zamčené auto

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

perez
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2008, 13:11

zamčené auto

Příspěvek od perez »

Zdravím.Mé auto se samo zamyká.No a nechal jsem v zapalování klíč a auto se zamklo.Náhradní nemám.Nevíte jak se dostat do auta? Jedná se o sonátu r.v 1998.Celkem spěchám s odpovědí.Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: zamčené auto

Příspěvek od Vilda »

Vletěl bych na Google a našel zámečnickou pohotovost na auta. Přijedou a odemknou ..... někdo z práce tuhle službu využil, taky zamčený klíče :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od tatchwud »

perez píše:Zdravím.Mé auto se samo zamyká.No a nechal jsem v zapalování klíč a auto se zamklo.Náhradní nemám.Nevíte jak se dostat do auta? Jedná se o sonátu r.v 1998.Celkem spěchám s odpovědí.Díky

A co druhé klíče? Ale to je asi blbost.kdybys byl doma,tak je použiješ.Jinak napiš odkud jsi,páč v Praze je to třeba

http://www.autocontact.cz/firma/B2M-AX2 ... ohotovost/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

Jak to, ze se samo zamyka? Mne se samo zamkne behem 30sec., kdyz odemknu, ale neotevru zadne dvere. Pokud ano, tak zustane odemcene. I kdyz pritelkyni se udajne stalo, ze odemkla, sedla do auta a to se po chvili samo zamklo. Jenze buhvi, o co pri tom prevlikani zavadila... :D
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od tatchwud »

shwaara píše:Jak to, ze se samo zamyka? Mne se samo zamkne behem 30sec., kdyz odemknu, ale neotevru zadne dvere. Pokud ano, tak zustane odemcene. I kdyz pritelkyni se udajne stalo, ze odemkla, sedla do auta a to se po chvili samo zamklo. Jenze buhvi, o co pri tom prevlikani zavadila... :D
No prostě když vyndáš klíček ze zapalování a položíš ho někde v autě,zabouchneš,tak za chvíli "cvak" a válíš se smíchy po zemi.Když nevyndáš klíček ze zapalování,tak nic.Je to asi taková pojistka pro zapomětlivé,co zapomenou zamknout.Nevím,zda je to to pravé vořechové,ale je to asi tak. :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
¨Cobra 1
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 pro 2008, 15:54

Re: zamčené auto

Příspěvek od ¨Cobra 1 »

Tak mě se to stalo taky,akorát s tím,že mi zamklo i s klíčky v zapalování.Auto bylo na podvalníku a jediná záchrana? 30 cm dlouhý šroubovák a hup přes střešní okno dovnitř. :mrgreen: :mrgreen: Jinak jak píšeš,že žena o něco zavadila,tak jí křivdíš,protože se centrál opravdu zavírá sám a to i při jízdě.
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od tatchwud »

¨Cobra 1 píše:Tak mě se to stalo taky,akorát s tím,že mi zamklo i s klíčky v zapalování.Auto bylo na podvalníku a jediná záchrana? 30 cm dlouhý šroubovák a hup přes střešní okno dovnitř. :mrgreen: :mrgreen: Jinak jak píšeš,že žena o něco zavadila,tak jí křivdíš,protože se centrál opravdu zavírá sám a to i při jízdě.
Takže jako že prostě to zamkne i s klíčkama v zámku? No to je pěknej škandál. To musím vyzkoušet. :roll:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: zamčené auto

Příspěvek od mirpie »

známý povidal, jak stáli (pár chlapů chystající se odjet do práce) před rokem v zimě někde v Praze a kecali u právě nastartované Octávie, která si chrochtala (tedy líč v zapalování a spuštěný motor), puštěné topení,a by pak chlapi sedli do tepla a najednou cvak a bylo po prdeli. Kláda okolo bodu mrazu a do vyhřátého auta se nedostlai. Taky volali nějakou pohotovost na tyhle události. Hodinu trvalo, než někoho po telefonu sehnali a další hodinu tvalo, než dotyčný přijel. A řekl si 1500,-.
A kamarádovi se přímo před mým zrakem zamčelo Subaru, sic nenastartované, klíč položený na sedadle, ale doma měl náhradní klíč, tak to bylo ok.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Borek »

Tak to je super funkce :lol: .Nebo spíš vylepšení k nas...ní. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

Neee!! Tak za jizdy se mi Sonata na 100% nezamyka a sama od sebe se taky nezamyka. Teda, to uz na 100% nevim, protoze se mi parkrat zdalo, ze se to zamklo samo, ale vzdy, kdyz jsem to chtel vyzkouset, tak nic!! Cili spolehlive se mi sama zamyka jen pokud po odemceni neotevru dvere. Nemam GLS.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Borek »

Shwaara-ty máš určitě systém,co je i v Tiburonech.Auto se samo zamkne POUZE :!: v případě,že odcházíš od auta,zamkneš......a třeba náhodou se ti v kapse zmačkne tlačítko "odemknutí".Tak když do 20s neotevřeš žádné dveře nebo kufr,systém vyhodnotí odemknutí bez otevření dveří jako nechtěné a sám auto zamkne.V případě,že otevřeš dveře,můžeš v klidu dát klíče dovnitř-po otevření dveří systém ví,že jsi odemknout chtěl a sám nezamkne.To je velice rozumné řešení,které nedovoluje zamknout klíče v autě.(Ty si můžeš jen zabouchnout do kufru zamčeného auta :D ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

Jo, to bude ono. Ale nevim, jak to, ze ostatni Sonaty to maji jinak. Ja nechci byt albin, chci mit automaticke zamykani (coz je v mem pripade, kdy se v 50% pripadu vracim, jestli jsem zamkl a jeste z tramvaje pro jistotu zamykam, kdyz mijim auto) a chci mit taky osvetleny zamky dveri pri zatazeni za kliku!!! Kua, kterej korejec na mym aute setril!
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Rexcor »

I nám to funguje jako na Tiburonech. Třeba to tam s tím zamykáním máš, jen to máš jinak nastavené. Časová prodleva by se měla dát nastavit, tak třeba i toto by šlo.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

aha, kde se to da nastavit? Mozna jo, protoze se mi zdalo, ze mi to 2x zamklo samo, ale nevim, jak jsem to dokazal. I kdyz v manualu je napsano, ze se to samo zamkne po 30sec., nic vic.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Rexcor »

Kde tak to fakt netuším. Něco takového nám mektal člověk v Hyundaii když jsme byli pro bělouše, ale to už je nějakej rok zpět a tak za informace neručím. Jedině se přímo někoho kdo s tím dělá zeptat.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „SONATA“