Zkusenosti se servisy Hyundai

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Zdeněk LKN »

hlobilp píše:
Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
Borek :Naprostý souhlas :!: :!: :!: Široko,daleko jediný slušný servis + prodejna,včetně lidí,co tam pracují.
Já mohu jen souhlasit, zatím mě vždy vyšlí vstříct. Některé náhradní díly měli dokonce levnější než jinde.
A co neměli skladem, tak dokázali objednat jinde. =D> =D> =D>
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od matysekul »

Autoservis Háša,Bohušovice n.Ohří. Mohu vřele nedoporučit. Technik jakž tak,ale osazenstvo servisu radši nehodnotím. Viz v jiném tématu ](*,)

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... AD#p226502
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
TOTAL
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2010, 17:18

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od TOTAL »

Po kupe mojeho Coupe RD2 z nemecka som ho dal porobit mojemu bratrancovi do Topolcian, ktory mal ale nehodu a tak to dal do servisu v Topolcanoch o com som samozrejme nevedel. Nic som vsak netusil a 280€ sa robotu zaplatil. Na fakture bolo velmi nejasne popisane, ze sa menili nejake kvapaliny a hlavne hydraulicky valcek na spojke o ktorom som vedel, ze bol prasknuty a len zazrakom vydrzal cestu na slovensko. Po asi 40 km jazdy pocas hustej premavky som zazil velmi neprijemnu vec, ked som zoslapol spojku a ona bez odporu padla az k podlahe. Auto ostalo nepojazdne. Odtahovka ma odtiahla do Hyundaia v Trencine. Tam sa mi dostalo vyborneho jednania a opravu urobili na pockanie. Doteraz si pamatam ako mechanik vyvalil oci ze ktory kokot to robil. Vraj mi vobec valcek nevymenili, nechali ten stary, ba co viac vraj mi na spojke nenechali volu a ja som si ju celou cestou dojebaval. Topolcanci sa vyhovarali a reklamaciu neuznali, vraj sa mozem sudit kolko len chcem, ich to nezaujima. Tolko moja skusenost. Teraz auto uz 8 mesiacov slape bez jedineho problemu.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

Dalsi negativni zkusenost s origo servisem hyundai Olomouc.

Volal jsem tam ve ctvrtek, jestli mi na pockani vymeni zarovku na predku. Ze mam cestu kolem a jestli maj volno. Ze bez problemu. Prijedu a ten sefik, ze zrovna pry odesel mechanik k doktorovi a at prijedu zitra. Kdyby to pry nebylo tak slozite u i30, ze by mi to vymenil, ale at si teda prijedu dalsi den. Rikam, ze sem si volal.. On ze proste tam ted nikdo neni...
Do zaviracky chybela hodina... [-o<
Hyundai olomouc opet potvrdil svoji uroven na bodu mrazu. Jedina vec, co probehla bez problemu byla objednavka i30. Od te doby jen porad neco nejde, porad je neco problemem... Mam hruzu z toho, az se na i30 neco pokazi a auto tam pujde na opravu...
Jo jeste jsem chtel krytku na matku u prednich steracu. Jedine na objednavku..Tomu rikam dostupnost ND. Ale to jsou maly veci...
Jen dodam, ze dalsi den vse v poradku.
Naposledy upravil(a) laufas dne 06 led 2011, 10:53, celkem upraveno 1 x.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

Maly veci, maly veci...proste skladujou akorat nutny servisni dily, tak, jak to dela kazdej. Promin, ale takovou zivotne nedulezitou blbost neskladuje asi nikdo. Ja si minuly tyden obejdnal krytky svetel kvuli xenonum, protoze je hold taky nemely.
Prestan tam jezdit. Nejvic je zivi servis a kdyz prijdou o zakaznika, tak je to akorat jejich boj. Ty muzes jet kam se Ti zlibi. Divim se, ze tam jeste jezdite, i kdyz to mate u baraku. Ani korunu bych jim nedal.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

co se certis zase? rikam maly veci - ta krytka me vazne nesere, jen to konstatuju

My tam nejezdime...Jezdime do Zlina, ale tam se mi kvuli blbymu svetlu fakt nechtelo :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

Ja se necertim, ale zase jsem mel dojem, ze bazirujes na blbostech :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

proto jsem tam dodal, ze to jsou maly veci :D

stejne by to tam v supliku mohli mit :^o zdar
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od Hardcam »

:mrgreen: zdar
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

laufas píše:stejne by to tam v supliku mohli mit :^o zdar
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od laufas »

co je kuci :D pepane, kam ty jezdis, kdyz neco potrebujes s gallem?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od pepan »

nikam :idea: :lol:
žádnej :hyu: servis už nikdy
dávám to ke známýmu
dělá auta 20let a často dělám na autě s ním a učím se
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od ZdeněkH »

Pánové chci se zeptat nějaký slušný servis co by mi Sonči vyměnil rozvody z Brna či okolí?
Pomalu začínám hledat člověk co by to zvládl a autorizák se mi to nechce dávat a sámotnému se mi do toho moc nechce asi bych to zvládl ale začíná být chladno a garáž je pomenší to vím už od Kappy
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od ZdeněkH »

Děkuji Mexicanovi za založení tématu i když dle mě zbytečně a tam kde to bylo to vyhovovalo. Pokud mu to ale vadí prosím. Budem zakládat pro každou pitominu zvlášť téma jen proto, že je to jiný vůz i když je to stejné pro víc :hyu:
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Re: Zkusenosti se servisy Hyundai

Příspěvek od carlos »

Zdeněk LKN píše:
hlobilp píše:
Kdo to nemate daleko co Ceske Trebove, tak jezdete tam. Sice maji ted delsi terminy objednani, ale vzdy spickove jednani a maximalni vstricnost. Dily kdyz objednavaji, tak je maji do druheho dne, pokud to neni nejaky spek. Takovy Hrade ci Pardubice se s tim nedaji vubec srovnat.
A hlavne opravdu tomu rozumi.
Borek :Naprostý souhlas :!: :!: :!: Široko,daleko jediný slušný servis + prodejna,včetně lidí,co tam pracují.
Já mohu jen souhlasit, zatím mě vždy vyšlí vstříct. Některé náhradní díly měli dokonce levnější než jinde.
A co neměli skladem, tak dokázali objednat jinde. =D> =D> =D>
A nejen náhradní díly, ale i autodoplňky. Ani v obchodech, ani v servisech (Hradec, Pardubice) jsem nesehnal loketní opěrku do Elantry r.2006. Prý už absolutně nejsou. A v České Třebové je "někde" sehnali. Sice po třech týdnech, ale už jsou v autě. :P
Elantra 1.6, r.v.2006
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“