Nehody

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

Jojo spoustě lidí ego dost naroste. Ono to ale i dost dělá i to, že v těch premiových autech ta rychlost neni tak vidět. Nikde nic nevrže, nehučí atd. A najednou je na tachometru 170 a vy o tom vůbec nevíte. Jen ty stromy okolo se míhaj tak nějak rychleji :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Nehody

Příspěvek od Spajky007 »

jojo boční airbagy jsme už měl čest poznat a je to velmi dobrá věc akorát mě dostalo že přítelkyni vylít i vak ze sedačky mě ne ale když jsem přišel do servisu byl venku i vak z mé sedačky asi nějáká závada jinak nevim byl to náraz z boku jel jsem 40km/h a zvedlější to domě flákla fábie a pěkne mě nabral na zadek roztočil a ještě jsem stihnul utrhnout ceduli a rozsekat zaparkované fáčko ale ty polštáře nám zachránily hlavy jinak nevim jak by to dopadlo :|
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Espero »

No já měl docela sériově nadupanou oktávku, tachometrově jezdila nějakých 218 km/h. Co se týká ježdění ve městě, měl jsem trošku občas problém to uhlídat po stránce rychlosti. Ale v takovýchto podmínkách jsem se vždycky držel zpátky. Já nemám Dacii kvůli chudobě, ale kvůli tomu, že právě takové auto jsem potřeboval z hlediska užitné hodnoty. Dneska tvrdím, že jsme udělal dobře, že jsem si jí koupil, ale to je už jiný typ pokecu.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

Tak oktávka je pořád jen oktávka i když je nadupaná. Nemůžeš to srovnávat se sedmičkovym BMW nebo Mercedesem S class.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Yurii »

Fakt je že ve Skupáčích mám z rychlosti mnohem větší respekt než třeba v tátovym Foresterovi. Když se s foresterem vrátím z D1 (dálnice je skoro nevhodné pojmenování řekl bych), tak mi onen stupidní úsek s 50kmh na magistrále přijde jako když couvám, jinak sem schopnej po městě lítat třeba osmdesát a nevnímám to. A to je Forester taky už docela vylítanej pekáč s prd výkonem :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

Jo tak tenhle pocit znám. A stačí na to i to naše obyčejný autíčko jako Accent. Dálnice a pak městská padesátka a je to fakt jako když couváš. Šílenej opruz :mrgreen:. A když se to pak zase trošku ojede a ty si zvykneš tak tě zase točí, že kolem té padesátky auto zabírá a nutí tě to to ještě trochu víc vytočit a hodit tam čtyřku.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Espero »

Farrael píše:Tak oktávka je pořád jen oktávka i když je nadupaná. Nemůžeš to srovnávat se sedmičkovym BMW nebo Mercedesem S class.
Jenže těch zase tolik není v celkovém počtu jsou menšinové. Jak mě ráno předjížděli ti píčusové zprava, tak šlo snad až na jediné o auta, pro které je 170 km h labutí písní. (Jednoho si pamatuju - Citoen Xsara). Prostě tomu šlapali až na doraz.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Yurii »

Farrael : To na zmiňovaném úseku se Scoupe jezdím radši na 3 a se Subaru 4 s redukcí :-D Protože jinak se na 50 fakt neudržim :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nehody

Příspěvek od black_sheep »

Farrael píše:Jo tak tenhle pocit znám. A stačí na to i to naše obyčejný autíčko jako Accent. Dálnice a pak městská padesátka a je to fakt jako když couváš. Šílenej opruz :mrgreen:. A když se to pak zase trošku ojede a ty si zvykneš tak tě zase točí, že kolem té padesátky auto zabírá a nutí tě to to ještě trochu víc vytočit a hodit tam čtyřku.
tohle je právě třeba taky relativní. posuzuješ to relativně vůči jinému autu, tedy, tomu tvému. třeba já bych se z coupé v accentu už lehce bál v padesáti (bez urážky a bez legrace) a někdo zvyklej z BMW řady 5 by se tak zase blbě cejtil v mém coupé :mrgreen:

zajímavé je, že v coupé se cítím daleko jistější než v novější lantře.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

A proč Blacku? Čim si to prosimtě posledně jel, když to byl Accent? :mrgreen:. To auto je při padesátce absolutně klidné. Navíc sedí na silnici daleko lépe než některá jiná auta. Aspoň třídvéř. Pětidvéř nemůžu posoudit. A hlučné či nějakéto drckání do volantu začíná až při rychlostech 130+. Takže žádný problém v tom nevidím ;-)

Každopádně jsem tam, ale narážel na to, že se pak s každym autem člověk po rychlé jízdě po dálnici cejtí při padesátce jako by couval. :-D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nehody

Příspěvek od black_sheep »

ona už ta pozice za volantem a to co je kolem tebe ti nedodá ten pocit, když jsi zvyklý na lepší. říkám, to samý je když přesedneš z BMW řady 5 do mého coupé, například :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

Ale tak zase tak hrozný to za tim volantem neni hele. Ve Felině bych se teda bál sakra víc :mrgreen: Každopádně ten interier nemá na jízdní vlastnosti vliv přece. Sice si řekneš, že co do bezpečnosti, ale upřimně on to zase takovej rozdíl nebude. Každopádně pro pocit to může někomu připadat lepší, ale fakt bych se zase nebál. Kord při padesátce.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nehody

Příspěvek od black_sheep »

to je presně o tom co říkám. majitel felicie ti zase řekne že se cití bezpečně v ní, narozdíl od předchozího favorita a škody 120 :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2776
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Espero »

No já nevím, netroufal bych si usuzovat na bezpečnost favorita ani felicie. Jednoho favorita jsem "rozmělnil" dne 16. 11. 2006 (to už jsem měl asi měsíc H1) a přesně si pamatuju jako ve zpomaleném filmu, jak se levý přední sloupek posunul asi o 10 cm vpravo, jak se mi zužuje i prostor po levé straně těla, protože se mi vlamují dveře dovnitř, naštěstí jenom na přední straně u pantů na sloupku, jak se mi vybouluje palubní deska až uprostřed praskne za hlasitého prásknutí, jak se příčí přední sklo, praská, zpětné zrcátko se utrhává a sviští mi kolem hlavy někam dozadu, jak najednou přední levý roh jde k zemi (utrhlo se kolo i polosou a ramenem), jak mi mizí boty z nohou, jak mi kolem levého dveřního okénka letí nějaký velký kus plechu (utrhl se levý blatník a zmizel v dáli) atd atd. Policie pak napsala: škoda cca 26 tisíc Kč.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od Farrael »

No tak je fakt, že přesedlat ze stodvácy do Feliny musel bejt pokrok. Už nehrozilo, že tě při nehodě urazí rám z kufru v půlce.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“