Dnešní nehoda

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

113 :shock: .To jsi kopil ještě jedno auto,ne?Tak to je ranec. :shock:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Ty bláho, tak to je ranec.......za peníze v Praze dům :roll:
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

a pak že H má levné díly a servis... kua.. ještě že je tam pojistka. kdo to platí ten Tranzit???????
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

David C3 píše:a pak že H má levné díly a servis... kua.. ještě že je tam pojistka. kdo to platí ten Tranzit???????
Naštěstí... Teda poskládat si akcenta z náhradních dílů, to by byl dražší než RollsRoyce :(
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
disius
*
Příspěvky: 80
Registrován: 09 úno 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od disius »

No a uz si zistoval, v tej Prahe, kde bol problem a preco si tak dlho cakal? :?
Hyundai Accent, 1.5 CRDi Elegance, Vine Red, 14" Rial Campo
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

pak dej vědět taky mě to zajíma...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

New Accent - nedobrovolny tuning zadni casti

Příspěvek od HCD »

Zdravim,
tak me ve ctvrtek vecer potkalo neco, co nepreji nikomu z vas. Autonehoda s Accentem.. Obcas clovek at dela co dela, jezdi sebeopatrneji, tak muze potkat idiota a nezmuze nic..

Jel jsem ve ctvrtek na Kladne smer Slany za silneho deste. Jedu si tak vklidu 40km v hod protoze predemnou je nejaky zmateny ridic, ktery ocividne nevi kudy kam. Kdyz onen ridic konecne zahledl svoji krizovatku, zahamtl brzdy, dal bliknu a zacal odbocovat. Celkem v poho jsem to diky ABS ubrzdil (asi 8 cm od nej) a stihl si uz jen rict "uf". Zezadu to do me napalil mladik, co jel predpokladam tak 80-90 v hodine, bez nejakeho dodrzovani bezpecne vzdalenosti a navic i bez pozornosti. Odporoucel jsem se cca na 6-8 delek auta pres celou krizovatku. Zadek je k nepoznani, sloupy zarazeny dopredu, takze nejdou zavrit zadni dvere, bok odreny od odbocujiciho auta predemnou, ktere jsem ve svem letu lizl, a prorazena prava guma od rantlu u chodniku, o ktery jsem se zastavil (jinak nevim kam az bych letel). Celkem slusny katapult vam mohu rict. Zady jsem utrhl sedacku asi tak o 3 polohy dolu. Jak jsem se dozvedel, sedim tu jen diky dvema vecem. Mel jsem vyrazeno, tudiz motor nebrzdil a jen jsem se proletl na neutral. A hlavne, jsem mel operku hlavy tak, ze se mi o ni zastavila hlava a nemusel jsem zkouset pevnost sveho vazu.

Mno predpokladana cena opravy 150 - 200 tis. Jeste auto nevidel likvidator, tak se modlim ze to neda jako totalku. Opravu hradi povinne ruceni toho vocaska, co to do me nasil. Ten dotycny ma mimochodem cerstve papiry a tyden pred touto nehodou mel obdobnou, kde ponicil pujcene auto jeho sestry. Jeho auto je na odpis (trojkovy golf kombik).

Celkem slusne ne?;) Jen tak pro zasmati, nehoda se stala v 19:15, ve 23:30 prijeli dopravaci a v 1:30 jsem byl doma.

Bohuzel jsem neporidil lepsi foto ve spechu. Zabral bych hlavne spodek, protoze jeho zadni cast se posunula az na uroven zadnich sedacek.

ObrázekObrázek
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: New Accent - nedobrovolny tuning zadni casti

Příspěvek od peaty »

:shock: No veru pekne, toz dobre ze si zdravy. Ja som mal tiez podobnu nehodu, ked to do mna zo zadu nasil na skodovke, ale to sa s tou tvojou neda ani len porovnavat (u mna stacilo len prelakovat zadny naraznik). Ked si predstavim, ze si mal neutral, tak to musela byt sakra rana, ked takto dopadla zadna cast tvojho auta. Asi blby pocit, ked ta to vymrstilo takou rychlostou, ale na druhej strane, aspon si si uzil poriadne zrychlenie :wink: .
Trosku srandicky, ale hlavne, ze si zdravy a odnieslo si to len auto...

A prichod dopravakov vazne skvely :!:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Mexican »

HCD je dobre ze si v poriadku, to je to jedine co je dolezite. Auto poriesis, aj ked mi ho je chudatka moc luto

PS: presunul som to sem, aby sme to mali tak nejak spolu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od HCD »

Me ho chudaka tak je lito;) uz jsem skoro objednal to chromove lemovani zadnich svetel ze Zdenkova kramu, by dlouho nevydrzelo:D Mno cca mesic ted budu jezdit v nahradnim Hyundai Matrix. Ale celkem zmena preji z plne vybavy do zakladni:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od Mexican »

viem co myslis.. cca pred hodinou som skoro vrazil do drzky mladochovi co pri otvarani praskol dverami cca 20 rocnej fiesty mne do blatniku.. Ludia nemaju ani trochu respektu voci majetku inych, to je u nas moc smutne.. Ja ani neviem akoby som sa zachoval v tvojom pripade.. ale asi by som tomu borcovi v afekte jednu zavesil.. najma ak by to bola evidentne jeho chyba.

Ak by ta skoda bola na totalku, mohol by si predsa kupit auto nove.. pretoze nech to opravia akokolvek, bude to opravovane (a tak nejak neverim ze to bude na 100%).. V kazdom pripade som moc rad ze si v poriadku
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od RUMiiiK »

k diskuzi poutat se nebo ne mam jednu prihodu :)

kdyz sem loni 13. rijna v 8:00 boural do sloupu verejneho osvetleni s moji felicii (vinou mikro spanku), jel jsem asi 50 km/h, tak sem pas nemel a bradou sem narazil primo do volantu, s krkem, hlavou ani zubama se me nic nestalo, s autem sem sletel do prikopy, ktera byla hned vedle silnice, z auta sem vylezl po posbirani telefonu a penezenky s dokladama sam a sam si zavolal 112, nejdriv prijeli hasici, nevericne kroutili hlavou jak sem mohl vylezt uplne sam a jeste si zatelefonovat, potom prijela sanitka, okamzite me nalozili a odvezli do nemocnice, prijezdu dopravni policie sem se nedockal a bylo me receno ze tam prijeli asi tak hodinu po mem odjezdu do nemocnice, v nemocnici sem pobyl asi hodinku a pul nez me celyho zrentgenovali a ovazali bolavy zapesti (ktery se ukazalo po druhym rentgenu asi po tydnu jako zlomeny), dopravaci me potom volali na muj mobil asi v 9 vecer ze by me chteli videt na sluzebne abych jim rekl jak sem to videl tak si me objednali na pondeli (nehoda se me stala v sobotu rano)

ale co sem chtel rict, otec prijel k nehode, bavil se s hasicema a ti mu rikali ze sem mel stesti ze sem pas nemel, pac kdybych ho mel tak mam dolamany zebra a klicni kost a urcite bych sam z prevracenyho auta na bok nevylezl takze kdo mysli ze pas je zachrana tak at si to klidne mysli dal
Lantra 1,6 r.v. 1997
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od HCD »

Mexican píše:viem co myslis.. cca pred hodinou som skoro vrazil do drzky mladochovi co pri otvarani praskol dverami cca 20 rocnej fiesty mne do blatniku.. Ludia nemaju ani trochu respektu voci majetku inych, to je u nas moc smutne.. Ja ani neviem akoby som sa zachoval v tvojom pripade.. ale asi by som tomu borcovi v afekte jednu zavesil.. najma ak by to bola evidentne jeho chyba.

Ak by ta skoda bola na totalku, mohol by si predsa kupit auto nove.. pretoze nech to opravia akokolvek, bude to opravovane (a tak nejak neverim ze to bude na 100%).. V kazdom pripade som moc rad ze si v poriadku
Ja v afektu serval toho dotycneho, co tam predemnou delal psi kusy. Ale pak se mi zatocila skeble, tak jsem si musel sednout:D

Mno opravovane = s dnesni technologii celkem v poradku. Daji nove dily, uriznou kus kasle... Kdyby byla totalka, tak si sice mohu koupit nove auto, ale jelikoz to mam na uver, stejne bych musel doplatit 70 000 na urocich;)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od HCD »

RUMiiiK píše:k diskuzi poutat se nebo ne mam jednu prihodu :)

kdyz sem loni 13. rijna v 8:00 boural do sloupu verejneho osvetleni s moji felicii (vinou mikro spanku), jel jsem asi 50 km/h, tak sem pas nemel a bradou sem narazil primo do volantu, s krkem, hlavou ani zubama se me nic nestalo, s autem sem sletel do prikopy, ktera byla hned vedle silnice, z auta sem vylezl po posbirani telefonu a penezenky s dokladama sam a sam si zavolal 112, nejdriv prijeli hasici, nevericne kroutili hlavou jak sem mohl vylezt uplne sam a jeste si zatelefonovat, potom prijela sanitka, okamzite me nalozili a odvezli do nemocnice, prijezdu dopravni policie sem se nedockal a bylo me receno ze tam prijeli asi tak hodinu po mem odjezdu do nemocnice, v nemocnici sem pobyl asi hodinku a pul nez me celyho zrentgenovali a ovazali bolavy zapesti (ktery se ukazalo po druhym rentgenu asi po tydnu jako zlomeny), dopravaci me potom volali na muj mobil asi v 9 vecer ze by me chteli videt na sluzebne abych jim rekl jak sem to videl tak si me objednali na pondeli (nehoda se me stala v sobotu rano)

ale co sem chtel rict, otec prijel k nehode, bavil se s hasicema a ti mu rikali ze sem mel stesti ze sem pas nemel, pac kdybych ho mel tak mam dolamany zebra a klicni kost a urcite bych sam z prevracenyho auta na bok nevylezl takze kdo mysli ze pas je zachrana tak at si to klidne mysli dal
Mno ja uz jednou jako spolujezdec zazil celni srazku (dohromady +/- 110-120 km v hod) a muzu jen rict, ze bez pasu uz nedam ani ranu. Nemit ho tenkrat, tak by bylo hotovo..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
RUMiiiK
**
Příspěvky: 148
Registrován: 27 led 2008, 23:50
Bydliště: Čejkovice (okres Hodonín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnešní nehoda

Příspěvek od RUMiiiK »

mno kdyby tam nekdo sedel se mnou tak asi proleti celnakem kdyby nemel pas, ale kdyby ho mel tak ma taky dolamany zebra a klicni kost, tak co si k sakru vybrat?? ja sem se zastavil o volant takze sem pas prakticky nahradil tvrdosti moji hlavy :)
Lantra 1,6 r.v. 1997
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“