Nový majitel

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
saša
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2008, 19:04
Bydliště: Hradec Králové

Nový majitel

Příspěvek od saša »

Ahoj všichni,
jsem už týden majitelem Getzíka. Je to 1,4 v automatu. Mám to zároveň i jako služební, ale zatím jsem velmi spokojen. Jsem sice vyznavačem velkých a silných aut, ale Getz překonal moje očekávání. S tím automatem to je velice živé a i vnitřní prostor dostačující. Byl bych vděčný za nějaké informace ohedně provozu, případně na co si dát pozor atd.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Tak tě tu vítám jako nového majitele tohodle báječnýho auta. Koukám jako "puk" když píšeš že máš automat, to se jen tak nevidí, teda alespoň já neznám nikoho kdo vlastní Getze v automatu a že jich znám hodně.
Jenom škoda že si nepřijel na sraz tenhle výkend hned by jsme ti ho všici vokoukali. :lol:
Informace ohledně provozu, podle mě provoz bez problémů a jak si ho zajedeš takovej ho budeš mít. Je pravda že se vyskytli nějaké výrobní vady u určitých sérií (kolísání otáček po startu, klepání v zadních brzdách) ale to už je doufám minulostí a tvůj Getzík by měl jezdit jako ďas. Jinak tady na fóru si toho můžeš přečíst dost.

P.S. Chce to pravidelně mazat anténu jinak ti zatuhne a nepůjde povolit. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
saša
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2008, 19:04
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od saša »

Však jsem ho měl objednaného od 3.dubna 2008. Vzhledem k tomu, že mám svoje soukromé auto už čtvrté v automatu, zak manuál bych nechtěl ani za nic. No a když jsem viděl, že Hyunday má v nabídce Getze automat, tak jsem neváhal a ta cena to rozhodla.
slabostka
*****
Příspěvky: 1734
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

automat

Příspěvek od slabostka »

Škoda že H. neprichádza s lepšou ako 4 st. automatickou prevodovkou aspoň pre i30.... tiež by som pouvažoval hlavne pre manželku....
Uživatelský avatar
catchcash
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 úno 2009, 20:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nový majitel

Příspěvek od catchcash »

saša píše:Ahoj všichni,
jsem už týden majitelem Getzíka. Je to 1,4 v automatu. Mám to zároveň i jako služební, ale zatím jsem velmi spokojen. Jsem sice vyznavačem velkých a silných aut, ale Getz překonal moje očekávání. S tím automatem to je velice živé a i vnitřní prostor dostačující. Byl bych vděčný za nějaké informace ohedně provozu, případně na co si dát pozor atd.

hm tak ak je to s automatom zive tak potom ake to bude s manualnou prevodovkou :-k
i30 combi STYLE 1,6 CRDi HP, Sleek Silver 94kW
juraj196
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2009, 21:53

Re: Nový majitel

Příspěvek od juraj196 »

V robote máme jeden automat a niečo som najazdil aj s V8O s automatom a asi bude pravda, že kto raz vyskúša, tak manuál už nechce. Obzvlášť to Volvo bolo super. Getz s automatom ja super riešenie do mesta, obzvlášť pre začínajúcu vodičku. Getz s 5 manuálom je tiež super - a to mám už 560 km. Z toho takých 15O po meste.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nový majitel

Příspěvek od Hardcam »

Nejsem si jist, zda jsi nekdy mohl ridit Volvo V80...ja takove auto osobne vubec neznam:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
broža
**
Příspěvky: 280
Registrován: 10 říj 2008, 11:33
Bydliště: Bohušovice nad Ohří

Re: Nový majitel

Příspěvek od broža »

Hardcam píše:Nejsem si jist, zda jsi nekdy mohl ridit Volvo V80...ja takove auto osobne vubec neznam:)
Prototip :-k :lol:
:hyu: Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 84kW r.v.1996 zelená metalíza

Seat Cordoba 1.8 červená metalíza r.v.1999 R.I.P 2010

VW Passat Variant 1.9 TDI 85kW r.v2000
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový majitel

Příspěvek od Limitz »

Hardcam píše:Nejsem si jist, zda jsi nekdy mohl ridit Volvo V80...ja takove auto osobne vubec neznam:)
jn :) 80 je jen S80 a V40 50 70 90
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
juraj196
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2009, 21:53

Re: Nový majitel

Příspěvek od juraj196 »

Omluva. Volvo S 80
Uživatelský avatar
catchcash
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 úno 2009, 20:11
Bydliště: Bratislava

Re: Nový majitel

Příspěvek od catchcash »

no od 7. aprila som aj ja majitel noveho Getzika :) 1.4i dynamic Berry Red...velmi pekna farba musim nejake fotky normalne porobit a potom sem dam :)
i30 combi STYLE 1,6 CRDi HP, Sleek Silver 94kW
Odpovědět

Zpět na „GETZ“