koupě scoupe gt

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

lukas.frela

koupě scoupe gt

Příspěvek od lukas.frela »

zdravím pánové,mám dotaz-nevyznám se skoro vůbec v scoupe tak by mě zajímal váš názor-máme možnost koupit scoupe s turbem
majitel napsal"s coupe Gt 1.5 turbo turbo nové 85kw na 900KG super svezení,v el,litá kola,metalízavpo stk a Me,málo jetý"zajímal by mě váš názor na toto auto celkově.dočetl sem se že se to turbo dost často s... jak je to se spotřebou a opravami.jestli má cenu volat na ten inzerát a zjištovat podrobné informace.díky
Reklama
 

black_sheep

Re: koupě scoupe gt

Příspěvek od black_sheep »

lukas.frela píše:zdravím pánové,mám dotaz-nevyznám se skoro vůbec v scoupe tak by mě zajímal váš názor-máme možnost koupit scoupe s turbem
majitel napsal"s coupe Gt 1.5 turbo turbo nové 85kw na 900KG super svezení,v el,litá kola,metalízavpo stk a Me,málo jetý"zajímal by mě váš názor na toto auto celkově.dočetl sem se že se to turbo dost často s... jak je to se spotřebou a opravami.jestli má cenu volat na ten inzerát a zjištovat podrobné informace.díky
cao, tak scoupe bez turba ted vynecham, pac takovy mam doma a fakt na tu jednu tunu (975kg) to je supr svezeni i tak, zrychleni na stovku kolem 10 vterin namereny, 11 papirove.. turbo ma navic 20kW a 50NM, takze si asi dokazes predstavit ten rachot. zrychleni za 7,5 mluvi za vse! motor bez turba a s nim jsou mirne rozdilny, ten bez turba ma vydrz hodne velikou dobu, ale turbomotor uz je na tom hur z jednoho prostyho duvodu - za 12let provozu, po majiteli co ho tocil studeny, ihned po dojeti vypnul motor a nenechal ho chvili na volnobeh dojet - proste se neumi chovat k turbu, nemeni vcas olej - u nas bezny, maj ty auta v CR dost. Sehnat naky na mobile.de bud udrzovany nebo po GO turbiny, tak nema chybu! motor jako takovej je spolehlivej. Ja jezdim s tezkou nohou za 7 litru, na dalku neni problem 5,5, ja ale pod sest jeste nesel - uvidime v lete po tom co jsem vymenit nedavno termostat.. Turbo si vezme o trosku vic ale do 8-9ti litru se da vejit i s cihlou na plynu. Ale dost lidi co maj vylitany scoupe tak jezdej i za 10litru :) Ostatne kdyz ho budes tocit malo, tak muze zrat uz z principu i min nez bez turba. Ted si rikam ze jsem blbej ze jsem nesehnal turbo z nemecka, pac jsem se bal servisu, nemel jsem zadny zkusenosti a ted uz jsem si tohle vymazlil tak ho z ruky nedam a tak cekam az vyhraju ve sportce ze si koupim i to turbo, na kterym bych se vyradil (mam zaznamy z brzd v koreji a 180koni no problem) :) Muzu ti o nem dlouho povypravet, to auto jsem si fak zamiloval! kolik za nej chce? jeste dodam: podvozek ladil Lotus, motor vychazi z Mitzu, elektrika od Bosche, proste hyundai nechtela nic nechat nahode, pac to byl jeji prvni sportak, tak se ucila jinde. Hlavni nosny casti kastle jsou pozink, dily jsou pomerne dost levny v neorigu (kolikrat i lepci). Mam ted po GO brzdy a brzdi to hezky, ale trebas s octavii se 4ma kotoucema ABS a jinejma vychytavkama se to proste srovnavat neda bych rekl. Co se tyce vejbavy tak standart je posilovac, str. okno, el. zrcatka, nastavitelnej volant, predni mlhovky, a da se sehnat i s ABS, klimou a kuzi - proste nic mu nechybi! Jediny co tomu autu z dnesnich meritek chybi je airbag, ale neznanema ze neni alespon relativne bezpecny. Aktivni bezpecnost bych rekl ze je dobra, je pravda ze kdyz jsem auto koupil tak jsem vylezl z autoskoly a predtim jsem mel jen dacii takze schopnosti zadny, doted se necejtim bejt zadnej fraja zavodnik ale obcas me to svadi k hodne rychly jizde v zatackach a i pres moji levost se mi nepovedlo dostat to auto do kolen. (mozna proto, ze je snizeny ENZO kitem navic) a v crash testech v USA dopadlo na vybornou, ale je to uz deset let, ale stejne stary SAABy na to nejsou o moc lip, navic takova felda s bagama ma porad papirovy hodnoty horsi!! Lepci je stejne ale nebourat a pokud to ma nekdo v osudu napsany tak se muze zabit i v superbu :? Co jeste napsat? jen ze v turbu jsem ja jeste nejel, ale znam par lidi co jo a fakt rikali ze to je srumec, ostatne jeden kamarad ho mel 14 dnu a okolnosti snad radsi ani nebudu rozmazavat, proste potkal fiestu v zatacce, tak ma ted jedno bez turba :)
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

to stím turbem je všude se nestaráš a odchází.ten týpek píše že turbo je nové,tak mě napadlo že bymohlo šlapat.a prý málo ježděné to auto.tak já mu napíšu a zjistím co se dá.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

lukas.frela píše:to stím turbem je všude se nestaráš a odchází.ten týpek píše že turbo je nové,tak mě napadlo že bymohlo šlapat.a prý málo ježděné to auto.tak já mu napíšu a zjistím co se dá.
ok, tak hodne stesti, hlavne to poradne projed! ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Na mobile.de se fakt turbo blbe shani, aby aspon nejak vypadalo a melo slusnou vybavu..a to me mrzi:(

Lukasi, jestli je to turbo novy a ma to malo najeto, svedci o tom, ze se k tomu turbu nechoval nejlip a tak to radsi rychle kup, nez znici i tohle:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Na mobile.de se fakt turbo blbe shani, aby aspon nejak vypadalo a melo slusnou vybavu..a to me mrzi:(

Lukasi, jestli je to turbo novy a ma to malo najeto, svedci o tom, ze se k tomu turbu nechoval nejlip a tak to radsi rychle kup, nez znici i tohle:D
hlavne to privez na sraz jestli to splasis. :) a tomu ze je malo jety moc never, jestli jo tak nebude nikde nic vrzat, nebude nic osahany, opravdu jako novy tak mozna.. :) a kolik za nej chtel? kdyztak SZ.. ;)
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

tak sem mu volal psal volal a frajer nereaguje tak at mi....!to auto nebylo pro mě chtěl sem ho pro kamaráda.právě jak píše Hardcam-když je tam nový turbo tak asi to auto celkově šetřený nebylo a zase jen proto že je to turbo to nechci vzít.když to ani nebere a nechce uvést žádné udáje bůhví jak to je stím autem
lukas.frela

Příspěvek od lukas.frela »

eště vím o jednom taky turbo má údajně najeto 73000km a je to r.v93 a chce za něj 45000kč.má to el okna,el zrcátka+vyhřívaný,hliník kola,otáčkoměr,posilovač.to mi přijde ale už moc starý
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pockej, 93jka je snad uz docela novy, ne? Pokud stoji tolik, tak to musi bejt asi extra hezkej kousek...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

lukas.frela píše:eště vím o jednom taky turbo má údajně najeto 73000km a je to r.v93 a chce za něj 45000kč.má to el okna,el zrcátka+vyhřívaný,hliník kola,otáčkoměr,posilovač.to mi přijde ale už moc starý
Jak starý čeče :shock: Mám stejnej ročník,ale bez turba!!! 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Pockej, 93jka je snad uz docela novy, ne? Pokud stoji tolik, tak to musi bejt asi extra hezkej kousek...
no ja jsem objevil na jednom plastu ze mam vyrobeny auto v listopadu 92, tj rv. v technicaku je 1993, tedy prvni serie tech po faceliftu! a auto uplne v pohode. Vyrabeli ho do konce 1995, tj. 96 v TP. Zmeny pak uz temer zadny, akorat rozdelovac nahradili dvoucivkovym zapalovanim, prinos mi ale zrovna jasnej neni, jen vim ze kdyz se posere rozdelovac je to za 865,- a ta lista asi za dva a pul :lol: Jedina vyhoda teda je, ze je novejsi a ty 3 roky muzou bejt jeste trosku znat, ale pokud je o nej pecovano tak je to burt!
lukas,frela

Příspěvek od lukas,frela »

vím eště o jednom to je r.v95 ale má nalítáno přes 120000km a chce za něj kolem 70000kč.to už má moc najeto.tak můj accent je 98 a to je proti tomu tozdíl,tak sem to myslel
lukas,frela

Příspěvek od lukas,frela »

vím eště o jednom to je r.v95 ale má nalítáno přes 120000km a chce za něj kolem 70000kč.to už má moc najeto.tak můj accent je 98 a to je proti tomu tozdíl,tak sem to myslel
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Scoupe GT je fakt pekny svezeni,ten otackomer doslova letíííííííííííííííííííí silene nahoru,ale zase to dela dojem ze clovek radi jako silenej 1-2-3-4 behem kratky chvilky....na rychlomer radsi nekoukat :D
Jel sem v jednom cernym,asi standart vybava-polokuze,ABS,elektrika,central....atd. v Autosluzby Donát,kde mi bezem toho co bracha sel neco zaplatit na Sonatu,p.Donát dal klicky at se jedu s tim projet pres tam ty jejich vesnice (asi celkem 30km) dyz sem mu rek " jeee to je ale peknej sportak" :D :D a jel sem.....rozkaz znel jasne! jed k lesu a nejdriv to ohrej a pak na to slapej :D pak sem jel do tech okolnich vesnic...pres vesnice pres kilo,vim sice je tam 50ka ,ale desne to svadi,jako fakt je to zivy jako prase!sice ze by to nejak zatahavalo do sedacky to ani nahodou,proste nic,jenom silene otackomer a rychlost leti nahoru :twisted: a taky se pekne kouka za jizdy na ten graf.ukazatel tlaku turba :)) proste hracicka.....clovek pak cumi jak nejdriv sviti zelena cast,pak na to slapne,zeleny se rozjede do konce,pak oranzovy a na konci je cerveny uz :)) -> teda ehm,barevny diody samo. no ale proste fakt hracka pro velky!cely auto 8)
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

turbo

Příspěvek od lubin1281 »

ted uz bych kupoval chtrejc kdyby chtel nekdo poradit tak neni problem
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“