Chiptuning TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Proto všechno co jsem tu četl, stojím za názorem, že čipovat nové auto v záruce je nesmysl. Pak Ti někdo pokurví motor a co budeš dělat??
Kdo musí mít silnější auto, tak má hejbnout zadkem a vidělat si na něj prachy a jednoduše si ho koupit.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Ale tu skor ide hlavne o znizenie spotreby. Alebo inac povedane vzhladom na parametre a dynamiku by mal zrat menej resp. byt sviznejsi (mat vyssi vykon). Proste pomer spoteba-dynamika nie je prave najstastnejsi.
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No nevím nevím, já ten problém nemám. Jsem spokojen se spotřebou, a to velmi, motor je svižný, a to dost. Ale u těch tucsonů je mi to záhadou.
Teď jsem rád, že jsem vybral Santu. Přítelkyně mi říkala, že prej tucson je lepší, hezčí, novější a do města se hodí víc. No, já jsem se nenechal ukecat a vidím, že jsem udělal dobře. Než jsem auto koupil, tak jsem všechny verze jak u TUCSONA tak u SANTY otestoval a bylo jasno. TUCSON měl zajímavý akorát motor V6. Jinak to byla dost hrůza. Ale VGTčko u SANTY je opravdu dobrý. Je to dost škoda, TUCSON je pěkný malý autíčko, ale to co tady čtu o spotřebě mě dost zaráží. Docela by mě potěšilo, kdyby si to taky přečetl nějaký prodejce, nejlépe ten z BUTOVIC a nějak se ktomu vyjádřil.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
bernard.kratochvil
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 lis 2005, 11:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od bernard.kratochvil »

NO TAKY BYCH BYL RÁD, KDYBY TO PŘEČETLI PRODEJCI. ASI TU ADRESU POŠLU DO HYUNDAIE DO ZLÍNA. TŘEBA JE TO TRKNE SI TO PŘEČÍST
BEN,,,,Tucson 2,0i 16V DOHC CVVT duben 2005,, LPG sekvenční listopad 2007
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Ja som uy pisal dovozcovi/hlavnemu distrib. v SR. Najprv ma klasicky odbili blbinami, ale ked som napisal dalsi list, tak pochopili zrejme a v podstate priznali, ze ten problem so spotrebou existuje a vraj to riesia v Korei...hm...len dokedy by som velmi rad vedel. Podla mna aj ked to citaju, mozete si byt isty, ze ich to velmi netrapi. Keby takyto problem bol napr. s Oktaviou tak to by sme mali raz do tyzdna v hlavnych spravach :_) Ale pokial viem tak v CR je resp. Tucson bol najpredavanejsie SUV takze urcity potencial tu je. Ja to tak rozhodne nenecham. Este obetujem par mailov pre centralu v SR a potom si prestudujem podrobnejsie http://www.hyundai-forums.com/f11-tucson-forum.htm a tak na zaklade toho oslovim asi priamo vyrobcu... :shock:
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

Reklamace

Příspěvek od bob »

Jak to tak čtu s tou spotřebou, půjdu to taky reklamovat.
Tucson 2l, benzin
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

No jsem zvědav až k nim všichni budou chodit a reklamovat spotřebu, k tomu se už asi budou muset vyjádřit. Přeju hodně štěstí a nevzdávejte to.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Len par dorbnosti:
- natankoval som na OMV 100 oktanovy benz. - na 2 kilometri som skoro neubrzdil :-) sila
- objednal som K+M vzduch filter - spotebu to neznizi, ale pruznost by mala sa trochu zlepsit, uvidime
- diskutoval som o probleme spotreby u predajcu, velmi snahu k reklamacii nemaju co sa dalo cakat, vyhovorili sa na vyrobcu, ze ked nieco bude tak sa ozvu...hm...takze to potrva, alebo musim napisat normal. ofic. staznost...
Uživatelský avatar
bernard.kratochvil
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 lis 2005, 11:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od bernard.kratochvil »

No to jsem zvědavý co ti řeknou na oficiální stížnost, jestli se tím budou zabývat. No doufejme že jo.
BEN,,,,Tucson 2,0i 16V DOHC CVVT duben 2005,, LPG sekvenční listopad 2007
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Staznostou sa zaoberat musia (u nas maju na to 1 mesiac na vyjadrenie), otazka je ako sa s tym budu "trapit", ved vieme ako vo bezne v zivote chodi....ale jedno je jasne, ze su 2 moznosti (ako povedal Svejk :-) ): bud coskoro nieco spravi vyrobca, alebo ho systematickym tlakom k tomu donutia zakaznici!!!
mikulecký

Příspěvek od mikulecký »

Pozor na f. POVERS p. Putner, který nabízí přečipování motoru 2 CRDI na víkon o 30% vyšší !!! za pouhých 10 000,- kč. výkon se nepatrně zvýšil při vysokých otáčkách a spotřeka byla 14,8 l/100 km. Kouře víc než ze starého náklaďáku. Třikrát se snažil o úpravu ale bez efektu. nechal jsem si v Hyundai nainstalovat originál softvér a jsem vyléčen z jakýchkoliv úprav od podvodníků. Současná průměrná spotřeba v najetých 45000 km je 8.8 l /100 km
Na zimních gumách, atomat. p.
Ps. Výše uvedené přečipování mi nabídl prodejce při koupi nového vozu / SAS. Č.Třebová/, v jejichž servisu bylo přečipování uskutečněno - po ujetí 15000 km.
Jiak jsem velmi spokojen s jízními vlastostmi v letošních zimních podmínkách.
Zdraví Petr
mikulecký

Příspěvek od mikulecký »

Pozor na f. POVERS p. Putner, který nabízí přečipování motoru 2 CRDI na víkon o 30% vyšší !!! za pouhých 10 000,- kč. výkon se nepatrně zvýšil při vysokých otáčkách a spotřeka byla 14,8 l/100 km. Kouře víc než ze starého náklaďáku. Třikrát se snažil o úpravu ale bez efektu. nechal jsem si v Hyundai nainstalovat originál softvér a jsem vyléčen z jakýchkoliv úprav od podvodníků. Současná průměrná spotřeba v najetých 45000 km je 8.8 l /100 km
Na zimních gumách, automat.
Ps. Výše uvedené přečipování mi nabídl prodejce při koupi nového vozu / SAS. Č.Třebová/, v jejichž servisu bylo přečipování uskutečněno - po ujetí 15000 km.
Jiak jsem velmi spokojen s jízními vlastostmi v letošních zimních podmínkách.
Zdraví Petr
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Člověče,jak jsi tam spokojený se servisem?Já jsem zatím byl v Korecaru v Hradci Králové a v Pardubicích.Teď mám třetí garančku v květnu,tak jsem chtěl zkusit Českou Třebovou.Párkrát jsem se byl podívat v prodejně-tam byl příjemný a ochotný chlapík,ale se servisem tam nemám zkušenost. :P
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Joe # 13
*
Příspěvky: 83
Registrován: 26 bře 2006, 12:59
Bydliště: Plzeň

POWER BOX

Příspěvek od Joe # 13 »

Na srazu na Rabí jsem měl rozhovor s technickým ředitelem HYUNDAI, ( kdo jste tam byl, byl to ten pán v bílém tričku a vyhlašoval výsledky, omlouvám se, ale jméno si nepamatuji , snad p. Jedlička), a ten říkal, že v dohledné době by měl být u dealerů ke koupi na 83 KW dieselPower box cca 92 KW, krouťák 300 Nm, a cena kolem 12- 13000 Kč.
To by mohlo být vysvobození z té spotřeby. :P
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

No za krabičku s jedním odporem na oblbnutí ŘJ je to slušná pálka. Od PB čekej spíše zvýšení spotřeby a zřejmě i vyšší kouřivost. Snížení spotřeby by ses mohl dočkat spíše od kvalitní softwarové úpravy ŘJ (chipu).
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“