Nelepte se na kamiony!!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od jiri.vacha »

enjoy: #-o víš co může to tvoje tuknutí způsobit :?: ,kamionák se lekne,zašlápne to a zezadu ho napasuje nějaký osobák či motorkář,který se zrovna chystá na předjíždění =D>
a ted kdo tu nehodu způsobil :?: dle policie ten co nedodržel odstup,ha.Ale je tu ještě jedna možnost :idea: ,když ten kamionák bude mít za oknem kameru jako já,tak celá nehoda jde tobě na triko za úmyslné vybrždování,síla co :-k
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od enjoy »

A já tak věřil,že když to dvojnásob zdůrazním,že šlo pouze o bliknutí světel a že jsem nezpomalil ani o kilometr za hodinu,tak se toho nikdo nechytne...chytnul.
Mimochodem,na tý silnici jsme byli jen my dva,široko daleko nikdo.budeš se divit,ale i to jsem bral v potaz při svém "manévru".
A kdyby tam měl kameru,tím líp,aspoň by se sám usvědčil z toho,jaký je dement.
Zajímalo by mě,podle tvého názoru,co jsem měl v takové situaci správně udělat...

edit:napadají mě pouze 2 varianty.První,že to nechám být a budu čekat,jestli v tý kabině nesedí vystresovaný magor,co měsíc neviděl rodinu a cvičně do mě neťukne.A druhá,že zvýším rychlost a nechám si dobrovolně dát pokutu.opravdu netuším,čeho se snažil dosáhnout.
edit2:jsem se málem samonasral.čas tuhle diskusi poslat do věčných lovišť.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Hardcam »

Deegr: hahaha...co vis, prosim te, o platech? A vis vubec, kdo (jaci doktori) v ty stavce vlastne byli? Promin, ale odbornik ma narok na to, aby dostal adekvatni odmenu a to puvodnich cca 25000Kc rozhodne neni, tolik maji i skladnici tady ve Slanym v nejmenovany fabrice. Kamionaka vzdycky pujde nekdo delat, ale prijit o doktory, protoze jinde dostanou mnohem vic, je prece nesmysl. Navic lekaru je potreba vic, napr. zubaru (samozrejme mam na mysli i soukromou praxi) je pouhych cca 5000. Protoze se zrejme neshodneme a jak psal enjoy, v tomhle neustoupim, tak asi nema smysl dale nad timto diskutovat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od jiri.vacha »

enjoy:bliknutí způsobuje leknutí.Neber to zle,nic tim nedocílíš bliknutím.Já radši přidam a zmizim a nebo uhnu a necham ho jet,at se zabije sám :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od oltcitak »

hosi,cely problem je ze v Europe sa diva prevazna vacsina vodicov na kamionakov ako na vrahov a chrapunov.Chvalabohu,ze tam nejazdim,tu v Anglicku je praca vodica kamionu vazena(aj ked nezaplatena) a vsetci sa tu respektuju.Samozrejme ,ze sa najdu vynimky na obidvoch stranach,ale povacsinou su to nie rodeni anglani.Takze si davame prednost,blikame si len na pozdrav a oznamenie,ze sa registrujeme a davame si prednost(vratane policajtov) :D 8)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Deegr
****
Příspěvky: 1061
Registrován: 19 úno 2012, 12:59
Bydliště: Klatovy

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Deegr »

Hardcam: Já doktorům neubírám na důležitosti, ani na penězích, ale ten způsob stávky, co zvolili byl prostě nepřijatelný! Za to u mě doktoři spadli na dno, jsou pro mě jen lidé, co si chtějí nahrabat, nic víc. Doktory člověk bohužel potřebuje, proto také mohli vydírat. A že by řidiče kamionu mohl dělat kdokoli? To by bylo nehod a rozvodů! Už vidím, jak by lidé chtěli zmizet na měsíc do Evropy za 25 000-30 000,- měsíčně, žít celý měsíc v malé boudě bez záchodu. Obávám se, že tohle není vážně práce pro každého,jak si myslíš. O práci řidičů kamionu evidentně nemáš žádné tušení a ani představu, jak náročná práce to vlastně je.
Tohle není dobré téma na diskuzi, tohle je dobré téma na nějaký sraz. To by bylo řevu a to do ranních hodin :-)
Hyundai i30 N Performance
Kia Pro Cee'd GT 2015 Prodáno
Hyundai i30 1.6 GDI Style 2012 Sold
Fiat Stilo Abarth 2.4, 2002 Sold
Fiat Bravo HGT 2.0 20V,1996 Crash
Fiat Uno 1.4,1991 Sold
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Farrael »

Myslím, že byste měli zakopat zbraně. Protože se za a) nedohodnete a už sem taháte pomalu i politiku a za b) všichni maj před prahem hromadu bordelu, takže bysme všichni měli šoupat pokojně nohama. Hlavní je, abysme dojeli do cíle vždycky živí. Takže se prostě snažit být tolerantní. Ono mimo tu ves neni takovej problém jet lehce nad devadesát. Beztak kolikrát jsi potkal v poli policajty Enjoyi. Tím tě ale nechci navádět k porušování předpisů. Nicméně ty tři kilometry navíc tě nezabijou nad těch devadesát a kamioňák tě nebude prudit - vidíš to je ta tolerance. Tak a to byl takovej příklad za všechny. Vždycky to jde nějak kompromisně vyřešit a to z obou stran.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Hardcam »

Je rozdil mezi tim, jestli je to prace pro kazdyho a jestli ji muze delat kazdy. Prace pro me to rozhodne neni, nesel bych to delat ani za nic, ale jit ridit muzu resp. nic nebrani tomu, abych mohl.
Myslis, ze to delal z pleziru a hned na prvni pokus o zvyseni platu? Tech vyjednvani bylo dost a dost. Znas nekoho, kdo neni rentier a svoji praci dela jen kvuli prisaze nebo zalibe? Ja teda ne, vsichni to delame pro penize, ja, ty, i doktori.

Farrael: my se nehadame, my diskutujeme...u piva to vypada uplne stejne :wink:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Tringi »

Farrael: Já bych do tohodle tématu zatáhl politiku docela rád, protože si myslím, že polovinu z té nevraživosti, o které se zde bavíme, ať už ohledně kamionové dopravy nebo doktorů, způsobují právě hloupá nařízení a bezmyšlenkovitá aplikace nefunkčních politických filozofií. Ale koneckonců možná je to úmysl, alá rozděl a panuj, dokud bude chudina zaneprázdněna svými konflikty, nemusí se páni bát o koryta ...žeby?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
lada 71
***
Příspěvky: 537
Registrován: 08 úno 2011, 10:51
Bydliště: Nordböhmen

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od lada 71 »

enjoy píše:..... a dojel mě kamion,nalepil se na mě,což mě znervózňuje,tak jsem ťuknul na brzdu,zdůrazňuji ťuknul, a ten se mohl posrat!
Ono pověstné vybržďování a tím pádem vychovávání toho za mnou.... Teď nereaguji na tvůj konkrétní případ, enjoy. I kdyby auto za mnou mělo 5 kamer za sklem a já jedu po krásné rovné silnici, předpisových 90km/h a najednou prostě hamtnu na brzdu, nikdo jiný kromě mě, nemá právo posoudit, jestli se jedná o úmyslné vybrždění. Řidiče jakéhokoliv auta, může postihnout jakákoliv momentální nevolnost. Ty do auta před sebou nevidíš, jestli řídí starej nebo mladej a pokud mám najednou pocit a důvod náhle zastavit, tak mám na to nárok!!!! A řidič auta jedoucího za mnou je POVINEN dodržovat takovou bezpečnou vzdálenost, kdy bude i on schopen díky vývoji a provozu na silnici, bezpečně zastavit vozidlo za před ním jedoucím vozidlem. Já nikoho zatím nikdy ještě nevybrzdil a ani se tento styl jízdy nehodlám učit, jen se obávám tohoto "moderního" sloganu, kdy prostě dement nalepený za autem to neubrzdí, vlítne do auta před sebou a pak bude PH krmit slintama a zbavovat se zodpovědnosti a viny právě tím, že řekne: "On mě vybrzdil".
Hyundai i30 Comfort, 1,6 CRDi VGT - 85kW, Vivid Blue, 07 / 2010.
Oil: Shell Helix Diesel Ultra 5W-30. Benzina - Verva Diesel / Euro Oil - Optimal Diesel (bez biosložky) + VIF
"Ať to má kozy nebo kola, vždy s tím budou problémy".
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od MICHAL77 »

Jsem zvědavej jak toto skončí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bavím se fakt dobře.... [-o< ....
.........
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od jiri.vacha »

Chlapi,souhlasím se všemi,že na silnici jsme si rovni,ale hmotnostně jsou někteří úplně někde jinde :!: :shock: http://www.stream.cz/uservideo/197897-k ... -vs-osobak
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Mexican »

ja len nedufam, ze budem musiet kamionistom davat povinne pusu, kedze to maju tak sakra tazke :twisted:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od jiri.vacha »

Myslíte,že ten řidič toho osobáku,možná jedoucí po hlavní,půjde zažalovat toho kamionáka za to že mu nedal přednost :shock: No nevím :-k
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Nelepte se na kamiony!!!

Příspěvek od Chasnik »

Deegr:
bod 1) - odpověz si bodem 5) a naopak:) Tady je krásně vidět, jak sami měříte dvojím metrem. Ty můžeš tlačit před sebou auto 20krát lehčí, jenom proto, aby jsi ho potrestal za to, že jede pomaleji, než by jsi chtěl. Ale když někdo pojede za tebou s úmyslem ne tě potlačit, ale v nejbližším možném místě předjet, tak je oheň na střeše. Doplním k bodu 5) že důvody, proč není možné zvýšit rozestup, jsem popsal ve svém prvním příspěvku. Podotýkám, že na nějaké lepení nejsem stavěný, ale provoz mi často neumožní dodržet komfortní rozestup...
2) vycházíš z mylného přepokladu, že kamioňáci jsou za volantem v práci, kdežto řidiči osobáků si jezdí jen tak pro potěšení. Stejně tak jako ty se zdržíš na nakládce, mně může zdržet předcházející zákazník, případně nečekaný výjezd pro materiál montérům apod. Důvody jsou analogické. Taky jsem potom ve stresu a tlačím na pilu. Ale to mě neopravňuje k tomu, abych prasil za volantem.
3) zde se jedná naopak o častou situaci, bohužel. Ale máš pravdu, že řidiče osobáků tohle taky netrápí a dostat se před ně je taky oříšek.
4) Když jedu s dodávkou a mám naloženo, že mi to třeba víc než 100 nejede, tak taky lehce zpomalím, když to vyžaduje situace. Dodávky a náklaďáky mají špígly velké, takže jde krásně vysledovat, co se za autem děje.

Farrael: nemyslím si, že by tohle byla nějaká válečná stezka. Nikdo tady nikomu nenadává a že se tady lidi v něčem neshodnou, to je v životě normální ;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“