Dlhe cakanie na i30

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
lubo247
*
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2009, 14:54

Dlhe cakanie na i30

Příspěvek od lubo247 »

Rad by som zistil,ci má niekto podobné skusenosti s dlhotrvajucou objednavkou novej i30. Auto som si objednal este v novembri 2008 a do teraz neni vyrobené. Musel som napokon pristupit na zmenu farby aby som dostal aspon hotové vyrobené niekde na sklade v Prahe a cakam kým ho nedopravia do Trnavy. Do dnesneho dna teda este stale auto nemam,ale dufam ze do konca týždna bude. Má niekto podobné skúsenosti?????
i30 CW - Comfort - 1,6 CRDi 66Kw - N1
Reklama
 

Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

lubo247 píše:Rad by som zistil,ci má niekto podobné skusenosti s dlhotrvajucou objednavkou novej i30. Auto som si objednal este v novembri 2008 a do teraz neni vyrobené. Musel som napokon pristupit na zmenu farby aby som dostal aspon hotové vyrobené niekde na sklade v Prahe a cakam kým ho nedopravia do Trnavy. Do dnesneho dna teda este stale auto nemam,ale dufam ze do konca týždna bude. Má niekto podobné skúsenosti?????

No já čekal 5 měsíců a když bylo auto na návěsu 20 km před Prahou,tak měl "řidič" s přívěsem nehodu a vyklopil celou várku do příkopu. Ale přístup prodejny byl férový a tak mě nabídli náhradní řešení,které jsem vzal. Za stejnou cenu objednaného i30 vivid blue comfort 1.4 jsem dostal i30 Champaigne Silver style, 1.6. =D>
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od De&d »

tatchwud píše:
lubo247 píše:Rad by som zistil,ci má niekto podobné skusenosti s dlhotrvajucou objednavkou novej i30. Auto som si objednal este v novembri 2008 a do teraz neni vyrobené. Musel som napokon pristupit na zmenu farby aby som dostal aspon hotové vyrobené niekde na sklade v Prahe a cakam kým ho nedopravia do Trnavy. Do dnesneho dna teda este stale auto nemam,ale dufam ze do konca týždna bude. Má niekto podobné skúsenosti?????

No já čekal 5 měsíců a když bylo auto na návěsu 20 km před Prahou,tak měl "řidič" s přívěsem nehodu a vyklopil celou várku do příkopu. Ale přístup prodejny byl férový a tak mě nabídli náhradní řešení,které jsem vzal. Za stejnou cenu objednaného i30 vivid blue comfort 1.4 jsem dostal i30 Champaigne Silver style, 1.6. =D>
To bylo taky na tom kamionu? :D
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

De&d píše:
tatchwud píše:
lubo247 píše:Rad by som zistil,ci má niekto podobné skusenosti s dlhotrvajucou objednavkou novej i30. Auto som si objednal este v novembri 2008 a do teraz neni vyrobené. Musel som napokon pristupit na zmenu farby aby som dostal aspon hotové vyrobené niekde na sklade v Prahe a cakam kým ho nedopravia do Trnavy. Do dnesneho dna teda este stale auto nemam,ale dufam ze do konca týždna bude. Má niekto podobné skúsenosti?????

No já čekal 5 měsíců a když bylo auto na návěsu 20 km před Prahou,tak měl "řidič" s přívěsem nehodu a vyklopil celou várku do příkopu. Ale přístup prodejny byl férový a tak mě nabídli náhradní řešení,které jsem vzal. Za stejnou cenu objednaného i30 vivid blue comfort 1.4 jsem dostal i30 Champaigne Silver style, 1.6. =D>
To bylo taky na tom kamionu? :D
No doufám že ne. :lol: Jinak jsem spokojený very velmi. :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od matysekul »

Objednal jsem auto v září a mělo být 10.12.Prodejce mi volal,že to nestihnou a auto bude až v půlce ledna.Jenže já pospíchal.Nabídl mi stejné auto,vyrobené v září ,ale s dieselem.I když jsem chtěl benzín,nabídl stejnou cenu a ještě nějaké drobnosti navrch,tak jsem na to kývnul.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

matysekul píše:Objednal jsem auto v září a mělo být 10.12.Prodejce mi volal,že to nestihnou a auto bude až v půlce ledna.Jenže já pospíchal.Nabídl mi stejné auto,vyrobené v září ,ale s dieselem.I když jsem chtěl benzín,nabídl stejnou cenu a ještě nějaké drobnosti navrch,tak jsem na to kývnul.
Alespoň nějaká záplata na dnešní snížení cen aut :hyu: .
Já jsem alespoň ještě zatím na svých. =D>
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od matysekul »

No já víceméně taky.Ale moh sem být s benzínem o pár tisíc níž.Ale kdybych to bral takhle,asi nikdy nic nekoupím.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

matysekul píše:No já víceméně taky.Ale moh sem být s benzínem o pár tisíc níž.Ale kdybych to bral takhle,asi nikdy nic nekoupím.
To je jako s počítačema. Notebok,co jsem před rokem koupil,je stejný letos cenově úplně v ](*,) Stále bych musel na něco čekat. :-k
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od matysekul »

O počízači mi radši ani nemluv.Loni na jaře jsem ho dělal a vyšel na cca 20k.Když jsem nedávno a ze zvědavosti koukal na komponenty,nevyšel by ani na 15k ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od De&d »

matysekul píše:Objednal jsem auto v září a mělo být 10.12.Prodejce mi volal,že to nestihnou a auto bude až v půlce ledna.Jenže já pospíchal.Nabídl mi stejné auto,vyrobené v září ,ale s dieselem.I když jsem chtěl benzín,nabídl stejnou cenu a ještě nějaké drobnosti navrch,tak jsem na to kývnul.
To já v září ještě ani nevěděl, že budu kupovat auto a když čtu ten termín co dali tehdy tobě.......
i30 1.4 Cmf KimShit
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od matysekul »

Mně ho nedali,já si ho vybral sám,protože se mi prašule uvolnily až v prosinci.Dokonce jsem si moh vybrat z aut zadaných do výroby.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od laufas »

tatchwud píše:
lubo247 píše:Rad by som zistil,ci má niekto podobné skusenosti s dlhotrvajucou objednavkou novej i30. Auto som si objednal este v novembri 2008 a do teraz neni vyrobené. Musel som napokon pristupit na zmenu farby aby som dostal aspon hotové vyrobené niekde na sklade v Prahe a cakam kým ho nedopravia do Trnavy. Do dnesneho dna teda este stale auto nemam,ale dufam ze do konca týždna bude. Má niekto podobné skúsenosti?????

No já čekal 5 měsíců a když bylo auto na návěsu 20 km před Prahou,tak měl "řidič" s přívěsem nehodu a vyklopil celou várku do příkopu. Ale přístup prodejny byl férový a tak mě nabídli náhradní řešení,které jsem vzal. Za stejnou cenu objednaného i30 vivid blue comfort 1.4 jsem dostal i30 Champaigne Silver style, 1.6. =D>
DO ... To mi ani nerikej.
My sme ho objednavali na autosalonu v zari a mel byt v listopadu. Chlapek suveren, ze ma papiry s autama na nakladaku, ktery jsou na ceste k nam. Tak sme si vybrali a cekali. V listopadu vola nekdo ze salonu, ze nemeli plechy !!!(tim padem v dobe objednavky jeste bylo auto nekde ve hvezdach) a ze auto nebylo na ceste a ze se cela varka opozdi !!! (Ty voe sem myslel, ze je roznesu v zubech) Auto uspesne dorazilo v prosinci. Nedostali jsme ani slevu a ani nic, nedejboze lepsi auti (grgr,kez by) Jeste byli arogantni, vcetne prodejny prislusenstvi u toho dealera. Prvni a ne posledni SPATNA zkusenost s dealerem Olomouc, Dolni Hejcinska nevimkolik.Ted jezdime do Zlina radej po mnoha diskusich a kritiky Olomouckyho prodejce + servisu. Ty jo sem se ted zase rozzhavil. Vzdy, kdyz si na to vzpomenu, nabihaj mi zily. Jeste k tomu, kdyz se dozvim, ze nekdo na tom byl podobne a dostal lepsi auto za to. A my velky,toceny, hnedy, smradlavy ... :D Jako preju ti to, ale chapes ;-) Jinak chvalim puvodni konfiguraci.
Resilo a resi se to jinde - nekde v sekcii prodejny, nebo servisy, ted nvm.
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od tatchwud »

laufas píše: DO ... To mi ani nerikej.
My sme ho objednavali na autosalonu v zari a mel byt v listopadu. Chlapek suveren, ze ma papiry s autama na nakladaku, ktery jsou na ceste k nam. Tak sme si vybrali a cekali. V listopadu vola nekdo ze salonu, ze nemeli plechy !!!(tim padem v dobe objednavky jeste bylo auto nekde ve hvezdach) a ze auto nebylo na ceste a ze se cela varka opozdi !!! (Ty voe sem myslel, ze je roznesu v zubech) Auto uspesne dorazilo v prosinci. Nedostali jsme ani slevu a ani nic, nedejboze lepsi auti (grgr,kez by) Jeste byli arogantni, vcetne prodejny prislusenstvi u toho dealera. Prvni a ne posledni SPATNA zkusenost s dealerem Olomouc, Dolni Hejcinska nevimkolik.Ted jezdime do Zlina radej po mnoha diskusich a kritiky Olomouckyho prodejce + servisu. Ty jo sem se ted zase rozzhavil. Vzdy, kdyz si na to vzpomenu, nabihaj mi zily. Jeste k tomu, kdyz se dozvim, ze nekdo na tom byl podobne a dostal lepsi auto za to. A my velky,toceny, hnedy, smradlavy ... :D Jako preju ti to, ale chapes ;-) Jinak chvalim puvodni konfiguraci.
Resilo a resi se to jinde - nekde v sekcii prodejny, nebo servisy, ted nvm.
No a to mě ještě volal po čase,že zapomněl na zimní gumy a že je mám na prodejně.Na změnu auta - když jsme to protelefonovávali -jsme měli čas,páč jsme byli na dovolený. Takže je to asi o přístupu lidí. Takže prodejce Hyundai na Spořilově dopadl docela dobře.Ochotný byl i v Liberci Drozda (nebo tak nějak se ten servis jmenuje.)Zjišťoval mě ochotně databázi skrz PC,zpětně volal a staral se. Jen nevím,jaký ještě vybrat servis na garančku.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od zello »

Povodne som chcel objednat 1,6 comfort, ale po oznameni ze by auto bolo az za pol roka som sa rozhodol ze pojdem do vyssej verzie style ktora by mohla byt asi tak za dva mesiace.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: dlhe cakanie na i30

Příspěvek od kowalski1410 »

já jsem si objednal íčko 10.11 a dostal jsem ho 9.12...mohl být i dřív,ale šlo ještě na lepení folii a nechával jsem si ho přehodit na zimní pneu...ale dle VINu auto bylo vyrobeno 30.10 :-k ...takže teď nevím,jestli jsem čekal nebo nečekal dlouho :-k
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“