 Peugeota a větší vrak jsem neměl a to jsem měl samý jetý hujdy.Po 4.měsících jsem jej vrátil.Původně jsem chtěl ix20,i po těchto některých negativech,které jsou zde zmíněny,ale nakonec jsem koupil vůz s dámským přirozením přes celý kryt motoru :D .A tolik kritických rad a názorů,že jsou to krámy apod co jsem vyslechl no hrůza.Ale v dnešní době vůz kolem 300000 bude mít vady u každé značky,holt je dnešní doba konzumní auto je také spotřební zbožé.A již zmiňovaný B-MAX,mě tedy dvakrát moc nepřesvědčil a cenou už vůbec ne,mnohem lepší ix.Každopádně Všem současným i budoucím majitelům :hyu: přeji hodně štěstí a radosti,kterou nový vůz přináší.
Původně měla bít ix20,ale nakonec je nová Fluence 1.6,Dynamique a ještě mám doma novou i30 combi
Reklama
 

honza_k
Příspěvky: 7
Registrován: 10 srp 2013, 14:09

Re: Už brzy

Příspěvek od honza_k »

Abych sem vnesl trochu pozitivní nálady tak musím oznámit,že už brzy budu také majitelem ix 20. Bude to 1,6 s automatem. Když jsem poprvé viděl tohle fórum,tak jsem si říkal,že to auto si určitě nekoupím. Pak se mi to nějak rozleželo v hlavě a šel jsem si ho vyzkoušet. Půjčil jsem si ho na víkend a musím uznat ,že mě dostalo. Už se nemůžeme dočkat až bude doma. Včera mi prodejce psal, že bude vyrobené ,jako model 2014,takže tam bude pár detailů jiných. No uvidíme. :-)
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Už brzy

Příspěvek od frawd »

Tak nám potom daj vedieť, aké vychytávky má model 2014. :)
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: Už brzy

Příspěvek od PALI-PALI »

mna celkom prekvapuje, ze niekto problemy z tohto fora povazuje na dovod nekupit ix20..

Samozrejme, nie su to zanedbatelne veci - riesit lak, napravy, radio, zadne plato na aute na ktore clovek dlho setril..

ALE

stale lepsie ako riesit roztrhnute rozvody, problemy s dvojhmotou, vstrekovacmi..

Takze na mna skor forum zaposobilo pozitivne :-)

Teda to, ze ziadne fakt kriticke chyby sa tu neriesia :-)
ix20, 1,4b, 2013
NewCustomer
*
Příspěvky: 14
Registrován: 06 říj 2013, 11:49
Bydliště: Minkovice

Re: Už brzy

Příspěvek od NewCustomer »

Máte úplnou pravdu. Je lepší mít archaický agregát a neřešit žádné problémy. Většina automobilek podobný agregát nabízí, aby vyhověla těmto nárokům.

Pořád přemýšlím proč můj zaměstnavatel tedy nechal koupit auta s motorem 2.0 TDI. Asi protože jsou tak poruchové jak se o nich říká.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Už brzy

Příspěvek od mmv »

?? souška učitelka koupila na rozvoz obědů do jídelny základní školy VW Caddy 2,0 TDI ??? dobrá volba taky jsem po něm pokukoval, ale ta zadní náprava mě odradila
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Už brzy

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

New(No)Customer: Docela by mě zajímalo co je na benzínech Gamma a dieselech U archaického.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Už brzy

Příspěvek od frawd »

No predsa benzíny nemajú turbo a diesle nemajú overboost. :D
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Uživatelský avatar
65monty
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 kvě 2013, 11:13

Re: Už brzy

Příspěvek od 65monty »

Už zítra :P :P :P :P snad bude všechno v pořádku!!!!
ANGLIČAK creme white 1,6CWT 16V 92 KW 125 splašených hřebcu no prostě paráda
ford focus 1,8 TDDI stříbrna dratěnka- ještě je pracant
ford eskort 1,6 modrá švestka
honza_k
Příspěvky: 7
Registrován: 10 srp 2013, 14:09

Re: Už brzy

Příspěvek od honza_k »

Chceš mě naštvat? Já čekám od konce srpna a pořád nic. :(
Uživatelský avatar
65monty
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 kvě 2013, 11:13

Re: Už brzy

Příspěvek od 65monty »

NAZDAR honzo k naštvat jsem tě nechtěl. Předáni proběhlo na vybornou a prvnich 40 km no prostě skvěle. :D/ :D/ :D/ :mrgreen: Minuly tyden ve čtvrtek jsem prišel k prodejci v ostravě mrkli na sklad v Nošovicích a jedno takové co jsem chtěl tam mněli no a dnes uz je v garaži.Prostě jen trocha štěsti,neboj brzy se dočkáš a pak se třeba potkáme někde na srazu :P :lol:
ANGLIČAK creme white 1,6CWT 16V 92 KW 125 splašených hřebcu no prostě paráda
ford focus 1,8 TDDI stříbrna dratěnka- ještě je pracant
ford eskort 1,6 modrá švestka
honza_k
Příspěvky: 7
Registrován: 10 srp 2013, 14:09

Re: Už brzy

Příspěvek od honza_k »

Já to myslel z legrace. Máme vybranou IX20 s automatem a ta nikde na skladě nebyla,takže bohužel musíme čekat,ale doufám,že už bude brzy :).
Přeji ti ,aby jsi byl s autíčkem jen a jen spokojený.
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: Už brzy

Příspěvek od PALI-PALI »

je to v pohode auto.
Pokial clovek akceptuje, ze:
A: je to prioritne mestske auto
B: je urcene pre zeny
C: je postavene na podvozku maleho auta


V skratke - hoci je cenovo podobne i30tke, pri priamom porovnani je vyrazne vidno, ze i30 je o triedu vyssie - spracovanie interieru, pouzite materialy a podobne.

Na druhej strane - prakticke rozmery, vyssia vyska u ix20.

Ale, kto si vyberal auto sam - tak si pravdepodobne vsetky za/proti porovnal.
ix20, 1,4b, 2013
bask
*
Příspěvky: 44
Registrován: 15 úno 2011, 14:03

Re: Už brzy

Příspěvek od bask »

PALI-PALI: Dle čeho soudíš že je ix20 určeno pro ženy? Já si teda nepřipadám jako žena :D . Například ta moje za volant ničeho většího než je ženské vozítko i10 nesedne (btw jedno z mála aut s kosmetickým zrcátkem i pro řidiče:-). Pak je tu další skupina žen která zase naopak používá k odvozu dětí spíše rodinné vany a že jich taky málo není, všechny ty Espace,S-maxy,Galaxy atd, to vidim na silnici každou chvíli a baba to řídí. ix20 jako auto prioritně pro ženy já rozhodně nevidim.Zdar!
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Už brzy

Příspěvek od frawd »

Tiež sa ma to dotklo. :-) Jediné auto kde chlap nemá čo robiť je VW New Beetle 1. generácie.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Odpovědět

Zpět na „ix20“