PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANIČKA

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

Vyberte termín srazu :-)

29.9.
16
73%
6.10.
6
27%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Hardcam »

Myslim, ze s tim kluci nebudou mit nejmensi problem...:)
Mam dojem, ze na minulych srazech taky byly neHyu....uvidim, jak bude situace, pokud by to vyslo, taky bych neprijel Hyu, ale Kyjou, precejen ty naklady na takovou cestu jsou taky znat. Bohuzel o stavu ucasti budu vedet nejdrive tyden pred konanim, byt to zarohem a akce na 3 hodiny, neresil bych to.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Amalfi »

Espero píše:Hele chlapi, když je ten srázek jednodenní a nespací, co kdybych místo H1 přijel novým Renaultem Thalií. Bude to za poloviční náklady na PHM. Já totiž potřebuju zajíždět, abych ho mohl předat druhé polovičce a mít od něj pokoj. Zajíždění jí nemůžu svěřit.
Hele hele tak se to tu rysuje, samej prebehlik. :lol: Jako v Thalii jsem jeste nesedel, ze bys me nechal se aspon posadit :mrgreen: No co auto je to taky za rozumnou cenu, urcite me budou zajimat tve zkusenosti.
No a Harde natyrlich u tebe to same :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Espero »

Ale to já Tě klidně nechám, bůh ví jaký zázrak to není, málo místa mezi pedály, při mé výšce nad hlavou tak 2 cm.... Je to pro mojí 1,5 metrovou manželku. V H1 je 2x lepší poježdění za 2x tolik peněz. Já nejsem přeběhlík, nanejvýše tak mimoběhlík, když ne rovnou souběhlík.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

No koukám že se to pěkně rozrůstá! Jen tak jsem hodil oko na sraz, jsme zrovna v Deštném a zrovínka po vynikající svíčkové v hotelu Praha.. To je hlavně zpráva pro Vildu, abych mu udělal laskominy... :lol:

jinak zatím nevím zda pojedu sám či ve dvou.. A je pravda že tu prohlídku by to chtělo v Haničce zarezervovat dopředu...
Ale nevím kam dáme auta u Zemské brány... Tam to pidi parkovište nás nemůže pojmout.. Kór když tam budou i jiní navštěvníci... :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

mozna by stalo zarezervovat treba na 12:00 prohlidku pro nas,auta vzdycky nekam pichnem
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

Chlapci byl bych v klidu, s /rossem/ jsem v telefonickém spojení a myslím, že má celý sraz ošéfovaný dobře a do detailů ..... Evidentně to nedělá poprvé ..... :wink:

Marťas ... řízeček je řízeček :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od zolda »

Vildo, já mám taky Garmina a vždy si zadám trasu v PC v prográmku a pak jí drátem odešlu do navigace. Tak mám pěkný přehled kudy mně navi vede. Jinak máš pravdu v tom, že je to jen blbý přístroj a někdy mně taky nas.... ](*,) To se s ní musíš naučit žít, jako se ženskou :P
Espero, dnešní zajíždění nového vozu můžeš svěřit i ženské, ty motory už netrpí jako dříve. Jinak když přijedeš s renckem, tak v tom problém nebude, to je taky pěkné vozítko. Ono to je o lidech a navíc jsi taky příznivec :hyu: :D/
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

treba bude otevreny den u renaultu a budeme mit testovaci jizdu s Thalii :D :D :D ,skouknem jak to vypada a co si pak pred duchodem poridime za lidove ceny,nebot s duchodem na ceny HYU uz nedosahnem,pokud teda za ty roky nam nejaky duchod priznaj a pokud jo,tak jestli nam doktor da potvrzeni,mam obavy ze bud nedozijem nebo nam zdravotni stav neumozni ridit,jak ti kreteni nam to porad zvysujou tak pocitam ze umrem jeste v praci pri plnem vykonu
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2775
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Espero »

zolda píše:Espero, dnešní zajíždění nového vozu můžeš svěřit i ženské, ty motory už netrpí jako dříve. Jinak když přijedeš s renckem, tak v tom problém nebude, to je taky pěkné vozítko. Ono to je o lidech a navíc jsi taky příznivec :hyu: :D/
No příznivec :hyu: , jsem majitel, rozhodl jsem se, že H1 se třetím vozem doma prodávat nebudu, jsem více než dost v rozporu mezi dosažitelnou cenou a reálnou užitnou hodnotou toho auta, které ja v podstatě jako nové, až na to, že nové není a navíc bych neměl při cestách za hranice všedních dnů kde spát, že ano. Ale zajíždění svěřovat ženské nebudu, ona ta moje nerozlišuje mezi otáčkami motoru, je jí úplně jedno, jestli tam má 2 nebo 6 tisíc. Ony ženské na to nějak nemají vyvinutý sluch. Takže než to dostane, pro jistotu bude mít autíčko natočených nějakých 10 tis. km. Jezdím s tím teď do práce, takže najíždím 100 km denně, to je nějakých více než 2 tisíce měsíčně, počítám, že koncem října jí to už předám dostatečně zajeté. Pak se při cestách do práce vrátím k Loganu, ten mi při řízení vyhovuje. Teď trošku odpočívá. Má natočeno už skoro 90 tisíc.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

69pavel
nene, já myslel parkování u Zemské brány, tam je to trochu horší když se sjedou auta..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Jura
**
Příspěvky: 267
Registrován: 14 zář 2007, 17:40
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Jura »

jo, tak u Zemské brány je malé parkoviště hned u mostu, tipnu tak max.10 aut, a co jsem jezdil kolem, vždy plné a navíc úzká silnice se zákazem stání po krajnici. Kousek dál je stanový tábor, tak snad u něj na louce a nebo nějakých 500 metrů lesem Orlická chata u Rampušáka po silnici něco přes 1 km. Jinak nedaleko mostu je i Pašerácká lávka cca 400 metrů po modré.
Kia cee´d SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort+packet plus+ r.v: 2013
Bylo:
Kia cee´d 1,4 CVVT 80kW /2008/
Hyundai Accent 5dv. 63kW 12V 1.3 /2000/
Škoda Rapid 130 5-speed /1985/
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

Jojo, přesně tak, tu úzkou silnici mám na mysli a pidi parkovište. A samý zatáčky.. No nějak to dopadne, když přijedem všichni spolu, tak ty auta můžem na sebe nějak nalepit... :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Amalfi »

Espero píše:
zolda píše:Espero, dnešní zajíždění nového vozu můžeš svěřit i ženské, ty motory už netrpí jako dříve. Jinak když přijedeš s renckem, tak v tom problém nebude, to je taky pěkné vozítko. Ono to je o lidech a navíc jsi taky příznivec :hyu: :D/
No příznivec :hyu: , jsem majitel, rozhodl jsem se, že H1 se třetím vozem doma prodávat nebudu, jsem více než dost v rozporu mezi dosažitelnou cenou a reálnou užitnou hodnotou toho auta, které ja v podstatě jako nové, až na to, že nové není a navíc bych neměl při cestách za hranice všedních dnů kde spát, že ano. Ale zajíždění svěřovat ženské nebudu, ona ta moje nerozlišuje mezi otáčkami motoru, je jí úplně jedno, jestli tam má 2 nebo 6 tisíc. Ony ženské na to nějak nemají vyvinutý sluch. Takže než to dostane, pro jistotu bude mít autíčko natočených nějakých 10 tis. km. Jezdím s tím teď do práce, takže najíždím 100 km denně, to je nějakých více než 2 tisíce měsíčně, počítám, že koncem října jí to už předám dostatečně zajeté. Pak se při cestách do práce vrátím k Loganu, ten mi při řízení vyhovuje. Teď trošku odpočívá. Má natočeno už skoro 90 tisíc.
No tak to te chapu, to je fakt lepsi si to zajet sam. Jinak ja se taky hodnotim jako majitel, priznivcem jsem byl kdysi kdyz jeste :hyu: nebylo tak masove rozsirene. Dnes uz to tak neberu :wink: a nikdy jsem se na nejakou znacku nefixoval. Ale verim ze nekteri lide jsou i vylozene fanaticti fandove nejake znacky a ze nechapou jak si nekdo muze koupit neco jineho, proste argument si vzdy najdou. A to at se jedna o Hyundai, Skodovku nebo cokoli jineho. Mne je to sumafuk, ja chci jen aby dane auto spnilo to proc si jej kupuji (jednou pro pohyb ve meste manzelce, pak pro me neco pro vyboureni, no a ted jsem spis u vetsiho kufru a vyboureni se mimo silnice :) Bohuzel H1 to neni a tak se nem neda pohodlne prespat :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: pidi parkovište.
Mám nápad .... na příští sraz všichni přijedeme autobusama nebo vlakem :wink: a bude po starostech s parkováním :D/ a ještě si tam můžeme dát nějaký to pivko ( pravý a ne močopudnej Birell ) :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
benny
**
Příspěvky: 301
Registrován: 31 kvě 2011, 17:57
Bydliště: Plzeň

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od benny »

Nazdárek pánové , docela bych přijel , ale hlavně nevim jestli nebudu muset do rachoty. To budu vědět až tak 3 dny před tim. Je to sice flák cesty ale docela bych jel. Jinak o dovolené jsme byli u Náchoda v pevnosti Dobrošov a bylo to docela dobrý , jenom ta kosa tam dole , já kraťásky , triko a pantofle , tekhle ne !!!!
New Accent - 1,4i , elegance , gold biege , 10/2008
Odpovědět

Zpět na „Srazy“