Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fanny
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 srp 2005, 16:09
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fanny »

Nightmaster píše:
Fanny píše: a té době jsem začal jezdit i závody motokár a tam mě prostě vůně (v jaký koliv podobě) benzínu chytla a už nepustila ...
Já jsem krátkou dobu dělal mechanika u motokárové stáje JOKA. Ale nelíbily se mi podmínky při cestování: bydlení v přívěsu, v Itálii tekla jen studená voda, WC šlapky, a taky ten věčný stres při závodech... tak jsem to zabalil.

Včera jsem byl pařit v Kadani v nějakém klubu u nemocnice, to jméno se mi nějak vypařilo z hlavy... :D a na náměstí stálo pěkné H. Coupé zelené barvy. Jestli to je místní, tak ho přitáhni do clubu. :D
Z JOKA Racing jsem s bavil jen s Lukášem Liškou a Baránkem ... Jinak s Viktorem Vágnerem se bavil muj mechanik a další jsem už moc neznal .. já spíš MS Kart a soukromníky + tam kde jezdí Milan Matějček,ale vypadl mi název ... :D
jinak do JOKA mě chtěli,ale já netěl kvůli podvozkům,neseděl mi prostě jsem s nim neuměl :D a vyrůstal jsem na ms tak jsem tam i zkončil...
No jako ten karavan by mi nevadil protože jsem tam nikdy nezpal na závodech jen na ukončení se sezónou,ale jinak hotel ;) nebo šimákovo skorokamion :D

To myslíš LAB .. LABIRIND ... tam jsem byl v úterý :D ale nevim jak jsem se tam octnul,je to takovej pohodovej bar,ale zase nic moc extra,lavně tam dělaj kámošky takže jsme to tam měli levnější,ale pššš ;)
v Chomutově chodim jedině za náměstí do Budvarky a párkrát jsem byl Hany Bany,jinak do CV chodim do školy ;)
;) Tvoje místo je za mnou ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Nemuzete se sakra drzet tematu . . . . jen pro informaci - NOVÍ ČLENOVÉ - takove zakladni predstaveni a ne chat, ten tady snad za chvilku bude . . .
MILOSHI promaz to a konecne to prejmenuj at mi to tak nerve oci . . . dik . .
Uživatelský avatar
mart
*
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2005, 18:49
Bydliště: milovice

ahoj,

Příspěvek od mart »

máte tu bažanta :)) Konečně jsme si pořídili nový vůz - accent 1.3 on air,super auto,mít pár korun navíc byla by to elantra,zatím 14 dní,najeto 2t. kil. bez problémů,nikde nic nevrže apod.,prostě nádhera.
Zatím řídí manželka,já začínám dělat ve 28l. řidičák,vždy jsem říkal až bude nové auto a už se moc těším až s ním budu drandit do práce,všem vám přeju mnoho veselých kilometrů s těmito neprávem zatracovanými miláčky :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vítej a hlavně zdárně udělej zkoušky ... jak jsem slyšel, kdybych dělal skupiny co mám v řidičáku dnes, nejen, že bych se nedoplatil, ale nejspíš bych ani neudělal testy ... :oops:
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

vítám všechny nový členy :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Už je nás 200 členů ... :roll:
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

200 .. toto leti, ez nas tu bude 500 udelame v Krkonosich nasich krasnych slet:)
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
sagvan82
*
Příspěvky: 56
Registrován: 09 říj 2005, 18:33
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sagvan82 »

Zdary,
… už jsem nedoufal že na netu najdu český stránky o Lantrách apod. a přeci se to povedlo :)
Tak něco málo o mě … jmenuju se Michal, zanedlouho mi bude 23 a bydlím kousek od Plzně.
Mám teď už druhou Lantru. První jsem koupil před rokem, bylo to docela hustě upravený autíčko černý perleťový barvy (někdy sem zkusím hodit foto pro inspiraci)
Bohužel jsem se nechal unést vzhledem a pak jsem všechny úspory nasypal do oprav, no a když došly finance musel jsem auto s těžkým srdcem prodat!
Neodradilo mě to a na jaře jsem si pořídil další Lantru 1.6 GLS r.v. 97 vínová metla.
Teď už se „jen“ snažím našetřit nějaký drobáky a trošku si auto domazlit …
Hyundai Lantra 1.6 GLS r.v.97
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

sagvan82 píše:Zdary,
… už jsem nedoufal že na netu najdu český stránky o Lantrách apod. a přeci se to povedlo :)
Tak něco málo o mě … jmenuju se Michal, zanedlouho mi bude 23 a bydlím kousek od Plzně.
Mám teď už druhou Lantru. První jsem koupil před rokem, bylo to docela hustě upravený autíčko černý perleťový barvy (někdy sem zkusím hodit foto pro inspiraci)
Bohužel jsem se nechal unést vzhledem a pak jsem všechny úspory nasypal do oprav, no a když došly finance musel jsem auto s těžkým srdcem prodat!
Neodradilo mě to a na jaře jsem si pořídil další Lantru 1.6 GLS r.v. 97 vínová metla.
Teď už se „jen“ snažím našetřit nějaký drobáky a trošku si auto domazlit …
To je dobře,že Tě to neodradilo míti Hyundaie!! :!: :!:
Tak vítej :D :D :D
Uživatelský avatar
sagvan82
*
Příspěvky: 56
Registrován: 09 říj 2005, 18:33
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sagvan82 »

Dík za přivítaní, doufám že mě Hyundai nezklame a těším se s ním na tu spoustu kilometrů co máme ještě před sebou :-)
Hyundai Lantra 1.6 GLS r.v.97
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

sagvan82 píše:Dík za přivítaní, doufám že mě Hyundai nezklame a těším se s ním na tu spoustu kilometrů co máme ještě před sebou :-)
welcome sagvan82 :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Diabol
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 lis 2005, 21:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Diabol »

Zdravím všechny super lidičky a dovolte mi, abych se Vám představil :!:
Jmenuji se Ondra, mám 26 let a žiji v Ostravě. 28.11. jsem se stal nejen dalším členem tohoto fóra, ale také majitelem Hyundaie Accenta 1.3 12V 3dv., r.v. 98 - model 97, s nepřéhlednutelnou - Bárbinkovou :) barvou - jak ro nazvala má přítelkyně - růžovo-světle červenou metalízou. :)
Je to mé 1. auto a musím uznat, že jezdí skvěle :!: Do této doby jsem jezdil s tátovou Corsou. Řidičák mám 5 let.
Tohle fórum je perfektní - sleduji ho, jen jako čtenář, již od srpna tohoto roku :!:

Všichni se mějte krásně a všem přeji mnoho šťastných kilometrů s autíčky :D

Diabol :wink:
Měl jsem Hyundai Accent 1.3 12V, 3dv., r. v. 98-totálka 13. 2. 2006. Je mi ho moc líto :-(.
Od 10. 4. 2006 mám Fiat Punto 55S, 1.1, 5dv., r. v. 96-protiúčet-prosinec 2007-nyní mám Ford Fiesta 1.3, 51 kW, r. v. 04.
ALE otec má Hyundai i30, 1.4i CVVT :-)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Vitej Diabole :D

At se ti tu libi jeste vic a nasbiras zde co nejvic informaci :wink:
Diabol
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 lis 2005, 21:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Diabol »

Díky Ti miloshi za krásné přijetí a také za to, že tu nějaké takové fórum vůbec je :!: :!:

Je to super :!: :D :D

Ani nevíš, kolik různých rad a postřehů jsem už vstřebal. A to ať nepřímo, např.: blondynaa - spojka, výrobce; tak i přímo - Ivan - spojka + Check Engine :wink: + trpělivost při nézrovna exaktně napsaných technických otázkách :D .

Jen tak mezi námi: je perfektní, že tu jsou i ženy :wink: .
Jsem sice zadaný, tož ale rád se juknu, že :?: :!: :wink: :wink: :D

Diabol :twisted: :wink:
Měl jsem Hyundai Accent 1.3 12V, 3dv., r. v. 98-totálka 13. 2. 2006. Je mi ho moc líto :-(.
Od 10. 4. 2006 mám Fiat Punto 55S, 1.1, 5dv., r. v. 96-protiúčet-prosinec 2007-nyní mám Ford Fiesta 1.3, 51 kW, r. v. 04.
ALE otec má Hyundai i30, 1.4i CVVT :-)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Diabol píše:Díky Ti miloshi za krásné přijetí a také za to, že tu nějaké takové fórum vůbec je :!: :!:

Je to super :!: :D :D

Ani nevíš, kolik různých rad a postřehů jsem už vstřebal. A to ať nepřímo, např.: blondynaa - spojka, výrobce; tak i přímo - Ivan - spojka + Check Engine :wink: + trpělivost při nézrovna exaktně napsaných technických otázkách :D .

Jen tak mezi námi: je perfektní, že tu jsou i ženy :wink: .
Jsem sice zadaný, tož ale rád se juknu, že :?: :!: :wink: :wink: :D

Diabol :twisted: :wink:
Taky Tě tu srdečně vítám :wink:
No počkej až bude nějaký sraz, doufám,že se potkáme a budem společně
koukat na slečny s hundajkama!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“