Už jste provedli samoodečet elektriky

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Bruno »

Vážení, jestli pak jste provedli samoodečet elektriky k 31.12.2008 poslední možnost je do 15.1.2009. Více na www.eon.cz. Já jsem to dělal před chvílí!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Jirka »

Bruno koukni na www.HOAX.CZ , je to řetězový e-mail
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Hardcam »

Bruno to vi,vzdyt ty maily sam posila:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Bruno »

Harde nevím proč se do mně navážíš a odkud máš informaci, že rozesílám nějaké maily. Když už to zde prezentuješ a pokud to není pouze nejapný vtip, měl bys předložit důkazy o tom, že něco rozšiřuji. Pouze jsem ve svém příspěvku připomenul možnost samoodečtu k 31.12.2008, který navrhla sama společnost e-on svým zákazníkům s ohledem na úpravu cen elektřiny od 1.1.2009. Nevím co tě vede ke tvým nepodloženým závěrům. Možnost samoodečtů skutečně navrhla sama společnost e-on, viz. jejich stránky http://www.eon.cz, na nichž je připraven formulář pro provedení samoodečtu odběrateli elektřiny. Nejde o žádný řetězový mail, jde o seriózní informaci dodavatele el. energie, tedy společnosti e-on. Řetězovým mailem je ten mail, který zasvěceně informuje o tom, že e-on bude dělat průměrné odečty el. energie nevýhodně v neprospěch odběratelů. O tom v mém příspěvku nebyla ani zmínka. Takže než někoho osočíš, tak si pořádně příspěvek přečti, eventuálně se zeptej SZ o co v tom příspěvku jde a neventiluj své dohady tady na fóru. Nebudeš tomu věřit ale tvé jednání je právně postižitelné. Doufám, že si to dodatečně uvědomíš a provedeš dementé svého příspěvku.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od LongStar »

Bruno píše:Harde nevím proč se do mně navážíš a odkud máš informaci, že rozesílám nějaké maily. Když už to zde prezentuješ a pokud to není pouze nejapný vtip, měl bys předložit důkazy o tom, že něco rozšiřuji. Pouze jsem ve svém příspěvku připomenul možnost samoodečtu k 31.12.2008, který navrhla sama společnost e-on svým zákazníkům s ohledem na úpravu cen elektřiny od 1.1.2009. Nevím co tě vede ke tvým nepodloženým závěrům. Možnost samoodečtů skutečně navrhla sama společnost e-on, viz. jejich stránky http://www.eon.cz, na nichž je připraven formulář pro provedení samoodečtu odběrateli elektřiny. Nejde o žádný řetězový mail, jde o seriózní informaci dodavatele el. energie, tedy společnosti e-on. Řetězovým mailem je ten mail, který zasvěceně informuje o tom, že e-on bude dělat průměrné odečty el. energie nevýhodně v neprospěch odběratelů. O tom v mém příspěvku nebyla ani zmínka. Takže než někoho osočíš, tak si pořádně příspěvek přečti, eventuálně se zeptej SZ o co v tom příspěvku jde a neventiluj své dohady tady na fóru. Nebudeš tomu věřit ale tvé jednání je právně postižitelné. Doufám, že si to dodatečně uvědomíš a provedeš dementé svého příspěvku.
](*,) ](*,) ](*,)
#-o #-o #-o
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od black_sheep »

LongStar píše:
Bruno píše:Harde nevím proč se do mně navážíš a odkud máš informaci, že rozesílám nějaké maily. Když už to zde prezentuješ a pokud to není pouze nejapný vtip, měl bys předložit důkazy o tom, že něco rozšiřuji. Pouze jsem ve svém příspěvku připomenul možnost samoodečtu k 31.12.2008, který navrhla sama společnost e-on svým zákazníkům s ohledem na úpravu cen elektřiny od 1.1.2009. Nevím co tě vede ke tvým nepodloženým závěrům. Možnost samoodečtů skutečně navrhla sama společnost e-on, viz. jejich stránky http://www.eon.cz, na nichž je připraven formulář pro provedení samoodečtu odběrateli elektřiny. Nejde o žádný řetězový mail, jde o seriózní informaci dodavatele el. energie, tedy společnosti e-on. Řetězovým mailem je ten mail, který zasvěceně informuje o tom, že e-on bude dělat průměrné odečty el. energie nevýhodně v neprospěch odběratelů. O tom v mém příspěvku nebyla ani zmínka. Takže než někoho osočíš, tak si pořádně příspěvek přečti, eventuálně se zeptej SZ o co v tom příspěvku jde a neventiluj své dohady tady na fóru. Nebudeš tomu věřit ale tvé jednání je právně postižitelné. Doufám, že si to dodatečně uvědomíš a provedeš dementé svého příspěvku.
](*,) ](*,) ](*,)
#-o #-o #-o
:- :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od rade622 »

Kašlete na to.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od LongStar »

black_sheep: byt tebou tak se moc nesmeju nebo si s hardcamem pujdete sednout!!! :D/
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Hardcam »

Bruno: nebud takovy suchar. Vidis toho smajla na konci? Koukal jsi na zpravy, kde spolecnost EON tvrdi, ze s maily nema nic spolecneho a tedy se jedna o falesnou zpravu? Nejsem tak blbej, aby mi doslo, ze jsi ten mail nevymyslel ty, ale kdyz jsi sem tu zpravu prekopiroval, bylo to nasnade. A domnivam se, ze jsi tady asi nikdy moc stranek necetl a nepochopil muj, Borkuv nebo kohokoliv jiny humor...
Myslim, ze ostatni pochopili, co jsem mel namysli, jelikoz s jistou nadsazkou zde piseme mnoho prispevku. je to tak, kluci?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od LongStar »

Hardcam píše:Brune: nebud takovy suchar. Vidis toho smajla na konci? Koukal jsi na zpravy, kde spolecnost EON tvrdi, ze s maily nema nic spolecneho a tedy se jedna o falesnou zpravu? Nejsem tak blbej, aby mi doslo, ze jsi ten mail nevymyslel ty, ale kdyz jsi sem tu zpravu prekopiroval, bylo to nasnade. A domnivam se, ze jsi tady asi nikdy moc stranek necetl a nepochopil muj, Borkuv nebo kohokoliv jiny humor...
Myslim, ze ostatni pochopili, co jsem mel namysli, jelikoz s jistou nadsazkou zde piseme mnoho prispevku. je to tak, kluci?
NE! :mrgreen:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Hardcam »

Tak nic...:)...a to si rikaj :hyu: kolegove kamaradi...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od LongStar »

Pujdes do pekla! Za to co jsi mu provedl :twisted: :twisted: :twisted:





jestli budes sedet ve vinaricich tak ti budu nosit tuning magazin:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Hardcam »

Longstar: zrovna jsem tam chtel poslat Tebe (samozrejme me to nenapadlo jen tak, kdyz vim, z tam delas :D )...tuningmagazin ne, spis "Na ceste"....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Borek »

Bruno píše:Harde, že si to dodatečně uvědomíš a provedeš dementé
Tak on to nerozesílá Bruno :?: :-k Ještě,že mám elektriku od "laciného"ČEZu. :D Ahoj Harde fon dementé. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Už jste provedli samoodečet elektriky

Příspěvek od Hardcam »

Borek: asi bych ten prispevek mel jeste vic zdementnit...nevite, kolik je hodin?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“