Opouštím řady hyundai clubu :(

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

Tak je to tady, muselo to jednou přijít. Se slzami v očích vám oznamuji,že opouštím vaše řady, včera sem prodal svůj hyundai scoupe, byl to můj mazlík, měl sem s nim tolik zážitků že si to snad nejde ani všechno zapamatovat, bylo to auto který sem měl hodně rád, tak zábavný a hravý že se mi na něj bude hezky vzpomínat, když si ho budoucí majitel odvážel málem mi vyhrkli slzy :( , prodal sem ho za směšnou cenu :( celkem nesrovnatelnou s investicemi které jsem do něj dal. Na tohle auto budu vzpomínat s radostí, ti kdo moje auto znají tak vědí co to bylo za mazlika. Doufám že s ním nový majitel bude spokojen. Já si dnes jedu pro můj nastávající vůz(bohužel ne hyundai) BMW M3 E36 3,2(321PS), doufám že s ním budu spokojenej jako se skupáčem :D :D děkuji že sem mohl být ve vašem clubu. At vám ty rejžokáry fungujou dál, třeba se někdy potkáme na silnici, doufám že u toho nebudou zmačkaný plechy :lol: :lol: .
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Reklama
 

Playgamer
**
Příspěvky: 160
Registrován: 23 kvě 2008, 09:52

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od Playgamer »

to je škoda :) ale vidím že jsi jako já ... já jdu do BMW na jaře ale do E46 3.0 xD 200PS 4x4 :)) tak přeji hodně šťastně najetých kilometrů :)
Hyundai Coupe r98 2.0 16V - prodáno :(
Ford Mondeo 2.0 16V TDCi 85kW - chip na 110kW
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od Yurii »

Já si svojí rejžokáru ještě nechám ačkli nejezdí ale škoda no jak to nakonec dopadlo... Ani na sraze jsme se neviděli. Měl jsi v něm Vládův GT motor nebo původní LSo?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od milosh »

Prece to neni duvod abys se mprestal chodit ne? :o)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od DEDe »

milosh píše:Prece to neni duvod abys se mprestal chodit ne? :o)
asi uz je na BMW foru , pekne silnej kocar si kupujes tak hlavne at jezdis ve zdravi :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

No jasný, můžu sem chodit dál, na bmw clubu ještě nejsem páč vyhlídlej kus byl pěkně vylítanej krám, takže budu dovážet m3 ze švýcarska. A kdyby to nevadilo tak můžu přijet i na sraz :D :D :D :D , a co se auta týče tak v něm zůstalo lsko ale šlapalo jak hodinky a kupci sem dal i ten druhej motor a říkal že si ho přehodí, tak uvidíte jestli se moje autičko bejvalý někdy objeví na hyundaiforu :D M3 je hodně silný auto a chce se s nim naučit jezdit, přecejenom scoupe a M3 je zhruba 240PS rozdíl :lol:
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od MichaelS »

Nejsi v tom sám taky jsem autíčko prodal a měl ty samé pocity jako ty. Přesně vím o čem mluvíš. Je opravdu divný pocit vidět auto co máš rád že jede pryč :-( Takže taky už nejsem Hyundai řidič.
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od Yurii »

No i já si zatím pohrávám s myšlenkou že se taky časem zbavím Skupáče a pořídím si něco jako Volvo 850 2.3 T5, je to sice stejně starý jako skupáč, hranatější a povětšinou v kombíku ale i ta velikost se mi líbí... skupáč neni malej ale taky neni velkej, dvě kola do něj nenacpu.
Navíc ačkoli Volvo je kombík tak oproti Skupáči je to se svejma 166kW sporťák.
Naštěstí pro Skupáče je další auto ještě daleká budoucnost.
Nezbývá mi než Vám dvěma popřát hodně štěstí s novejma vozítkama a doufat že tady vaše kárky ještě někdy uvidíme.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

No tak nesmutni :D jj taky doufam ze muj skupac neskonci po mesici nekde na vrakaci vokulenej 10x prez boudu :lol: bylo by me ho lito :( taky doufam ze se naucim neslapat na bawo jako na skupace a ze se na kazdy krizovatce nedobrovolne otocim o 180 stupnu :D :lol: :lol:
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od DEDe »

ja se vam stejne divim ze se vam za ty prachy chce do tak starsich aut ja co vidim jak kluci co maj ruzny auta 97-98 porad se na tom neco uz meni a hromada penez do oprav ja bych stejne dal uz prednost novejsimu autu i kdyz clovek nemuze mit takovy faro s tolika konma :) ale to je muj nazor :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

Zrejme si nikdy nejel v m3 , vsadim se ze i kdyz mas treba o pet let novejsi auto nez ja, tak ta moje m3 bude proste furt novejsi ovsem jen pro cloveka co ma rad tyhle auta :D je to srdcarina, a navic tyhle auta v ty dobe uz meli takovou vybavu ze ji nektery auta nemaj dosnes. Ja sem u tyhle m3 druhej majitel v čr ma najeto 89000 a je jak kdyby si ji vytahl z muzea:) kdyz ti reknu ze sem za ni dal 280000 asi si reknes ze sem se zblaznil, ale typek co rozumi bmw rekne, ty jo to je supr cenovka :) je to opravdu o tom kdo je co ochoten obetovat, ja to auto mam jako takovou milenku :D , kazdopadne nechci urazet hyundai ptz v porovnani cena-vybava ty auta ve svy tride nemaj konkurenci. M3 je proste pojem. -neni to o tom jak je to auto stary, nez sem tohle vysvetlil mame to me dalo :D kdyz sem ji rikal mami to je M tak mi odve
tila, ze ji to nezajma co to je ale ze vi ze je to 10let starej kram :D
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od DEDe »

no tak ja sem neco mezi :) chapu srdcovky ale porad mit s necim trable ze jednou odejde to a pak zase to by se mi taky nechtelo a 10 let to uz se proste par veci srat zacne at je to co chce za auto :) asi zase tak velkej srdcar k autu nebudu abych sel do neceho takovyho to mam jeste dalsi veci do ceho investovat :) ale sem rad kdyz nekoho takovyho na silnici potkam je na co se divat good luck a hodne najetych km :) nevim ted konkretne jaky bmw je to co si koupil ale ohledne tech novejsich i starsich maji podobnou masku a celkove vyzaz a podle me dost zevsedneli pokud ho clovek nema nejak vysperkovany moc se za nema dnes uz nikdo ani neotoci ja sem si treba koupil coupecko ze jich bylo malo a je to docela ojedinely pekny auto preci jen a za tu cenu se da koupit pomerne novy kousek :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

To je prave ono, u m3 musis vzit v potaz ze je to jakasi legenda, a nejde ani tak o vzhled jako o ten nuzasnej motor kterej treba dodnes s mensima zmenama davaj do z4 M. A jde o ty uzasny jizdni vlastnosti a o ty detaily a kvalitu zpracovani. Protoze jestli kouknes na e36 co ma motor 2,0 a na E36 M3 tak poznas rozdil na prvni pohled :D jo coupecko je pekny auto o tom zadny ta moje m3 je designove uz urcite zaostalejsi ale jak rikam jde o ten motor :twisted:
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od Yurii »

200 koni neni zadnej vykon :) To ma kdejakej seriovej kombik od Volva stejně starej jako Scoupe ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od maxik »

Ja myslim ze na rozbiti hhuby staci i tech 90 co ma scoupe :D ne kdyz mas silny auto tak pak uz konci vsechny sranda, vidim to sam, tochu vic pridas plyn a uz se motaj kola no control, kor kdyz mam m3 bez asr :lol: volva se mi vzdycky libila ale spis saab kdyz svedsky auto :D takova 9-5 kombi aero hmmm to bych si nechal libit
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
Odpovědět

Zpět na „COUPE“