zamrznute zamky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

zamrznute zamky

Příspěvek od Fulli »

tiez vam zamrzaju zamky na dverach? ako sa tomu da predist? lebo som strcil kluc a nesiel ani otocit a nechcel som to nasilu aby som ho nahodou nezlomil....dik za rady
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Reklama
 

Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Re: zamrznute zamky

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Nastriekať wd-čko cez nádstavec rovno do zámku, alebo diaľkové, je to pár korún a dnes už bežný štandart.
Uživatelský avatar
lazyl
*
Příspěvky: 33
Registrován: 17 pro 2007, 23:54
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznute zamky

Příspěvek od lazyl »

Tak tím dálkovým ovládáním bych to nejspíše neřešil, protože mě se stává, že když venku mrzne, tak přijdu k autu, zmáčknu dálkáč a čudlíky na dveřích kousek vyskočí a pak zase zajedou a auto zůstane zamčené. Je to patrně tím, že je přimrzlý zámek na dveřích řidiče, protože když to odemykám normálně klíčem, tak zámek povolí a potom už normálně funguje i dálkový centrál. No nevím, jinak si to vysvětlit nedovedu. Jo a tomu přimrznutí jsem zkoušel předejít, ale zatím nic nezabralo ( ani WD, silikonový olej, konkor .... ) tady snad pomůže jenom garáž. :lol:
lazyl Accent 1997 GLS 1,3 55KW 5-ti dveř
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrznute zamky

Příspěvek od Fulli »

mne jeden znamy poradil ze mam kompletne vymontovat cely ten mechanizmus, poriadne ho vysusit a nahrubo to ponatierat nejakou kvalitnou vazelinou ktora ma nizky bod tuhnutia....nemate s tym niekto skusenosti lebo teraz v zime sa mi to moc rozoberat nechce....ved v tom aute zamrznem
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: zamrznute zamky

Příspěvek od ryba »

jo s tou vazelinou na tahla to bude dobry. Akorat na to neni cas, ja teda taham v batohu rozmrazovac ve spreji. Ale zas tak moc to nezamrza, mam krytku na zamku. Spis jdou blbe otevrit dvere, pac jsou primrzly, to ale staci natrit regumem
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“