Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Elixir
*
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2015, 11:59

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od Elixir »

vodopadek píše:.
ja nakonec volil montaz senzoru.. resp. jdu na ni 15. koupil jsem si sam sadu od steelmate se zobrazenim na origo displeji (neb v :hyu: domontovavaji neoriginalni sadu s pridavnym displejem) za lidovych 6 tisic.. tahle me stala 2100 a k tomu 1500 avizovana cena za montaz a bude to jako origo z vyroby..
Ako to myslis so zobrazenim na displeji a neoriginalna sada s pridavnym displejom? Na ktorom displeji sa ti to bude zobrazovat? Myslis na velkom displeji navigacie alebo palubny pocitac?
i30 1.6 MPI 88kW kombi Weekend pred FL
Reklama
 

Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od darosh »

Vodopádek: doufám že se taky pochlubíš s parkovacím asistentem.
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od t0x!n »

chjo lidi nekdy pouzit hledani nebo se podivat o jedno tema v teto sekci nize:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 2&start=43
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od darosh »

t0x!n: díky pane :-)
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Elixir
*
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2015, 11:59

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od Elixir »

t0x!n píše:chjo lidi nekdy pouzit hledani nebo se podivat o jedno tema v teto sekci nize:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 2&start=43
V tejto teme sa nic nepise o tom, na ktorom displeji sa to zobrazuje.

Tak si odpoviem aspon sam: Podla vsetkeho sa vzdialenost ukazuje na displeji palubneho pocitaca.
i30 1.6 MPI 88kW kombi Weekend pred FL
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

jj presne tak ukazuje se to na displeji PP. az to budu mit namontovane reportnu vysledek jak to probehlo. doufam ze to bude vse bez problemu..
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od t0x!n »

Elixir: to mas pravdu vezmes ten "typ" cidel a das do googlu a kliknes na obrazky: https://www.google.cz/search?q=PTS400-i ... CAYQ_AUoAQ

a 10. fotka v rade napovi vic :wink:

jinak jeste to primo vlozim Obrázek

bylo to asi na 5 kliknuti...
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Netron
*
Příspěvky: 95
Registrován: 15 říj 2014, 09:57

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od Netron »

V sobotu jsem byl na garančce a ze zvědavosti jsem se ptal jak je to s dodatečnou montáží kamery a zpětného zrcadla. Prý je to finančně nákladné, odhad cca 30 000,- ale vše vypadá, funguje a je stejné jako kdyby to vyjelo z montážní linky již při výrobě. Montáž čehokoliv jiného, bez přání zákazníka, prý nepřichází v úvahu a označil to za podivné.
i30 kombi MY2014, 1,6 CVVT 88kW, trikolor komfort v barvě... jak oni to nazývají? No prostě bílá.
Dodělaná parkovací kamera se zobrazením v zrcátku.
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

tak cidla uz jsou na aute :-) nakonec vse uspesne zvladli, montaz stala 2400 s DPH takze me to cely vyslo na 4500 Kc vcetne cidel. Ale hlavne je to reseny stejne jako u originalu, zadny displej navic ale ukazuje to na displeji PP. spokojenost.
Obchodak se servisakem se vyptavali jak jsem na to prisel, ze je to super reseni, kde jsem to koupil apod., ze tomu neverili ze to bude fungovat a nakonec to funguje a takhle pekne :-) no nechali si krabicku, montazni navody.. tak az bude chtit nekdo dodelat cidla od steelmate tak v :hyu: Fischer Ceske Budejovice uz to taky umi namontovat a myslim po tom co to tak zkoumali zacnou nabizet montaz tyhle sady jako rozsireni nabidky montaze dodatecneho prislusenstvi :-)
Az bude chvilka, jeste to nafotim a hodim sem fotky..
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Příspěvek od darosh »

Netron: no vidíš to me nikdo ne upozornil že příslušenství které nabízejí v ceníku k autum není originál, ale druhovvýroba schválena výrobcem. Teda pokud mě neváhali za fusekli. Každopádně tímto přístupem má u mě Hyundai velké mínus a při koupi dalšího vozidla zahrnu další parametr a to je cena dílů a příslušenství.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

jj ty dodatecny montaze jsou u hyundai pofiderni.. rezou si sami pod sebou vetev.. stejne vsechno vyrabi cina, nevim proc maj tak napalenou cenu.. treba cenovy rozdil mezi obyc radiem a navigaci s displejem jakz takz chapu.. ale hlava mi nebere rozdil mezi kamerou do svetylka a radoby original od hyundai kdyz je to ten samej cip ale cenovej rozdil dle nich je 15 tisic.. a co se tyce zrcatka tak to samy.. cinani to sekaj na jedny lince akorat to dostane origo logo a hned je to o 8 tisic drazsi :-) proste tlacej lidi aby kupovali auta rovnou s vybavou, kde maj svy jisty a ne ze pak nekdo bude v servisu otravovat s nejakym dodelavanim neceho.. tak radsi napali cenu at lidi neotravujou a maj klid. ale jsou sami proti sobe
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

To ze dodelky jsou vzdy drahe je u kazdeho auta ne jen u Hyundai. Je to tak jak pises chteji prpdat rovnou s paketem...i kdyz je pravdou ze ty nastrelene ceny jsou az usmevne.
Uživatelský avatar
zdeminem
**
Příspěvky: 123
Registrován: 17 čer 2015, 12:59

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od zdeminem »

Dodělky jsou vždy EXTRÉMNĚ DRAHÉ - viz jen rozdíl mezi výbavou Style a Premium = 65.000. Ale premium má navíc:

varovný systém vyjetí vozu z jízdního pruhu LDWS, zadní tmavá skla, integrovaná navigace s obrazem zadní parkovací kamery na displeji, kožené čalounění sedadel, ventilovaná přední sedadla, panoramatické střešní okno (dvoudílné, př. část el. posuvná), přední bi-xenonové adaptivní světlomety s ostřikovači, - zkuste se poptat na pojišťovně nebo servise "kolik by stála jedna z těch věcí co je tučným písmem" a garantuju vám, že u každé jednotlivé budete přes 65.000,-
i30 CW Cool red 1,6 CRDi 100kW Premium AT 17.1.2019 total crashed (né mojí vinou)
i30 fastback Polar White 1,4 T-GDI DCT Style
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

ja uz jsem spokojen :-) resp. touhy manzelky aby mela nejaky varovani pri couvani dozadu hlavne v noci kdy pres zatmaveny okno vzadu nevidi.. takze chtela kameru nebo senzory.. kamera by se mi libila vic ale ceny v :hyu: jak z marsu takze nakonec to byli cidla a hotovo. Vic uz nepotrebujem :-)
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

tak dneska novej poznatek ohledne parkovacich senzoru vcera namontovanych.. vsechno funguje dobre, akorat se mi to zdalo dost hlasity to pipani.. no dneska jsme jeli s rodinkou na bazen, manzelka sedela vzadu s mladym, rikam ukazu Vam jak to pipa kdyz se couva.. dam zpatecku, zaclo to pipat.. manzelka rika to je hrozne nahlas pipa mi to tu primo do ucha.. proc prej ten repracek neschovali nekam do kufru.. no a tak jsem zjistil zemi ten pipak vytahli ven a prilepili na sloupek toho trojuhlenikovyho okynka.. ja to nevidel, mam to zatmavene folii, a je to z pohledu zepredu dany na zadni stranu tak ze je to videt z kufru.. rikam si PROC to tak udelali? clovek si koupi sadu aby tam nebylo nic nikde pridavnyho a oni to takhle vytuni ze nechaj pipak venku nad plasty u okna.. jsem z toho docela rozmrzelej, hlavne ze jsem si toho nevsimnul vcera, zkoumal jsem jestli sedi vsude plasty, jak tahali kabelaz dopredu.. ale na pipak jsem se nejak nesoustredil.. takze jsou 2 moznosti, bud to zajedu do :hyu: a reknu jim at to predelaj a schovaj to pod te plast nekam nad osvetleni kufru a nebo si to predelam doma sam.. sundaval uz nekdo to oplastovani boku v kufru? kde zacit rozebirat? nebo to mam nechat na hyundai? co myslite?
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“