Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenekpodlezl
*
Příspěvky: 45
Registrován: 08 dub 2006, 11:13
Bydliště: Svitavy

Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Příspěvek od zdenekpodlezl »

Zdravím všechny majitele Matrixů. Mám prosbu. Koupil jsem auto bez přepážky, ale jako M1 a teď nemůžu udělat technickou. Nová přepážka stojí 19 000 (za kus drátu). Můžete mi, prosím, poslat nekdo fotky (s detaily) přepážky pro její výrobu? Docela spěchá. Dík moc. podlezl@jevicko.net.
Reklama
 

sibiran
*
Příspěvky: 25
Registrován: 01 led 2009, 20:25

Re: Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Příspěvek od sibiran »

Už jsi sehnal něco k té přepažce? Kdyby ne, nafotím ti to. Jen si myslím, že pro TK nebude stačit, když ji slepíš sám. Asi budou chtít homologaci. Nemáš, náhodou, instrukční knížku (návod) k okopírování? Pořídil jsem Matrixe na Silvestra, ale nebyla u toho.
Uživatelský avatar
zdenekpodlezl
*
Příspěvky: 45
Registrován: 08 dub 2006, 11:13
Bydliště: Svitavy

Re: Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Příspěvek od zdenekpodlezl »

Dík za nabídku, ale TK už mám hotovou, tak mě to moc netlačí, ale do budoucna ji stejně potřebuji (další TK nebo případný prodej), takže kdyby jsi někdy na ni naradil, dej vědět.
Tady zasílám odkaz na manuál, je toho tam víc, elektro, karoserie,... má to 148MB, tak jsem to dal sem http://www.hellshare.com/282468/Hyundai ... anual.rar/
Uživatelský avatar
zdenekpodlezl
*
Příspěvky: 45
Registrován: 08 dub 2006, 11:13
Bydliště: Svitavy

Re: Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Příspěvek od zdenekpodlezl »

Tak další technická za mnou a další problémy. Jak jsem tady někde četl, že se přepážky už nemusí vozit, tak je to taková polopravda. Na technické mi řekli - ano, přepážku si můžete vymontovat, ale pokud Vás zastaví policajti, tak Vás mohou pokutovat, protože máte v techničáku napsáno "speciální montážní vozidlo M1" a takové musí mít přepážku. S technickou kontrolou je to stejné. I když si ji sami můžete demontovat, tak při technické kontrole ji musíte mít nasazenou. No a já ji nejen že neměl nasazenou, ale já ji nemám vůbec. Tak jako další jiní kupci jsem si pořádně nepřečetl velký techničák a koupil auto s přepážkou, ale vlastně bez ní. (když nad tím tak uvažuji, tak si myslím, že jsem ho vlastně vůbec neviděl, až při přihlášení. No, pěkně si to umí AAA zařídit). Nicméně při servisní prohlídce po 90tis.km (servis, náplně, rozvodák, kladka, cena 13tis.) jsem dostal kontakt na člověka do Prahy, který to vyřeší, tak to zkusím a potom sem o tom písnu.
dušan Obecajčík
Příspěvky: 9
Registrován: 08 pro 2010, 22:15

Re: Přepážka na Matrixe - POMOC !!

Příspěvek od dušan Obecajčík »

tak ako s tou prepaškou ja som tiež kupil staršieho Matrixa a tiež nemám prepažku zatiaľ mi ju nikdo nepytal ani pri STK ale predsa keď by som ho chcel predať tak ju budem asi potrebovať
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“