h1 4x4

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
mp

h1 4x4

Příspěvek od mp »

ahoj, je tu nekdo kdo ma taky tenhle busik? mam lonskej model a nezda se mi jedna vec, pri nahonu na vsechny 4 se mi automaticky uzavira diferak na zadku, v servise mi tvrdej, ze to je normalni i presto ze v manualu je psano ze zadni diferak se svira podle potreby. jo a taky jak rychle vam odchazej stabilizatory a predni tlumice? a nechal si to nekdo nacipovat?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Já ho mám jako firemní, většinou v něm jezdí šéf, koupeno podzim 2004, najeto 69000km, tlumiče a stab. zatím v pohodě a s tím diferákem nevím, ale mrknu se na to a napíšu. Jinak mně akurát štve, že při velkých mrazech prostě náhon 4x4 nejde sepnout a v servise se od toho distancují...možná v mrazech nejezdit a pohon využívat v létě ne??? :D Jinak ůplná spokojenost, jen při přeřazení to vždy trochu cuká. jinak foto v mé osobní galerii.
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
mp

Příspěvek od mp »

nejde prepnout na 4x4 v mrazech? tak to mne uplne v pohode, fakt bez problemu, zkouseno az do rychlosti 100 km/h ani to pak necukne.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Adam píše:Já ho mám jako firemní, většinou v něm jezdí šéf, koupeno podzim 2004, najeto 69000km, tlumiče a stab. zatím v pohodě a s tím diferákem nevím, ale mrknu se na to a napíšu. Jinak mně akurát štve, že při velkých mrazech prostě náhon 4x4 nejde sepnout a v servise se od toho distancují...možná v mrazech nejezdit a pohon využívat v létě ne??? :D Jinak ůplná spokojenost, jen při přeřazení to vždy trochu cuká. jinak foto v mé osobní galerii.
A ve kterym servisu jsi s tim byl? Jestli v OL, tak zkus zajet do Autostylu do Brna - pripadaji mi MNOHEM ZKUSENEJSI. A sami mi rikali, ze k nim hodne jezdi Olomoucaci, protoze nejsou moc spokojeni....
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Felotron píše:
Adam píše:Já ho mám jako firemní, většinou v něm jezdí šéf, koupeno podzim 2004, najeto 69000km, tlumiče a stab. zatím v pohodě a s tím diferákem nevím, ale mrknu se na to a napíšu. Jinak mně akurát štve, že při velkých mrazech prostě náhon 4x4 nejde sepnout a v servise se od toho distancují...možná v mrazech nejezdit a pohon využívat v létě ne??? :D Jinak ůplná spokojenost, jen při přeřazení to vždy trochu cuká. jinak foto v mé osobní galerii.
A ve kterym servisu jsi s tim byl? Jestli v OL, tak zkus zajet do Autostylu do Brna - pripadaji mi MNOHEM ZKUSENEJSI. A sami mi rikali, ze k nim hodne jezdi Olomoucaci, protoze nejsou moc spokojeni....
Jezdím do Ol mám to nejblíž, ještě připadá v úvahu Opava, ale o těch mám pochybnosti. Možná někdy sjedu i do Brna. :D
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Re: h1 4x4

Příspěvek od Adam »

mp píše:ahoj, je tu nekdo kdo ma taky tenhle busik? mam lonskej model a nezda se mi jedna vec, pri nahonu na vsechny 4 se mi automaticky uzavira diferak na zadku, v servise mi tvrdej, ze to je normalni i presto ze v manualu je psano ze zadni diferak se svira podle potreby. jo a taky jak rychle vam odchazej stabilizatory a predni tlumice? a nechal si to nekdo nacipovat?
Takže vypadá to, že diferák se nespíná, aspoň se mi zdá, že se točí vždy jen jedno kolo.
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak drzim palce....


....ja tam asi pojedu s otcovou Elantrou - prevodovka... :-(
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: h1 4x4

Příspěvek od zlatak »

zdravím,

rád bych si v budoucnu pořídil H1 4x4 r.v. tak 2003-2005 ale nikde jsem nenašel žádné v
inzerátech, ani motorizaci či kW. Někde je také označení H1 van nebo Bus 4x4. rozdíly jsou však asi jen ve výbavě.
nevíte někdo, jestli se dá auto trochu zvednout bez finančně náročněnších úprav a vydat se
tak s ním do náročnějšího terenu?
Za kolik se asi tak dá čtyřkolka dnes pořídit?

díky a jsem s pozdravem Rosťa
zlatypes@email.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: h1 4x4

Příspěvek od Hardcam »

tady nejake nas. Pokud neumis nemecky, zvol si preklad.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... dCarSeals=
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: h1 4x4

Příspěvek od zlatak »

Ahoj, díky,

taky jsem občas na mobile.de koukl, ale nejsem si jistej, jestli mi to dá něco víc informací.
porovnával jsem podle fotek 98 a 2000 s mladšíma autama a nějak se nemůžu dopídit, jestli
se liší jenom v sání a vzduchovým filtru? který je u novějších modelů zezhora ( starex 4x4 z roku 2000 ho má ještě někde níž) a jestli je už u roku 2002 a výš předělaná přední náprava,
protože u starší H1 4x4 je vypínatelnej přední náhon pod autem. nevím, jak je to u novějších aut. počítám, že od roku 2003-4 se trochu změnil i spodek auta - nejmíň v přední nápravě,
která už tak nevyčnívá z vozu....Díky za odkazy na německej server, to modrý tam přibylo
dneska nebo včera? nevíte někdo, jestli když budu chtít přizvednout podvozek a zvýšit tak světlou vejšku stačí jen vyměnit tlumiče a pružiny nebo i další vychytávky?
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“