Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 2017?

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od idam.i »

Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Reklama
 

pidess
*
Příspěvky: 17
Registrován: 04 úno 2018, 12:29

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od pidess »

Stonepet píše:
2017 nájezd 15000 cena 440 000 Kč
Taky jsem se díval na Avensis, ale vadilo mi, že má v dané ceně nižší výbavu, kratší záruku a na zadní sedadla nemá výdech ventilace. Jinak se mi moc líbil.
upřimě řečeno, já si kupuji auto kuli spolehlivosti, jestli to má různá připojení atd. je mi celkem jedno, je to asi jako s telefony, každý řeší foťáky a podobný věci a každej taky ví, že i když to má mraky megapixelů, nemá to to nejdůležitější a to je sklo, neboli objektiv ! a tak nějak to vidím i s auty, každej řeší všelijaký p..... a to základní což je auto nikdo moc neřeší, hlavně, že si může připojit iphona )))), měl jsem zatím 4 japonce a nemůžu říct křivý slovo, zatím co rodina i známi se trápí s francouzema, italama a němcema já měl klid a doufám, že to vydrží ))))
Uživatelský avatar
Mirus30
*****
Příspěvky: 1801
Registrován: 04 úno 2013, 19:53
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od Mirus30 »

pidess píše:
Stonepet píše:
2017 nájezd 15000 cena 440 000 Kč
Taky jsem se díval na Avensis, ale vadilo mi, že má v dané ceně nižší výbavu, kratší záruku a na zadní sedadla nemá výdech ventilace. Jinak se mi moc líbil.
upřimě řečeno, já si kupuji auto kuli spolehlivosti
To jsi asi nemel jit do novyho (rocnikem) auta, ptz vsichni vime ze spolehlivosi aut z dob minulych proste novy auta nedosahujou...
Tim spis kdyz nepotrebujes aktualni technologie a vymozenosti co se do aut ted cpou :-k
i30N Performance Sport, DCT 2023
Kia Proceed GT 2021
Škoda Scala MC 1.5TSI 2020
Kia Proceed GT 2019
i40 kombi 2,0GDI 2018
i30 kombi FL 2017
i30 kombi FL 2015
i30 1,6GDI 2012
Accent 1,3 2006
Stonepet
**
Příspěvky: 271
Registrován: 30 říj 2013, 16:06
Bydliště: Ostrava

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od Stonepet »

upřimě řečeno, já si kupuji auto kuli spolehlivosti, jestli to má různá připojení atd. je mi celkem jedno, je to asi jako s telefony, každý řeší foťáky a podobný věci a každej taky ví, že i když to má mraky megapixelů, nemá to to nejdůležitější a to je sklo, neboli objektiv ! a tak nějak to vidím i s auty, každej řeší všelijaký p..... a to základní což je auto nikdo moc neřeší, hlavně, že si může připojit iphona )))), měl jsem zatím 4 japonce a nemůžu říct křivý slovo, zatím co rodina i známi se trápí s francouzema, italama a němcema já měl klid a doufám, že to vydrží ))))
Moc nerozumím, proč mi tu popisuješ různá připojení telefonů, já o tom nikde nic nepsal. Napsal jsem jen své důvody odlišného výběru. A ani jsem tě nepřesvědčoval nebo nepsal, že je to špatná volba. :shock:

No comment
Hjú i40 sedan 2016, 2.0 121kW Premium Sleek Silver
Hjú Tucson 2.0CVVT 4WD LPG 2007
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od RacerSK »

Stonepet píše:
RacerSK píše: V skratke:
- Celkovy problem s lakom auta, slaba odolnost hlavne od kamienko po dialniciach, prahove listy, tam sa da poskodit lak aj nechtom - riesilo sa to tu na fore. U mna zamietnuta viacnasobna reklamacia, nepomohol ani argument ze ci je podla :hyu: normalne ze na aute za 35K€ si skrabem nechtom lak z auta :lol: , uznana reklamacia a lak bola len na castiach dveri z vnutra ](*,) , neriesil som dalej a ani nedal opravovat.
RacerSK jsem zvědavý, jak bude tvůj superb vypadat nebo vypadá s lakem a čelním sklem. Klidně ti nafotím a pošlu fotky superbu L&K za 1,1mil.Kč, jak vypadá lak na kapotě a nárazníku, po 1,5 roce. Čelní sklo už bylo měněno a druhé je zralé na výměnu. Všechno oťukané a omlácené. Tak bych rád viděl toho tvého supa. :o

S těmi prahy máš pravdu, taky jsem je řešil, ale vyřešil na záruku.
Ahoj, SUPERB ma o cca 50k KM viacej najazdene ako moja i40 a oproti nej je to bezproblemove auto a hlavne ako auto niekde inde. Ale k veci na co sa pytas, bude vyzerat presne tak isto a presne ako vyzerali vsetky moje dialnicne auta, celne sklo nikde nepopisujem ako problem a je uplne normalne ked jazdis dialnice ze auto vyzera ako ty popisujes. Ja som narazal na problem s lakom: Listy, vnutorne zvary dveri a tie kamienky som myslel tak ze ked porovnavam lak na SUPERBE alebo MONDEU vs i40: i40 ked dostane kamienok tak to ide skoro az na kov nasledne hrdza atd... u konkurencie je ten lak podla mna odolnejsi. btw. cele forum tu riesi problem s lakom ohladom kamiekov a nasledne hrdzavenie nie len na i40.

Ty si prahy vyreklamoval, mne sa to nepodarilo nikde na SK, a aj importer to zamietol. Ako priklad som daval ze v CZ sa to riesilo na zaruku, nepomohlo. Toto je pre mna zarazajuce.
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stonepet
**
Příspěvky: 271
Registrován: 30 říj 2013, 16:06
Bydliště: Ostrava

Re: Doporučili by jste koupi Huyndai i40, kombi 1,7, rok 201

Příspěvek od Stonepet »

Ahoj, taky jsem četl tady fóru, že hlavně na hraně střechy u skla jsou ťukance a pak rezaví. Kontroloval jsem na svém autě a zatím bez problému. U těch kamínků záleží na tvaru kapoty a sklonu skla, u superba to asi bude buď sklonem skla a nebo odolností, jinak není možné aby na jednom skle bylo během 3 měsíců 8 ťukanců (a původní sklo na tom bylo podobně). A kapota jich má taky hodně, jen máš zřejmě pravdu, že je tam kvalitní pozink, zatím nerezaví.

S těmi prahy to nechápu, proč ti to neuznali. :shock: Opravdu divný přístup a špatná reklama. Navíc, když je tam evidentní, že byla tenká vrstva laku. Což potvrdil i ten technik, po ručním (ne strojovém) přelakování drží perfektně. Takže za mne spokojenost.
Hjú i40 sedan 2016, 2.0 121kW Premium Sleek Silver
Hjú Tucson 2.0CVVT 4WD LPG 2007
Odpovědět

Zpět na „i40“