Díly z eBay

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Díly z eBay

Příspěvek od Yurii »

Tak kucí začínám vážně uvažovat, že bych si koupil z ebaye sadu na přetěsnění motoru a nový turbo, nesháníte někdo taky nějákou drobnost? Sady na přetěsnění motoru jsou kolem 30 dolarů a turbo bude stát asi 150, problém bude trochu s poštovným to bude kolem 70 za jedne společný balík takže hledám někoho kdo by pomohl se zajištěním, popřípadě mi trochu neulehčil na poštovném ;)
Ty sady na přetěsnění jsou tam fakt oproti CR za babku :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Shelby_nr »

no drzim ti palce v tom..ja som od jedneho objednal pretesnenie motoru v januari a zatial mi to nedoslo...ze ten dotycny to nevie zohnat..a pritom to ponuka na ebay...nechapem tomu...a inac postovne ma stalo 40babiek na slovensko a 40 tesnenia
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Yurii »

To jsi men moc nepotesil, jakej ma ten dotycny nick? Ja jen abych to nekoupil od toho sameho :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Shelby_nr »

YURI: toto je presne odkaz na to co som objednal aj od toho chalana. Lady sa pohli, a zevraj uz je to na ceste do europy, tak som happy. Sice ma napisane ten clovek ze to posiela len vramci US ale ked mu napises a nejako sa dohodnes, tak ti to posle, teda mne aspon vyhovel, aj ked z 2 mesiacmi vahania. pred tyzdnom sa ozval ze to posiela , tak cakam ze ked to dojde. a napisem ti ze kolko trvala cesta sem.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HYUNDAI- ... ccessories

a toto sa mi zda taky najkompletnejsi hlavovy set, lebo tam je aj tesnenie za zvodmi, tesnenie na termostat a tesnenie co sa dava medzi vstreky a tu "nadobu" kde je skrtiaca klapka..ostatne gasket sety to nemali. a pritom to je vsetko za slusnu cenu

tak hodne zdaru
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Yurii »

Oki dej vedet jak to dopadlo, k nam do CR posta z ameriky USPS kalsicka trvala neco kolem 12dnu, uz jsem si nechal neco posilat. Zalezi jak to posila ten Tvuj ale rekl bych ze stejne... :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Shelby_nr »

serus yuri tak mi to konecne doslo vsetko ako ma byt..len to trvalo tri mesiace..ale som to nepotreboval hned tak mi to ani nevadi moc....tu je to v celej parade...opisovat co vsetko tam je ti nebudem vsak asi vies aj sam..a stalo to 2000tis Sk takze nejakych 66Eur a cca 1800Kc...takze si myslim ze som velice pekne nakupil :D/ :D/
Přílohy
untitled1.JPG
untitled1.JPG (117.69 KiB) Zobrazeno 344 x
untitled.JPG
untitled.JPG (135.62 KiB) Zobrazeno 348 x
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od -JxD- »

Tak vážně uvažuju že si taky objednám těsnící sadu z ebay, mám i konkrétního prodávajícího vybranýho, cena sady 26USD, ale postovny 45USD, tak nepůjdete někdo objednat se mnou?
jinak prodejce : cnsautoparts,
tak se muzete mrknout do jejich store, meli by mit sady i na hodne jinejch :hyu:

http://stores.shop.ebay.com/CNSAutoParts__W0QQ_armrsZ1
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od Yurii »

člověče uvažoval bych o tom :-k I když zase teď mam auto úplně vpohodě, takže to pro men je zbytečný :|
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z eBay

Příspěvek od -JxD- »

Tak vždycky můžes mít pro případ potřeby náhradní :)
A když bysme objednali dvě sady, rozdělili poštovný, tak by nás to každýho, podle aktuálního kurzu, vyšlo na cca 900kč se vším všudy, což mi přijde jako celkem faaajn cena :wink:
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“