Servis a garančky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Sadiracomp
Příspěvky: 1
Registrován: 06 kvě 2014, 22:36

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Sadiracomp »

Přátelé, rád bych se s Vámi podělil o svoje ne zrovna "dobré" zkušenosti se servisem a celkově s autosalonem Hyundai Fischer v Českých Budějovicích. Musím říct, že nic horšího jsem snad nazažil. Přijel sem do autosalonu HF kvůli špatnému dobíjení baterky, již jsem tam předem volal a byl jsem tedy objednán.
Když jsem vešel do autosalonu, namířil jsem si to rovnou k recepci se informovat. Čekám, nikde nikdo. Po chvilce jsem si všimnul, že slečna z recepce si vesele popíjí kafíčko s další kolegyní u baru a nejeví nejmenší zájem o to, že tam někdo stojí. Asi po 5 minutách si mě povšiml jeden z prodejců, a přišel se zeptat co potřebuji. Tak jsem mu pověděl, že jsem objednán na servis a že nevím kde mám toho dotyčného pána hledat. Zavedl mě tedy na servis. Podotýkám slečna z recepce neprojevila žádnou reakci, když jsme prošli okolo ní.
Pak následovala domluva s technikem, co je za problém a jak se to bude řešit. Auto tam muselo zůstat do druhého dne. Byl mi nabídnut náhradní vůz a to ix35. Přijímací technik mě vedl zpět k recepci, kde tentokrát seděla již slečna, a řekl jí, že mi má zapůjčit vůz. Podal jsem slečně všechny potřebné doklady k zápůjčce. Po 10 minutovém ťukání do klávesnice, těch asi 6 řádků (měla pořád na práci i jiné věci než jen mě), mi vrazila do ruky knížečku a klíče, se slovy tady to máte. Vůbec jsem netušil kde to auto stojí, ale už jsem jí otravovat nechtěl, ta chvilka asi stačila. Vyšel jsem ven a hledal auto které se po stlačení klíčku rozsvítí. Našel jsem... Když jsem auto otevřel čekalo mě další nepříjemné překvapení, auto bylo uvnitř špinavé-nevysáté, někdo přede mnou měl asi rád McDonalda, všude byly drobky, vylité pítí, atd. Opět jsem se to snažil nějak omluvit, že to třeba nestihli. Sotva jsem ale nastartoval zjistil jsem, že auto není dotankované, defakto tam byla skoro prázdná nádrž, dojezd ukazoval nějakých 20 km ani to ne. Teď už opravdu naštván jsem odjel, a říkám si, zítra bude líp.
No opět jsem neměl pravdu, když jsem po zavolání servisního technika přijel do salonu, jdu za slečnou z recepce s klíčem stím, že vracím auto. Byla tam jiná než včera, slečna zvedla obočí a volá na nejbližšího prodejce ať jde to auto zkontrolovat. No nestačil jsem se divit, auto jsem vrátil jak jsem ho včera dosta, i z tou prázdnou nádrží, a hle problém byl na světě, začali na mě zkoušet, že včera nádrž byla plná, že sem nedotankoval, že ten nepořádek to je na čištění interiéru a ůdajně nějaký škrábanec. Stál jsem tam jak opařený a nevěřil svým uším. Musel jsem vše zaplatit, moje hádání s tím nehnulo.
Když mi konečně dali klíče od mého vozu, těšil jsem se, že budu konečně sedět ve svém, a co následovalo, auto bylo špinavé od mechaniků, ani nebylo umyté po servise jak mi slibovali, a celý volat byl upatlán něčím co žádným způsobem nejde dolů.
Musím říct, že tohle se mi v životě nestalo a nechápu jak tento servis a autosalon p. Fischera může fungovat, když se takto chovají k zákazníkům. Připadal jsem si jak v jiném světě. Nevím možná jim na zákaznících a jejich spokojenosti až tak nezáleží nebo nevím.
Přeji všem kdo se tam rozhodne jet, aby ho nepostihlo to co mě. Já už se tam rozhodně neukážu.
Reklama
 

xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od xpawlas »

Já za sebe musím oponovat, možná jak říkáš špatný den, ale to že bych měl platit něco co sem neprojezdil, to se mi nezdá. Za mě maximální spokojenost, slečny sekretářky pěkné, příjemné, vždy nabídnou kávu, pití. Vůz sem dostal také a čistý, s plnou nádrží. A po opravě můj vůz také čístý, zvenku umytý. Za mě 5 hvězdiček z pěti.
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od milda h »

Dost rozdílné :?: :?: :?: Můžete oba přidat datum svých návštěv. :-k Jen jestli došlo k zlepšení či zhoršení.
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
xpawlas
*
Příspěvky: 76
Registrován: 04 lis 2013, 21:23

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od xpawlas »

Cca 20. dubna (14 dní nazpět)
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od azibrov »

Jsem taky spokojeny ze servisem hyundai-fischer. Se divim, ze nekdo ma takove zkusenosti. Ja mam zcela opacne a budu jezdit tam i dal. Spis jsem zvedav na cenu 4 garancky...
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
Uživatelský avatar
Véna81
*
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2014, 19:44
Bydliště: Most

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Véna81 »

Ahoj chlapi :D jsem tu nový čtyřicátník a mam asi milion otázek :lol:
Asi ta nejdůležitější....budu mít červen 1.garančku(naj.6tis.)
Vybrat slušný servis :hyu: a né zloděje v Ústeckým kraji(Most,Chomutov,Teplice,Ústí.....)
Díky za první radu :D
Hyundai i40 CW 1.7 CRDi Style
Uživatelský avatar
Véna81
*
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2014, 19:44
Bydliště: Most

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Véna81 »

Mates píše:Zdarec, sháním informace o autosalonu Hyundai v Mostě. Jelikož jsem z Litvínova tak to mám kousek. Jezdím do Ústí a při poslední návštěvě jsem nabil dojmu, že je potřeba podívat se po jiném servisu.
Ahoj.Už si zkoušel ten Hyundai v Mostě?Jsem z Mostu a čeká mě první garančka na i40.Nebo nemáš zkušenost z KŠV nebo v Ustí?
Díky za info
Hyundai i40 CW 1.7 CRDi Style
Uživatelský avatar
Véna81
*
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2014, 19:44
Bydliště: Most

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Véna81 »

Hardcam píše:Ve čtvrtek jsem byl na 1. garančce s i40 2.0 GDI

najeto: 18400 (duben 2011-brezen 2012), další prohlídky proběhnou ve zkráceném intervalu
servis: Autostop Rakovník
objednáno na 7:00, hotovo kolem desátý a pak jsme ještě udělali druhou aktualizaci navi, první jsem dělal na podzim (čeština)

úkony:
geometrie
samotná prohlídka
kontrola karoserie
výměna filtru klimatizace
kontrola systému klimatizace

reklamováno: drobné šuchání od předních brzd, bude řešeno za lepšího počasí, stejně tam do servisu jezdím pořád :)

servisem dodaný materiál:
olejový filtr

materiál dodaný mnou:
4 litry oleje
kabinový filtr

celková cena s prací a materiálem: necelých 3500,-

a spokojenost jako vždy...:) kdyby někdo potřeboval zajistit prohlídku a materiál, možno se obrátit na mě...:)
Ahoj....tak co tady čtu tak si machr přes díly a garančky =D> Jsem z Mostu a myslím že i tak se mi ten Rakovník vyplatí.Kolem července mě čeká 1.garančka a u nás na Mostecku je to nic moc se servisem :oops: Tak když by to bylo možný tak bych se s tebou pak domluvil.
Díky za info.Venca
Hyundai i40 CW 1.7 CRDi Style
Marek i40
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2014, 19:35

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Marek i40 »

Ahojte sledujem toto forum uz dlhsie a dnes som sa zaregistroval a pisem prvy krat.Nakolko sa mi blizi prve vyrocie mojej i40 obvolal som par autorizovanych servisov BA TO SE TN vsade ceny od 300-340 € tak som skusil este Uherske Hradiste cena ktora mi bola povedana okolo 8000 korun. Nepytal som na prinesenie vlastneho oleja necham to na servis ved aj tam su zamestnanci a treba ich tiez platit ake su vase skusenosti s prvou garanckou ja som z TN a ceny su rovnake objednal som sa tam.Inak co sa tyka auta vsetko ok. Aj palubna doska v tomto teple prestala drkotat ktoru som chcel tiez poriesit, ale necham to na dalsiu kontrolu este v zime ma trapil lavy svetlomet pod ktorym sa mi zrazala voda a ostal tam opar,takze si to dam pozriet.dakujem za komantare:)
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od robertbulko »

Marek i40 píše:Ahojte sledujem toto forum uz dlhsie a ...
Ahoj aj ja som z TN a moc ma v Trenčanskom :hyu: nemajú radi. Nerozumiem si s prijímacím technikom. Nie že by to bol zlý človek, ale nesadli sme si. Na garančky chodím do Autopolisu v BA a nosím si vlastný olej. Sú tam veľmi milý. :wink:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Marek i40
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2014, 19:35

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Marek i40 »

robertbulko píše:
Marek i40 píše:Ahojte sledujem toto forum uz dlhsie a ...
Ahoj aj ja som z TN a moc ma v Trenčanskom :hyu: nemajú radi. Nerozumiem si s prijímacím technikom. Nie že by to bol zlý človek, ale nesadli sme si. Na garančky chodím do Autopolisu v BA a nosím si vlastný olej. Sú tam veľmi milý. :wink:

Som rad, ze si reagoval ty Róbert klobuk dole pred tvojou sikovnostou sledujem tvoje prispevky a rad by som pokecal aj osobne snad na seba natrafime apropo uz som ta videl ja som zo sihote a ty?
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od robertbulko »

Marek i40 píše:Som rad, ze si reagoval ty Róbert klobuk dole pred tvojou sikovnostou sledujem tvoje prispevky a rad by som pokecal aj osobne snad na seba natrafime apropo uz som ta videl ja som zo sihote a ty?
Mal som napísať, že som od TN, ale keď je to tak blízko... Bývam v Bierovciach. Samozrejme môžeme dať spicha a hodiť reč. :)

P.S.1: Dík za kompliment. :)
P.S.2: V TN mi robili volant (klasika ošúpaná koženka) a toto urobili k mojej najlepšej spokojnosti, ale volant putoval niekam mimo TN na prečalunenie. :P Nemôžem povedať, že by boli v TN zlý, pretože nemám žiadnu inú praktickú skúsenosť, len slovné naťahovačky. :P Keď odmietli akceptovať môj olej pri garančke, rozlúčili sme sa.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Marek i40
Příspěvky: 6
Registrován: 11 čer 2014, 19:35

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Marek i40 »

Dnes 1 garancka
Přílohy
image.jpg
image.jpg (114.57 KiB) Zobrazeno 3623 x
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od idam.i »

Stále sa mi zdá,že za olej pýtajú veľa ! http://www.123-olej.sk/CASTROL-MAGNATEC-5W-30-C3-1L
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Lubokl
Příspěvky: 3
Registrován: 13 črc 2014, 15:59

Re: Servis a garančky.

Příspěvek od Lubokl »

Tak prvý servis po 1. roku a 23 000 km , Hyundai Portas Zvolen ,cena 322,- € aj s výmenou predných stieračov a dezinfekciou klimatizácie ,dokonca umyli aj auto....maximálna spokojnosť....
Hyundai I40 CW Business A/T ,1.7. CRDI , 2013 , tmavá šedá metalíza
Odpovědět

Zpět na „i40 Garanční prohlídky, servis“