Před koupí coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Před koupí coupe

Příspěvek od xpetan »

Zdravim, tak se mi pořád nedaří koupit coupe, mám další tip a tak bych se chtěl zeptat na vaše názory.
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6761694

Připadá mi, že na to že to má najeto 150tism tak ten volant je dost odřený.
Jinak bych se chtěl zeptat na Vaše názory...Není 150tis už moc?Jinak nezdá se vám že by někde neseděli spáry?Jestli není bourané?

Díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od mirpie »

z těchhle fotek poznáme kulový.. Zdařilé foto interieru taky chybí...A říkat názory na auto, ve kterém jsem nejel, neslyšel motor, neslyšel a necítíl podvozek, je nesmysl.. Jinak pokud těch 150tis km je poctivých, hodně to není. Ten motor najede v poho 250tis, pokud mu budeš pravidělně měnit olej a řemeny.
Vem si někoho s sebou, nejlíp někoho, kdo Coupé má nebo měl a zkoukněte to.
Přeji šťastný výběr.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od black_sheep »

jj stopade je jak nic :) ja to kupoval loni s 120ti km a ted uz mam 160 takze mi musi min. do 300.000 vydrzet.. :-)

dokonce po tech km do nej leju stale "plnou syntetiku", tj. 5W40 a sezere tak litr, litr a pul na vymenu tj. 15.000km, coz je snesitelny, takze jeste nechystam zmenu, a prave jsem objednal dalsi 5W40 :)

co se toho kousku tyce, jak rekl mirpie, takhle na dalku je to vesteni z vestecke koule... dej si bacha na vyfuk (hlavne svody; coz chce sundat kryt svodu - myslim 10tka nebo 12tka gola sebou; kdyz Ti to dovoli) - ten je drahy, pac ma spoustu veci na sobe. A taky na spojku jeslti zabira plynule, ty taky odchazi pri tech km. to jsou takovy obecne zavady co se prodrazi prip. jinak te nepotka nic zavazneho.

Casto taky koroduje zadni napravnice, takze se vyplati se vohnout pod auto a podivat se, jak na tom je! Pak jedine zadni lemy jinak by to nemelo mit "pupeny".

za me bych do toho nesel kvuli tomu ze je to 1.6tka, ktera zere skoro stejne kdyz na to slapes, nejede tak jako 2.0, skoro bych rekl ze je slaba, a navic nema klimacku :-) resp. kdyby slevili tak asi mozna jo, zalezi vsak na stavu.

ja jsem na auta narocny tak jsem shanel dlouho, aby to melo malo najeto (opravdovy km) se serviskou pokud mozno prvni majitel, dvoulitr s vybavou a v original stavu..... podarilo se asi po pul roce :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od xpetan »

Koukněte na další fota, jak je ta fotka ze předu, tak se mi zdá že nesedí světla...
Joukněte na to prosím a pisnite co si o tom myslíte dikec...
Přílohy
P1012256.JPG
P1012256.JPG (166.55 KiB) Zobrazeno 2608 x
P1012268.JPG
P1012268.JPG (198.78 KiB) Zobrazeno 2608 x
P1012273.JPG
P1012273.JPG (210.3 KiB) Zobrazeno 2605 x
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od mirpie »

jo, to světlo na straně spolujezdce je kapku mimo spáru, ale to nemusí nic znamenat, hlavně, jestli nejsou rovnaný nosníky. Jinak to vypadá celkem slušně. Ale řadicí páka mi příjde nějaká zkracovaná...že by to měl předtím nějaký rádobytuzer?
Jinak platí pořád to stejné, jeď tam, a omrkni to. Lehká havárka nevadí. Nesmí být pohnuto s nosníky. Každé ojeté auto bude něco mít, jde o to, jak moc finančně to bude nákladné..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od black_sheep »

bez jakykoliv dokladu z nemecka, po predchozim majiteli tunerovi bych nevzal auto ani zadarmo. ja mam auto z nemecka, ale mam k tomu vsecky doklady, servisku, okopirovanej TP, faktury za servis...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od shotik »

podle em jsou spis nejay hnuty blinkry a podle nich naraznik protoze ten blinkr u spolujezdce nejak nelicuje vubec s blatnikem a ta guma je nejak daleko .
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od xpetan »

Musim tam poslat kamose co tomu rozumi a uvidim.
Jinak za kolik si myslite ze se to dá brát když vezmu v potaz, ze to nemá klimu a je to 1,6,chtěl sem 2,0 s klimou ale ono sehnt pekny kousek za slusny prachy je hrozny umeni, tak byh bral i toto. Chtěl bych to auto tak na rok, ptom půjdu na vejšku, tak by auto stálov garáži, tak bych ho prodal.
Nechtěl bych na tom teda prodělat nějakou velkou sumu..
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od black_sheep »

xpetan píše:Musim tam poslat kamose co tomu rozumi a uvidim.
Jinak za kolik si myslite ze se to dá brát když vezmu v potaz, ze to nemá klimu a je to 1,6,chtěl sem 2,0 s klimou ale ono sehnt pekny kousek za slusny prachy je hrozny umeni, tak byh bral i toto. Chtěl bych to auto tak na rok, ptom půjdu na vejšku, tak by auto stálov garáži, tak bych ho prodal.
Nechtěl bych na tom teda prodělat nějakou velkou sumu..
tim spis ho pak neprodas :-) podle toho co pises - vykasli se na to a neuspechej to. radsi si jeste pockej.. me se to auto nak nezda :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od xpetan »

Tady ještě nějaké fotky jestli z toho něco psoudíte
Přílohy
P1012272.JPG
P1012272.JPG (188.82 KiB) Zobrazeno 2564 x
P1012269.JPG
P1012269.JPG (173.45 KiB) Zobrazeno 2567 x
P1012258.JPG
P1012258.JPG (176.68 KiB) Zobrazeno 2560 x
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od delphino »

tak kupovat si auto na rok, s tim,ze ho pak prodas,mno nevim, rok to je tak akorat dat to auto do obrazu tveho: )),ja jsem na vejsce taky a to auto mi pri studovani nijak nebrani. ta klimoska dela hodne, zvlast pritom globalnim oteplovani, ja ho kupoval nedavno, puvodni cena byla 70,ale nakonec jsem se s majitelem dohodl na 60,pac byly total stejny gumy, chtelo to novy tesneny v motoru a bylo vzadu trochu bucly a tech 10 jsem rozfovroval do opravy behem dvou tydnu, to si vem,ze si musis koupit zimaky, pojistku,to byl hlavni duvod,proc jsem sel do 1.6,ono ten rozdil 2-3tis rocne pro studenta jako ja znat je: ))a ta spotreba je taky nizsi,at si rikaj ty dvoulitraci,co chtej: )) a i ta 16 taha velmi slusne. taky mrkni do kdy ma technickou, ja na ni musel skoro hned,co jsem to koupil. Ale stejne nejvic poznas,az ho uvidis osobne, dulezity je,aby byl vejfuk v cajku, podvozek nebyl moc zrezlej, aby olej necakal,ale i tak vetsinu nedostatku jsem odhalil az po dvou trech tydnech,ale kdyz ho milujes, neni co resit :D,ale kdyz kupujes coupe v rozmezi 60-80,tak s tim musis pocitat,kdyby to auto bylo v pohode,bez vetsich investic,tak to ten majitel za tuhle cenu nenabizi.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od shotik »

nikdy sem nekupoval auto ktery by nemelo technickou jeste alespon 1,5 roku:)))
druha vec je ze spotreba u dvoulitra teda nevim jak u koho ale ja jezdim mesto 30% a venek 70% zhruba a koukni do podpisu za kolik jezdim :))) posledni nadrz za 7 litru byla:)))) a svezeni nadherny .
to auto na fotkach vypada celkem fajne . sice je trosku nespasovanej predek ale jinak to tomu slusi . ja koupil svoje za 55tisic a porad davam do kupy ale jezdim . to ej dulezity:) je fakt kdyz ji milujes neni co resit .
s tou pojistkou to taky neni uplne pravda:) ja platim rocne 4600kc :))chtel bych videt kde mas pojistku za 1500 -2500 kc na 1,6 :))
dulezity je fakt abys mel v cajku napravnici ktera rezne (panbuh me obdaril ze ji mam zdravou) , tlumice pac jsou mastny jako krava coz jsem se domnival ze bude opak :))) a lemy zkontrolovat:) jinak myslim je vsechno jako u normos auta. standartni veci jako jestli to netahne ke strane jestli to jede jak ma atd atd :)))
ja nmit svoje coupe a shanet jiny v tuhle dobu tak by me tohle lakalo jen kvuli tomu vzhledu a nesra... by me to ze to ma divnej predek apc bych si ho spasoval . ale kvuli ty 1,6 by jsem to zavrhnul .
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od mirpie »

z těch posledních 3 fotek nevypadá, že by tomu něco mělo být..ABS to má, motor dokonce taky :lol: . Misky tlumičů vypadaj dobře.. Osobně bych do 1.6ky taky nešel, i když jsem ji původně pro brněnský provoz chtěl, ale to bych na křižovatkách těžko ujížděl majitelům ochcávek s populárním chrochtomotorem TDI :lol: . Docela často s tím taky jezdim mimo město a tam ty koně už poznáš. Moje auto byla ze začátku spíše bezedná pokladnička než radost, ale včera to byl přesně na den rok, co Coupe mám a najel jsem s ním s přítelkyní 20tis km a nikde mě to stát nenechalo. Spotřeba oleje v normě, spotřeba benzinu taky, emisemi to prošlo a kompresi, to zdá se má taky, když jsem s tím vyhrál sprinty na hyundaisrazu morava, kde jel i Dantasík s podstatně novějším GéKáčkem ve dvoulitru.
Klimu nemám, ale v Chorvatsku opravdu chyběla. Spotřebu moc nepočítám, ale jednou si mi povedlo najet na nádrž 700km, což je něco lehce pod 8l na 100km. U toho auta mě štvou jen ty malý brzdy, který už jsem jednou rallyjízdou uvařil a to trapný tlačítko na stěrače, jinak výhrady moc nemám.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od xpetan »

Ten borec jak to prodaval, tak mi psal ze to má manuální klimu...Poznáte to z fotek jestli ji má nebo ne?
Právě se mi to auto taky moc líbí...
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od mirpie »

tyhle coupatka pokud vim, mely bud manualni klimu, nebo ji nemely vůbec. A na fotce místo tlačítka A/C je záslepka, tak jako to mám já (mám 2.0 bez klimy), takže klima tam není.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“