autoradio u ponika

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
killah

autoradio u ponika

Příspěvek od killah »

potreboval bych poradit ohledne zapojeni autoradia u pnika,zkousel jsem uz dve a obe i po 14-ti dnech jezdeni se nedaj odblokovat,a v jinych autech bez problemu
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

mno ..nejsem s toho zrovna moc moudry :?
uz si zkousel dve autoradia a stale nic?!?
a u jinych aut je to bez problemu :?..mozna musis jezdit celej mesic aby se odblokovalo 8)
doporucoval bych nastivit autorizovany servis pres audio a pak se snad dopidis ke zdarnemu vysledku
pa Farmář 8)
killah

Příspěvek od killah »

no spise by mi pomohlo schema zapojeni eurokonektoru,k necemu jsem se dopidil na internetu,do jake zdirky jaka barvicka patri, ale nejak mi nesedi barvicky v aute????
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no tak dej na plac jaky mas autiradio..pak ti snad poradim nejen ja :wink:
killah

Příspěvek od killah »

no je to stare radio na kazety blaupunkt boston cc 22, kdyz tag muzu poslat foto zapojeni jak to mam zapojene ted
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Autoradio

Příspěvek od Franta »

Člověče nerad bych se mýlil, ale svého času jsem řešil shodný problémek se shodným typem rádia. Myslím že ale na kabelech eurokonektoru bylo napsáno co tam patří, ale právě u tohoto šitoidního rádijka to ne všechno pasovalo. Já jsem hledal schéma zapojení na internetu a našel jsem ho na ruských hakerských stránkách. Dokonce jsem musel hodit přes diodu napájení na jeden z pinú konektoru aby tomu krámu po zapnutí světel naběhlo osvětlení rádia a aby se mi nestalo, že po zapnutí rádia proženu napájení přes tento pin a rozsvítím s tím světla (neboj to všechno tě čeká taky). Ještě bych dodal že jsem to vyhledával Googlem a ty správné stránky byly na pozici okolo č.150.
Hodně zdaru.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

tohle radio jsem mel, kdyz mi vykradli Nexii, fakt zuzo..oranzovej napis code se mi moc libil, vydrzelo mi hrat asi den a pak zhasnul display, nicmene hned druhy den jsem si z jeste starsiho auta vzal to samy a code to chtelo taky:D tak jsem k tomu nekoho pustil, ze jsem ho tam zadal jen jednou a pak uz ok, jen kdyz se prendalo do jinyho, tak to chtelo zase code...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
killah

Příspěvek od killah »

no jo...jenze me to k tomu kodu ani nepusti.....jen se mi tam napise safe a konec....strcili jsme ho do vectry a pohoda...obevily se 4 carky,vytukal se kod a radio hralo.....ja si spise myslim ze to je v zapojeni toho konektoru,vedou do nej z auta dva draty...hnedej a cerveno hnedej ten hnedej je cokoladkou spojenej s cernym a ten cervenohnedej je spojenej s jinym cernym,cervenym a modrym..-...a to se mi prave nezda ze by bylo v pohode
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Hele borče,

Příspěvek od Franta »

Já jsemto asi naznačil trochu už v prvém příspěvku. Tak ještě jednou a líp : to rádio má dva přívody napájení 12V. ten jeden na rádiu rozsvítí dislay s nějakým blbým nápisem a nahodí podsvícení tlačítek a ovládačú. A pak je tam druhý přívod, který když otočíš vypínačem, tak to rádio zapneš se všemi prúvodními efekty. Ale pozor, toto si zapamatuj : NA VINĚ JE NEKOMPATIBILNÍ ZAPOJENI EUROKONEKTORU. Skrátka i když eurokonektor kabelu pasuje do konektoru v rádiu tak jednotlivé vstupy a výstupy jsou na rúzných pinech a tím pádem to nefachá.
Takže řešení : stáhnout schéma zapojení, podívat se na popisky na kabelu eurokonektoru a postupně podle schématu to pozapojovat drát po drátu. Mimochodem já to dělal taky tak a už to šlape.
Hodně zdaru
Odpovědět

Zpět na „PONY“