Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Příspěvek od Hardcam »

Dneska jsem zasupoval radio, slysel jsem takovy cvaknuti, jak kdyz prdce pojistka..radio neslo zapnout, prestaly jit hodiny, nesviti topeni, a stropni svetla...pojistky v pojistkovy skrini jsou v poradku, pojistka na radiu taky, v prostoru kolem radia byla jedna pojistka - taky v poradku. Kdyz odpipam alarm, hlasi chybu..nevim si rady...co vy?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Probleeeeeeeeeeeeeeem s elektrikou

Příspěvek od Josef »

Hardcam píše:Dneska jsem zasupoval radio, slysel jsem takovy cvaknuti, jak kdyz prdce pojistka..radio neslo zapnout, prestaly jit hodiny, nesviti topeni, a stropni svetla...pojistky v pojistkovy skrini jsou v poradku, pojistka na radiu taky, v prostoru kolem radia byla jedna pojistka - taky v poradku. Kdyz odpipam alarm, hlasi chybu..nevim si rady...co vy?
Nezapomeň na druhou pojistkovou skříňku v motorovém prostoru
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

problem vyresen, diky Ivanovi, Jokerovi, Rastymu a Black_sheepovi:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
fanda

startovani

Příspěvek od fanda »

Cau vseci!

Mam takovy dotaz zda nekdo nemel uz podobny problem pri startovani...

jedna se o to ze auto nastartuji napoprve v pohode a kdyz ujedu 15km tak a vypnu motor tak zhruba za 30 min uz auto nenastartuji, remeny se sice toci ale nic.. prijdu ale treba az za 3 hodiny tak auto zase nastartuji... delam mi to ted od pulky ledna:-(... dal jsem auto na servis na diagnostiku a tam nic nenasli!... pri te prilezitosti jsem si nechal udelat i garancku a stejne mi to blbne!!...
uz nevim co by to mohlo byt napada me snad jen kondenzace pri 0stupnu...
jo jinak jedna se COUPE..

diky fanda
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: startovani

Příspěvek od ivan »

fanda píše:Cau vseci!

Mam takovy dotaz zda nekdo nemel uz podobny problem pri startovani...

jedna se o to ze auto nastartuji napoprve v pohode a kdyz ujedu 15km tak a vypnu motor tak zhruba za 30 min uz auto nenastartuji, remeny se sice toci ale nic.. prijdu ale treba az za 3 hodiny tak auto zase nastartuji... delam mi to ted od pulky ledna:-(... dal jsem auto na servis na diagnostiku a tam nic nenasli!... pri te prilezitosti jsem si nechal udelat i garancku a stejne mi to blbne!!...
uz nevim co by to mohlo byt napada me snad jen kondenzace pri 0stupnu...
jo jinak jedna se COUPE..

diky fanda
Ti to něco blokuje!!Buď jiskru nebo palivo!!Viděl bych to na imobilizér!!
Nemají rádi zimu!!Nestává se to často,ale stává!!
Jednou odblokuje a jednou zase ne!!A časový interval se může měnit!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Návštěvník

Re: startovani

Příspěvek od Návštěvník »

ivan píše:
fanda píše:Cau vseci!

Mam takovy dotaz zda nekdo nemel uz podobny problem pri startovani...

jedna se o to ze auto nastartuji napoprve v pohode a kdyz ujedu 15km tak a vypnu motor tak zhruba za 30 min uz auto nenastartuji, remeny se sice toci ale nic.. prijdu ale treba az za 3 hodiny tak auto zase nastartuji... delam mi to ted od pulky ledna:-(... dal jsem auto na servis na diagnostiku a tam nic nenasli!... pri te prilezitosti jsem si nechal udelat i garancku a stejne mi to blbne!!...
uz nevim co by to mohlo byt napada me snad jen kondenzace pri 0stupnu...
jo jinak jedna se COUPE..

diky fanda
Ti to něco blokuje!!Buď jiskru nebo palivo!!Viděl bych to na imobilizér!!
Nemají rádi zimu!!Nestává se to často,ale stává!!
Jednou odblokuje a jednou zase ne!!A časový interval se může měnit!! :wink:
Diky!!... takze tipujes ze by to mohl byt imobilizer??.. a jak bych to mohl "vymenit" ci se tohoto problemu sbavit???...
diky diky fanda
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: startovani

Příspěvek od ivan »

Anonymous píše:
ivan píše:
fanda píše:Cau vseci!

Mam takovy dotaz zda nekdo nemel uz podobny problem pri startovani...

jedna se o to ze auto nastartuji napoprve v pohode a kdyz ujedu 15km tak a vypnu motor tak zhruba za 30 min uz auto nenastartuji, remeny se sice toci ale nic.. prijdu ale treba az za 3 hodiny tak auto zase nastartuji... delam mi to ted od pulky ledna:-(... dal jsem auto na servis na diagnostiku a tam nic nenasli!... pri te prilezitosti jsem si nechal udelat i garancku a stejne mi to blbne!!...
uz nevim co by to mohlo byt napada me snad jen kondenzace pri 0stupnu...
jo jinak jedna se COUPE..

diky fanda


Nemají rádi zimu!!Nestává se to často,ale stává
Ti to něco blokuje!!Buď jiskru nebo palivo!!Viděl bych to na imobilizér!!!!
Jednou odblokuje a jednou zase ne!!A časový interval se může měnit!! :wink:
Diky!!... takze tipujes ze by to mohl byt imobilizer??.. a jak bych to mohl "vymenit" ci se tohoto problemu sbavit???...
diky diky fanda
Buď čekat do Jara až se trochu oteplí nebo vyřadit imobilizér!!
Jenomže teď nevím jak Hyundai má nainstalovaný jako originál!!
Bač existuje možnost,že může být intengrován do řídící jednotky motoru
ECU!!!Příklad to měly Fiati mám dojem všechny vyžší obsahy benzínových
motorů!!A v ECU s imobilizérem to žádnej autoelektrikář nechce vidět!! :cry: :cry: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

fanda

Příspěvek od rade622 »

Jaký máš motor? Rok výroby auta?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
fanda

Re: fanda

Příspěvek od fanda »

rade622 píše:Jaký máš motor? Rok výroby auta?
Rade622
mam 2.0, rok 2000...
fanda

Re: startovani

Příspěvek od fanda »

ivan píše:
Anonymous píše:
ivan píše:

Nemají rádi zimu!!Nestává se to často,ale stává
Ti to něco blokuje!!Buď jiskru nebo palivo!!Viděl bych to na imobilizér!!!!
Jednou odblokuje a jednou zase ne!!A časový interval se může měnit!! :wink:
Diky!!... takze tipujes ze by to mohl byt imobilizer??.. a jak bych to mohl "vymenit" ci se tohoto problemu sbavit???...
diky diky fanda
Buď čekat do Jara až se trochu oteplí nebo vyřadit imobilizér!!
Jenomže teď nevím jak Hyundai má nainstalovaný jako originál!!
Bač existuje možnost,že může být intengrován do řídící jednotky motoru
ECU!!!Příklad to měly Fiati mám dojem všechny vyžší obsahy benzínových
motorů!!A v ECU s imobilizérem to žádnej autoelektrikář nechce vidět!! :cry: :cry: :wink:
no tak to jsi me nepotesil... vcera jak jsi mi naznacil ze by to mohlo byt imobilizerem tak jsem dostal jeste tip zkusit vymenit klicek, tak jsem zvedav zda to pomuze... jinak je to v pytli:-(((...
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

no bud je to blokace elektronikou, takze asi immobilizer, nebo to muze souviset s cidly v motoru...treba na vode. Je zahrata a tak to nenakopne, pac nevi jak na tom je. Az kdyz vychladne, tak pusti. Je to presne po 30 minutach? Docela se divim, ze tam se cteckou nic nenasel...ty auta na sebe vykecaj prvni posledni
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
fanda

Příspěvek od fanda »

ryba píše:no bud je to blokace elektronikou, takze asi immobilizer, nebo to muze souviset s cidly v motoru...treba na vode. Je zahrata a tak to nenakopne, pac nevi jak na tom je. Az kdyz vychladne, tak pusti. Je to presne po 30 minutach? Docela se divim, ze tam se cteckou nic nenasel...ty auta na sebe vykecaj prvni posledni
no tak zatim me auto posloucha... vymenil jsem klicek a je vse v pohode!.. pry jinak fakt nic nenasli na diagnostice:-((.. jinak zezacatku mi to fakt skoro delalo pravidelne po 30min... ale take az po 2h:-((...
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Mám stejný problém podobné příznaky a taky ví bůh (a ani ten asi ne) co to je. Pouze s tím rozdílem, že mě to dělá i po 5 minutách, ne po půl hodině. Ale vzhledem k tomu, že jinak se auto při tom chová stejně jako když se mi zblbne imobilizér (např. dám mrtvolu do kufru a pak teprve odemknu centrál u řidiče - kufr na něj není napojený - tak to imobilizér vždycky totálně zmagoří :P ), tak si myslím, že to asi bude ta potfurka protizlodějská :) Klíčky mám nakódované 3 a dělá to se všema, tak jednou za 14 dní, jak se mu zrovna chce :mrgreen: Uvidíme, co v létě - tohle autiko mám teprve od ledna.
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Peet
*
Příspěvky: 11
Registrován: 12 bře 2006, 22:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Peet »

U cupéčka naštětí takový problém namám ale přesně tohle mi dělalo tipo... to teda ještě projistotu scíplo, obvykle když jsem někde stál na volnoběh... dlouho jsem na to nemohl přijít. Nakonec zjistili že to bylo teplotním čidlem :idea: a po výměně už se mi to nikdy nestalo
1.6 Coupe 1999 silver
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“