Srazy obecně

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Srazy

Příspěvek od xkrchnav »

Určite ťa chcem pochopiť!!! To si píš. A práve preto ti hovorím - ak chceš aby ti prišli len ľudia určitého typu auta, máš dve možnosti - napíšeš nové téma (dáš tam čo ja viem poznámku ACCENT 02 only) a je vybavené. Alebo proste choď na iné fórum. Alebo ak si veríš ešte viac, tak si sprav vlastný accentklub! No nech sa rozhodneš akokoľvek podporím ťa v tom! Ale iba ak o tom budem vedieť. :oops: (resp presnejšie... ak budeš chcieť aby som o tom vedel...)

Pochopiť to je to čo teraz strašne veľmi chcem!!! Veľmi! Lenže proste.... stále neviem kde kedy a ako to pochopím... Ale nie je to o tom, že by som nechcel :cry:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Reklama
 

BigMax
*
Příspěvky: 39
Registrován: 16 črc 2008, 16:01
Bydliště: Dobříš

Re: Srazy

Příspěvek od BigMax »

Tak díky za vysvětlení.
Bigmax
,,zlaťák-CRDi,,
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Srazy

Příspěvek od xkrchnav »

Moment. Prosím???? Ty si ma pochopil???? TO vážne? Ak áno, tak ti z CELÉHO srdca ďakujem! Čaves šráááác - som rád, že už niektorí chápu, že proste ponožky idú do ponožiek a slipy na slipy :mrgreen: :mrgreen:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
BigMax
*
Příspěvky: 39
Registrován: 16 črc 2008, 16:01
Bydliště: Dobříš

Re: Srazy

Příspěvek od BigMax »

Nedělej si plané naděje.
To že ti někdo děkuje za vysvětlení ještě neznamená, že to pochopil - a nebo o to stojí.
Jen zjišťuji, že můj čas je dražší, než abych se tady handrkoval o tom, jestli bude
sraz tam a nebo tam. Vcelku mi je to jedno - jen jsem vyjádřil svůj názor.
Skore je 4pro a 3proti a proto čestně ustupuji v zájmu většiny.
Jsme lidi a snad se i dohodnem ne?
s pozdravem všem ,,hyundajistům,,
Bigmax :wink:
,,zlaťák-CRDi,,
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Srazy

Příspěvek od xkrchnav »

Tak super! :wink:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
MadMaxx
**
Příspěvky: 165
Registrován: 25 led 2008, 09:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od MadMaxx »

taky nechodim do sekce srazy, mam otevrenou sekci "COUPE" a davam jen reload, jestli je neco novyho, na prohledavani celeho fora opravdu neni cas. A o poslednim srazu sem se dozvedel jen diky tomu, ze to bylo v sekci coupe a ne ve srazech...
Hyundai Sonata 2.0 2007
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Tringi »

Já vám nevím chlapi. Tušíte vůbec že vpravo nahoře na stránce je odkaz: Zobrazit nové příspěvky?
Přijdu na fórum, kliknu na něj a hned vidím co vše se za dobu, co jsem tady nebyl, změnilo. Ať už se jedná o sekce Coupé nebo Srazy nebo cokoliv jiného. Co mě nezajímá, to očima jen přeletím.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Vita »

Tringi píše:Já vám nevím chlapi. Tušíte vůbec že vpravo nahoře na stránce je odkaz: Zobrazit nové příspěvky?
Přijdu na fórum, kliknu na něj a hned vidím co vše se za dobu, co jsem tady nebyl, změnilo. Ať už se jedná o sekce Coupé nebo Srazy nebo cokoliv jiného. Co mě nezajímá, to očima jen přeletím.
Presne jak pises .... vubec nic na tom neni ......
Vlastne je ... jedno kliknuti ..... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Srazy

Příspěvek od Bruno »

Vidím to velmi podobně. Pokud jsem egoista, tak se zajímám jen o sebe, tedy o své téma /svůj typ vozu/, pokud mi ale záleží na tom co se děje v okolí a pokud jsem ochoten i přispět svoji radou v případě všeobecného problému, tak to dělám tak, jak říkájí předchůdci. Pokud mě zajímá jestli někdo nesvolává nějaký sraz, tak si otevřu Srazy. Jde prostě o postoj k tomuto fóru a co od něho očekávám. Pokud si hraji jen na svém písečku, "tak chodím jen na své téma, např. Lantra a ostatní mně nezajímá a už vůbec nehodlám komukoliv pomoci např. radou".
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7903
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Mexican »

je pekne co tu puisete, ale myslim si ze su dva typy zrazov.. Ludia co sa tu vykecavaju celoplosne a ludia ktori diskutuju o tom co poznaju, resp s cim maju problemy - teda so svojim autom. K bude nejaky velezraz beriem to a myslim ze je to super napad... ak sa ale chcu strenut majitelia Coupe a ja tam s Accentom dojdem tiez tak za A tam nikoho poznat nebudem a za B tam moze prist aj moj tatko na Fieste, podobnost Coupe 2,7 V6 a Accenta konci v znaku na kapote. Chceme si dat zraz my majitelia Accentu 06 a vyssie, nikto vsak nikomu nepovie ked pripise ze pride z Lantrou aby nechodil - ak sie majitelia Coupe chcu spravit zraz a maju ho vo vlakne poviem si supwer, kuknem fotky - ten posledny minizraz vyzeral fajn - a idem dalej. Ano je to skupinkovanie, ale tak to ma byt - sme tu na to any sme sa nevykecavali ze modra je lepsia ako zelena, forum je tu myslim na to pomoct ludom, priost na nove postupy, ukazat pripadnym kucom co to zere, co sa kazi a tak - a stretnutie je len ziva verzia fora .. mam cez 1000 prispevkov, z toho je 75% v New Accent.. zvysok su temy ako zimne gumy, atd.. dufam ze chapete co myslim :-D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od rade622 »

Ne nechápu, domníval jsem se, že již zde kolegové dostatečně vysvětlili, že sraz je stále jen sraz, ať jsou to majitelé kteréhokoliv vozu značky /-/. V případě celoplošného srazu - který je vlastně jen trochu větší sraz jednotlivých modelů s tím, že se sjedou v jeden čas všichni na stejné místo jde taky vlastně dle tebe o řadu menších srazů, protože si vzájemně vyměňují své poznatky majitelé stejného typu mezi sebou. Takže skutečně není žádný důvod dávat srazy jednotlivých typů do kategorií daných typů. Jednak se mi to zdá trochu nefér, jako by někdo chtěl říct - jen pro někoho - a potom se ochuzuje ten, kdo sraz svolává o lidi, kteří výzvu prostě jen přehlédnou. Takže bych se přimlouval o dělení dle aktivity - pořádám sraz - SRAZY - prodávám gumy - PRODÁM - a další. Pokud si myslíte, že je třeba se separovat či jinak vyhranit vůči ostatním členům fóra měli by jste se organizovat pomocí SS, případně jinak a nesnažit se protlačovat řešení, které je proti srsti adminům a možná i dalším lidem. Tím samozřejmě nechci zapřít, že některé akce HYUNDAICLUB.CZ, čili oficiálního klubu budou přístupné jen členům a zbytek lidí tady na fóru se o nich dozví jen z doslechu, nicméně to je jiné kafé.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Uzi77 »

BigMax píše:Problém bude asi v tom, že třeba nechci aby na mini srazík accentů přijeli všichni hyundaisti, ale jen majitelé tohoto tipu!
Až budu pořádat mega-giga-ultra-maxi sraz hyundaistů, tak to klidně dám na ,,Srazy,,!!!

Ale třeba to nechceš pochopit. :roll:

čau Bigmax

Nezlob se na me ale kdyz chces sraz accentů tak to napis do nadpisu a muzes to dat na srazy.
Ale třeba to nechceš pochopit. :roll:
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Srazy

Příspěvek od xkrchnav »

Stalo sa tak, ze teraz lezim v nemocnici. Takze o presuvanie prispevkov sa nemusite bat :lol: . I tak ale myslim, ze ovela rozumnejsie bude teraz davat vsetky srazy do sekcie srazy. A kludne do nadpisu hodit accent a pod. Az sa vratim, co snad nebude dlho trvat, stejnak vsetko bude zas presunute a budete len zbytocne nadavat :mrgreen: !
J.
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy Accentů

Příspěvek od Yurii »

Takže podle mne patří cokoli o SRAZECH do sekce SRAZY. Pokud někdo sleduje jen určitá témata a sem se nedívá, je to jeho mínus, nikdo ho nenutí, nikdo po něm nic nechce ale tady to prostě musí mít nějáký řád...
Já osobně si dám když přijdu po delší době [url=https://www.hyundaiclub.net/search.php? ... tsZobrazit nové příspěvky[/url] a o nic nepřijdu (fakt mi nevadí že jsem "nucen" tímto kliekm projít i názvy témat ze sekcí jiných vozů protože kurňa máme všichni jenom auta a jejich problémy se zas tak neliší.

Doufám že mne z pozice moderátora budete brát trochu vážněji, protože by se po čase mohlo stát i to, že inzerci, technickou sekci a podbné bude mít každý tip auta vlastní a to by tu byl tuplem bordel :roll:
Stačí napsat do názvu nového tématu v sekci SRAZY něco jako:

Kód: Vybrat vše

Sraz Accentů, střední čechy

takhle si toho snad všichni majitelé těchhle vozítek všimnou pokud se budou zajímat o srazy a ostatní jim tam zbytečně nepolezou. Ale přijde mi to trochu rasistický... jestli budete mít dál tyhle extrémistický názory tak emigruju na hyundaiclub.eu a budete mít po jednom moderátorovi. :lol: :lol: :lol: :lol:

2 xkrchnav: Tak se hlavně brzo uzdrav ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
bulvar
*
Příspěvky: 11
Registrován: 08 zář 2008, 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy Accentů

Příspěvek od bulvar »

Kdyby jste věděli o nějakym srazu accentů tak se mi ozvěte prosím mail: lucifers@centrum.cz
Hyundai Accent 1.4 GS rv.1996
Odpovědět

Zpět na „Srazy“