Vejfuk a stahovani okynka accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

Dobry den koupil sem pred dvema mesicema accenta rv.97,3.dv,1.3 sem s nim spokojenej akorat mi u ridice odeslo stahovani okynka mam deravej vejfuk. Chtel sem se zeptata protoze to okynko mi v servisu rekli ze stoji 7000 tak jestli by to nekdo tady nedokazal sehnat pouzity za nejakou rozumnou cenu a ten vyfuk taky tam se jedna o tu predni cast ktera je jako by pod spolujezddcem nvm jak se to menuje. Nebo este jestli mi nekdo muzete poradit z jakych let by mi to tam pasovalo z jinyho accenta a jestli ma treba petidverak to stahovani okynka stejny jako tridverak.
Dekuju za pomoc :wink:
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Reklama
 

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

Okno sa mi nedalo pripadne slo tazko stahovat ked sa roztrhlo ocelove lanko v tom mechanizme. Ale moze to byt aj niecim inym samozrejme. A na tom vyfuku mate na mysli tento diel ??
Přílohy
pletenec.jpg
pletenec.jpg (13 KiB) Zobrazeno 3070 x
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

mayq píše:Okno sa mi nedalo pripadne slo tazko stahovat ked sa roztrhlo ocelove lanko v tom mechanizme. Ale moze to byt aj niecim inym samozrejme. A na tom vyfuku mate na mysli tento diel ??
Ja nesjem zrovna znalec tak nvm s tim okynkem v servisu mi rekli ze to stahovani je rozbity tak nvm ten vejfuk myslim ze to je ono este se dneska podivam mela by ot bejt ta uplne prvni cast snad by mela bejt pohybliva podle toho co mi rekli ale nejspis je to ono

A est s tim okynkem mi to delalo ze to nejdriv slo spatne pak skoro vubec a pak uz t neslo jenom i to smao od sebe padalo
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

Ak je to ten vlnovec tak do 1000,- aj s robotou by to mohlo byt. A mali dole v tom servise tapacir z dveri alebo len tak od oka povedali ze je to rozbite ??? :D
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

mayq píše:Ak je to ten vlnovec tak do 1000,- aj s robotou by to mohlo byt. A mali dole v tom servise tapacir z dveri alebo len tak od oka povedali ze je to rozbite ??? :D

jj meli to dole podlozili mit o jenom nakejma prkynkama aby to nepadalo ale asi se tim nezabyvali ank dopodrobna co stim je rekli ze je to rozbity a novy stahovani mi rekli za 7 tisic. coz je docela dost na mi pomeery to stim lankem nvm da se to nak poznat ??? kdyz to sundam?
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

No je to lanko ako na brzdach na bicykli (kole) aspon mne to tak prislo no a jednoducho bolo roztrhnute, rozstrapkane. Tie lanka su tam 2.
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
hranol
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 lis 2008, 18:31
Bydliště: PD (HA)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od hranol »

Najcastejsie to je roztrhnute, alebo roztrapkane lanko. Asi sa im v tom servise jednoducho nechcelo s tym zaoberat a tak ti povedali, ze je to kaput :)

Tu na fore su navody ako ho mozes skusit vymenit:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=2&t=11627
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=2&t=11629

Na pravom okne som to uz menil a dopadlo to dobre a na lavu stranu som napasoval z 4dv cize dalsia alternativa :) Inak ta cena je pekna blbost. Nove stahovanie okna stoji cca 2.500 SKK...
:hyu: Hyundai accent 1,3 1996 3dv. 62kw :hyu:
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

Ja by som tiez stavil na to pretrhnute lanko. Cena 7000,- to asi mysleli na cele auto :D Nejake vrakovisko sa iste najde kde sa da skontrolovat aj vizualne ci to funguje a nic nieje poskodene.
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

tak vejfuk sem nechal vymenit tu cast za nocu vyslo to na litrik tak to este de a stim lankem teda kouknu akdyztak se ad to lanko koupit nekide enbo ma jit na vrakoviste jo
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

Vrakovisko som myslel vtedy riesit pokial by bol zly mechanizmus a nie lanko. Obycajne ocelove brzdove lanko (2 metre dlhe), cca 20 korun
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

dobre tak dik za pomoc aja to zkusim co nejdriv pozkoumat :D
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
lacokubik
*
Příspěvky: 66
Registrován: 09 úno 2009, 14:01
Bydliště: Bernolákovo

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od lacokubik »

a čo ak by som si chcel spraviť el.sťahovanie tam kde je manualne? da sa to? mám iba 2 dvere tak by to nemuselo byť až také ťažké alebo áno?
Nemusí to byť ani spravené že u vodiča stiahnem aj spolujazdcove.
Vrakoviska som pobehal motorčeky z pokazených áut mám obhliadnute, len ide o to či musím kôli tomu kupovať nové dvere alebo nie???? :-k
:hyu: Hyundai Accent X3 - 3dv, 1,3 55kW , r.v.6/1999
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

lacokubik píše:a čo ak by som si chcel spraviť el.sťahovanie tam kde je manualne? da sa to? mám iba 2 dvere tak by to nemuselo byť až také ťažké alebo áno?
Nemusí to byť ani spravené že u vodiča stiahnem aj spolujazdcove.
Vrakoviska som pobehal motorčeky z pokazených áut mám obhliadnute, len ide o to či musím kôli tomu kupovať nové dvere alebo nie???? :-k
nn nemam to v elektrice
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od mayq »

Mam teraz tapacir dole tak by som to zajtra rano mohol pozriet ci tam je nejaka moznost pripevnit ten motorcek ako je to v tych vlaknach od Blodmena ale zrejme to bude mozne bez problemov.. ak nie vopred sa ospravedlnujem :cry: :D
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
hranol
*
Příspěvky: 20
Registrován: 14 lis 2008, 18:31
Bydliště: PD (HA)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vejfuk a stahovani okynka accent

Příspěvek od hranol »

Vrak z ktoreho som si vybral elektricke stahovanie na pravu stranu bolo predtym manualne. Povedal mi to osobne majitel auta,(mal to tak prerobene na oboch stranach) cize to pojde na 100% upravit. :wink:
:hyu: Hyundai accent 1,3 1996 3dv. 62kw :hyu:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“