přední světlomety

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Danca
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2009, 14:07

přední světlomety

Příspěvek od Danca »

Dobrý den :lol: nevím jestli to sem patří, ale prodám funkční přední světlomety s elektrikou na Elantru. Levně.
Reklama
 

Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: přední světlomety

Příspěvek od Xfield »

Sice to spíš patří do sekce Prodám / Náhradní díly, ale když už to máš tady, tak by mě docela zajímala cena a na jakej je to model - 2000-2003 nebo 2003-.. ? ...a případně odkud jsi? Možná bych měl zájem-záleží na stavu a ceně :wink:
Danca
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2009, 14:07

Re: přední světlomety

Příspěvek od Danca »

ahoj. Jo, je to pravda, měla jsem to dát jinam, ale když už se stalo..... Je to rok výroby 2001, do provozu 12/2002. Světlomety jsou plně funkční, nerozbité, nepoškozené. Dostala jsem nové jako dárek a proto se vyměnily. Cena cca 600,- za jeden. Jsem z Jižních Čech. Koukala jsem, že ty jsi z Břeclavi a já jedu 9.9. do Ostravy. tak by nebyl problém někde na dálnici u Brna se sejít. Poslala bych telefon pokud bys měl zájem.
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: přední světlomety

Příspěvek od Xfield »

Ahoj, cena je dobrá ... přes týden teď bývám v Moravské Třebové, takže do brna se nedostanu. U těch světlometů mi jde hlavně o to, jestli jsou poškrábané ... u těchhle Elanter to je docela problém, že ten krycí plast se docela rychle poškrábe a vypadá to zašle - což zřejmě byl i důvod, proč si je měnila taky, že?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: přední světlomety

Příspěvek od Hardcam »

Ja s tim bojoval uz na Lantre. Na Elu jsem uz koupil nove. Neni to ale vubec problem jen Hacek, treba u more jsem to videl na Golfech, Mazdach i jinych. Branit se lze trema zpusobama - nejezdit do mycky, mit 35w xenony a chranit je pred slunickem a skodlivymi pripravky. Uz jsem se poucil a snad tyhle vydrzi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: přední světlomety

Příspěvek od alarm »

Z Conradu som si objednal práve kvôli tomu (tým škrabancom) "pastu na plastové škrabance :?: ".Možno by vam to pomohlo.Zatiaĺ to skúšal len syn na drahších slnečných okuliaroch cez ktoré sa prehnala nejaká ostrá batožina a šrámy zmizli.
Je to určené aj na autá.
Přílohy
SERSAM NA PLASTY 3.JPG
SERSAM NA PLASTY 3.JPG (44.44 KiB) Zobrazeno 5591 x
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Danca
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2009, 14:07

Re: přední světlomety

Příspěvek od Danca »

Xfield píše:Ahoj, cena je dobrá ... přes týden teď bývám v Moravské Třebové, takže do brna se nedostanu. U těch světlometů mi jde hlavně o to, jestli jsou poškrábané ... u těchhle Elanter to je docela problém, že ten krycí plast se docela rychle poškrábe a vypadá to zašle - což zřejmě byl i důvod, proč si je měnila taky, že?
Jestli jsou poškrábané, to nevím, zítra se kouknu. Já je neměnila, mě byly vyměněny, nevyznám se v tom, umím si jen natankovat, dolít do ostřikovačů a řídit. :roll: Do jiného se raději nepletu, nedopadlo by to nejlépe :D
ZOLY
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2009, 22:12

Re: přední světlomety

Příspěvek od ZOLY »

=D> Bral bych a hlavně jestli jsou s motorkem a taky za kolik?? :roll:
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světlomety

Příspěvek od zahyx »

ZOLY píše:=D> Bral bych a hlavně jestli jsou s motorkem a taky za kolik?? :roll:
jsechny maji motorek a jestli funguji :)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: přední světlomety

Příspěvek od Xfield »

ZOLY píše:....... a taky za kolik?? :roll:
Danca o kousek výš píše, že cca 600,- za kus.
Danca
Příspěvky: 4
Registrován: 29 srp 2009, 14:07

Re: přední světlomety

Příspěvek od Danca »

Xfield,
tak jsem na ně koukala a jsou takové zašlejší než ty nové. Dokonce jsem to i porovnávala :wink: Jestli je to poškrábané, nebo jen stářím, to těžko odhadnu. Do výměny jsem na nich jezdila bez problémů.


ZOLY,
motorek mají, fungují, cena cca 600,- /kus. Jasně, že jsou používané, tak nejsou jako nové, ale jsou plně funkční.
Xfield
**
Příspěvky: 280
Registrován: 02 lis 2007, 13:41

Re: přední světlomety

Příspěvek od Xfield »

Danca=>>
díky za informaci ... já s těma svejma taky můžu jezdit, i když raděj bych je měl úplně čirý - proto jsem je chtěl měnit. Pokud je Zoly nutně potřebuje, tak mu přenechám své místo v pořadníku :wink: . Když je nebude chtít, tak si je vezmu já (na pokusy :) ). Na předání/zaslání se pak případně domluvíme.
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světlomety

Příspěvek od Donald »

Víte co je zajímavé: Měl jsem před elantrou accenta r. v. 2002 a dodnes má světlomety jak nové na rozdíl o ely r. v. 04. Kde udělali soudruzi chybu, nevím.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světlomety

Příspěvek od tatulda »

podívej se třeba na fabii,nebo octavii-po 4letech to bude dost podobné-světl-tedy jejich překrytí je lakované,nečistoty,kamínky podobné věci udělají své
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
Roadtohill30
**
Příspěvky: 101
Registrován: 18 lis 2009, 00:45

Re: přední světlomety

Příspěvek od Roadtohill30 »

Tiez som mal svetla matne s kopou skrabancou a zasle boli statocne,uz aj slabo svietili, no dnes som to hodil chalanovi a za hodinku som si vyzdvihol auto........tu je vysledok...akurat kukam ze na tych foto to vyzera horsie ..ale v skutocnosti jak nove
Přílohy
DSC00152.JPG
DSC00152.JPG (34.94 KiB) Zobrazeno 5080 x
DSC00151.JPG
DSC00151.JPG (33.14 KiB) Zobrazeno 5080 x
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“