DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od matysekul »

Stává se pravidlem,že každé druhé téma se během chvilky zaplní příspěvky typu,tohle se mi nelíbí,tohle by mělo fungovat jinak,ten řekl,nebo napsal to a to.Rád bych se tomu do budoucna zkusil vyhnout,a proto zakládám toto téma.Byl bych rád,kdyby se nápady,připomínky,nářky,stížnosti směrovaly sem. Vím,že to není právě ideální,ale mně to trošku usnadní práci a Vám nervy a dohadování.
Týká se to samozřejmě pouze sekce i30.A byl bych rád,kdyby se tu řešily věci pouze kolem této sekce.Stále si stojím za tím,že zde na fóru nejsme sami a spousta věcí se řeší v jiných sekcích tohoto fóra(inzerce,všeobecný pokec),a byl bych rád,kdyby se tyhle věci řešily v sekcích,k tomu určených.
A prosím,berte to trochu s klidem a nadhledem,žijeme jen jednou.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

Tema oznacena jako dulezite a popis taky.

Jeste me Mates napdlo, nechces si ten prvni prispevek oznacit takovym tim cervenym vykricnikem? Obvykle se tak oznacujou nezadouci prispevky, ale na vypisu temat je to hodne videt. Do registru clena se to nikam nezapisuje, takze zadny trestny body za to nejsou:)

Jen takovej napad...:) a zrusit se to da vzdycky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od zello »

Tak ja skusim uz aj nieco k veci.

Tiez ma stve ked sa tu vrtaci ako mirisko ktory sa objavi raz za uhorsky rok pise len o tom ako je tu niekto nadradeny a ako ho vsetci buzeruju. ked si pozriete tak je to drviva vacsina jeho prispevkov.

Viem ze zopar z nas sa obcas hlada veci ktore nenajdeme tu aj na kia-club.org

A tak ma napadlo ze novym clenom, by na zorientovanie sa mohlo pomoct rozcestnik v nejakom podobnom style ako maju tam.

http://www.kia-club.org/viewtopic.php?t=1274

Nasli by si tam zakladne okruhy tem ktore sa preberaju a nemuseli by tak pracne hladat cez to neoblubene tlacitko hladaj.
A zaroven by sa tym mozno zabranilo aj tvoreniu duplicitnych topicov.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

=D> =D> =D>

ja jsem zacal s necim pdoobnym tady, ale na to clovek nemuze bejt sam...na to je potreba spoluprace. My sekci Elantra to mame trosku jenodusi, model uz se neprodava a tak nektere otazky ohledne prodejcu, garancek a zaruky jsou paseee...

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=40&t=13824
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

http://www.kia-club.org/car.php?mode=vi ... 06830c44b5

hlavne tohle se mi libi...celkove je to promyslenejsi forum
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od pepan »

to vypadá dost dobře čéče .:) =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od 89majlo96 »

mne v hlave vrrta tiez jedna vec ktoru by som rad vedel, a ked je taketo tema zalozene, tak to vyuzijem :)
Na akom principe funguje radenie rychlosti v i30??? Mynule som skumal prevodovku a nasiel som tam dve tiahielka a znich cuhali dve lanka v chranicke, postupne som sa dopracoval a prisiel som asi k tomu zaveru ze pochadzaju z riadacej paky... Ja som si doteraz myslel ze tam bude nejaky hriadel alebo neico podobne v zmysle tyce :roll: . Ak my to niekto vysvetli budem strasne vdacny :D
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od pepan »

kdo je mirisko...harde asi mám schýzu...to bylo na mě to označení ??? :-k :cry:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

Primarne to bylo na matesa, ale jestli chces, klidne ten jeho prispevek oznac jako zavadnej :D :mrgreen: tech moznosti pricin oznaceni je vic.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od pepan »

:lol: aha já myslel,jako mě označit :) nějaká schýza asi..no už dost OT sory #-o :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Mexican »

jeden napad, resp pripomienka.. do i30 som ako moderator prakticky nikdy nezasahoval. Ale je skutocne viac temat, kde ako pisete "sa to zvrhlo uplne niekam inam" ... tu by som bol za to (stoji to ale dost casu) OT natvrdo povytahovat a dat ho do ineho vlakna. A konecne vyzvat clenov, nech setria pracu moderatorom najma v specializovanych vlaknach tym ze si nedopisuju o (so vsetkym respektom) 3,14- nach - na to nech pouzivaju SZ. Bohuzial sa to tyka aj pepana, ktory "nastastie" este naplno neobjavil temy o new akcentovi.. ale presne vyssie spomenute typy reakcii v takychto tematoch proste nemam rad (a za to nech sa na mna nik nehneva).. zbytocne to natahuje vlakna a odvadza pozornost niekam inam

inak prajem matesovi vela pevnych nervov.. a najma toho aby sa nenechal znechutit. Vzdy sa najdu ludia ktori maju iny nazor na vec.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od matysekul »

zello,Hardcam: Ty věci z Kia-clubu jsem zamýšlel.To první téma s rozcestníkem je reálné,ty další bohužel moc ne,to by musela být nějaká vůle pro změnu fóra :oops: Rozcestník zkusím nějak spáchat,ale prosím o ztrpení,opravdu nemám poslední dobou moc času :cry:

mexican:Ono to ne vždy jde,protože příspěvky jsou kolikrát na sebe tolik navázané,že to potom ztrácí dost smysl.Některé témata už jsem takhle udělal.Ale u většiny nevím kde začít,abych nemusel přepisovat a dělit příspěvky.

89majlo96: Takhle jsem to zrovna nemyslel.Původně to bylo zamýšleno,jako věci kolem fóra.Ne přímo dotazy na auto.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

Tak presne takhle jsem to myslel...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od DEDe »

To bude porad kolem toho sameho . Tohle forum je nainstalovany ciste jako zaklad se kterym se nedela nic. Maximalne tam pribyl ten chat coz si myslim ze je vec knicemu zrovna tady. Na to mit jine forum by se muselo udelat jine a musel by to vest nekdo koho to bavi a nema to jen tak pro nic (nebo vlastne nevim proc to ma) jak milosh ten ma fora snad 3 a zrovna tohle je mu trochu ukradeny . Podle me jen nazacatku rychle zabral domeny aby bytvoril fora kde si lidi zvyknou chodit kdyz zadny neni a aby mel navstevnost kuli reklamam jinak udelat z toho nejaky lepsi forum neni zajem dokud nekdo z fanousku neudela jine forum na kterym bude pracovat tak se nic nezmeni, ja bych odsad klidne odesel za lepsim hned :)

nebyt to kia club ale Hyundai/kia club tak bych sel tam :) Tu si ani fotky a blbej popis niceho nemuzu dat, o tom jak se tu da neco dohledat ani nemluvne to prakticky ani nejde to tlacitko vyhledat je proste nahovno.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

DEDe: tak abych to uvedl na pravou miru. Po miloshovi v zadnem pripade nemuzu a nemuzeme chtit, aby se o nase forum zabyvalnebo staral vic, nez o tuningforum nebo Astra forum. Tuningforum je jeho dite, kterymu se primarne venuje a Astru vlastni. Miloshe znam z Nexia clubu uz cca 5 let, protoze jsem toto vozidlo driv vlastnil a kdyz jsem presedlal na Hyundai, Miloshe jsem pozadal, zda by nebyl tak hodny a Hyundai club nevytvoril. Forum vytvoril a kdyby chtel, uz nemusel hnout ani prstem. Ja bych to ani po peti letech nezvladl, PHP neumim a tudiz neumim posoudit, jak technicky vyspele tohle forum je. Proto nemuzu rict jedine spatne slovo na tohle forum nebo dokonce snad na Miloshe. Zatim nikdo z rejpalu nic lepsiho nevytvoril, jen plna huba kecu. Obesel jsem se stejne jako Borek, Pavel M, Josef, Hanz, mylys, ivan, Mates, Farmar, jandaxx, rade, zahyx, Jirka, nightmaster a spousta dalsich (kluci prominte, ale ted me vic lidicek nenapadlo) pres 4 roky se soucasnou podobou fora, ktery az do minuleho mesice nemel prakticky jediny vypadek. Pokud si kluci na nejaky vzpomenou, at me opravi.
Ano, existuje spousta jinych a asi lepsich variant, scriptu a hotovych for nez je toto, nicmene dokud nekdo s nicim jinym a konkretnim neprijde, pak je zcela zcestny o tom polemizovat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“