Vymena oleje v prevodovce

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Vymena oleje v prevodovce

Příspěvek od Hardcam »

Pratele, mate nekdo navod, jak vymenit olej v prevodovce? Nebo ho dolit...dekuji...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Obrázek
Na obrázku vidíš jenom kontrolní šroub,ale výpustný šroub je na levé straně převodovky!!U poloosy!!Na obrázku pak vidíš spínač zpátečky,tak
hned za ním nebo trošičku doprava je umělohmotná matka,tudy se leje
převodový olej přes trychtýřek!!! :wink:A množství 2.0L! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

A ten kontrolni sroub je na imbus, ze jo? Tohle jsem potreboval vedet, dekujuuuuu:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hardcam píše:A ten kontrolni sroub je na imbus, ze jo? Tohle jsem potreboval vedet, dekujuuuuu:)
Jejda :shock: to teď nevím,to s Mě zaskočil,ale asi ano,ta moje hlava děravá!!Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

chii tri stovky origo servisu + 700 za olej a starejte se :P od ty doby radi jako novyyy a zpatecka uz je taky very ok, jen to chce alespon vterinku pockat na volnobeh pac asi nema synchron takze vrazit z jednicky hnedle zpatecku nejde tak moc po masle jako po ty vterine mezicasu.. 8)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak jim taky reknu, at se staraj, pro me to hracka neni:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Tak jim taky reknu, at se staraj, pro me to hracka neni:(
no hlavne pod muj podvozek se nevejde ani vetsi kaminek natos hlava :lol: kdyz jsem delal spojku tak jsem musel vytocit kolo a natahovat ruce... :lol: prace pro vraha.. :? kor tedka, kdyz je venku snih tak ze bych se do nej vesele polozil... safra co bych dal za garaz.. :cry:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Co ja bych dal za vytapenou garaz:( to by se delalo uplne jinak...mne je zima porad, i doma...:/
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

He,he...tak ja mam k dispozici garaz s jamou a vytapenou...Ale olej v prevodovce se mi nepodarilo vymenit,pac napousteci zatka byla zatuhla jak s.... a neminim strhhnout sestihran.Ani zahrani prevodovky nepomohlo,takze nezbyva nez zajet do Hyundai servisu...at se panove staraji...olej mam takze zaplatim jen za praci... 8) A jeste jsem zjistil,ze objednany svicky Bosch Super 4 mi sice zavitove sedi ale ten porcelan je sirsi nez guma na kabelech.Misto 16 klice to je 17...chjo...A to byly objednavany podle katalogu...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:He,he...tak ja mam k dispozici garaz s jamou a vytapenou...Ale olej v prevodovce se mi nepodarilo vymenit,pac napousteci zatka byla zatuhla jak s.... a neminim strhhnout sestihran.Ani zahrani prevodovky nepomohlo,takze nezbyva nez zajet do Hyundai servisu...at se panove staraji...olej mam takze zaplatim jen za praci... 8) A jeste jsem zjistil,ze objednany svicky Bosch Super 4 mi sice zavitove sedi ale ten porcelan je sirsi nez guma na kabelech.Misto 16 klice to je 17...chjo...A to byly objednavany podle katalogu...
jee myslis ze by byla nakdy k dispozici za malej uplatek kdyz jsi v tom lbc? :) ja nikoho jinyho s garazi ve ktery se da neco delat nebo se tam dostane scoupe neznam.. :roll: :P :wink:
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

No je to meho stryce a kdyz se domluvime neni problem...Jen jedna drobnost ta garaz je asi tricet kilometru od Lbc...Kdyz ti to bude vyhovovat tak se klido muzem domluvit...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:No je to meho stryce a kdyz se domluvime neni problem...Jen jedna drobnost ta garaz je asi tricet kilometru od Lbc...Kdyz ti to bude vyhovovat tak se klido muzem domluvit...
to uz je horsi :lol: v liberci bejvam totiz casto (koleje) takze tam by to bylo ok.. :) mno kterym smerem? na Bor? to asi ne co.. :cry:
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Ne,jestli vis kde je Frydlant,tak kousek od neho...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Zalezi na Tobe,pri te Tve spotrebe by Te cesta tam a zpet vysla tak na 200,- coz si mylsum,ze neni zas tak moc.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

g-test píše:Zalezi na Tobe,pri te Tve spotrebe by Te cesta tam a zpet vysla tak na 200,- coz si mylsum,ze neni zas tak moc.
jj, dik ;) je to sice jinym smerem, ale jde to.. :) 200 davam za cestu do lbc a zpet kazdej tejden.. :) 50km tam, 50 zpet.. :) trosku zase vyrostla na 7,1.. :(
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“