výměna vidliček v redukční převodovce

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

výměna vidliček v redukční převodovce

Příspěvek od zlatak »

Zdravím všechny,
zvláště však Ivana s terracanem a Pepu s galloperem. Doufám, že už máte všichni po
dovolenejch a všem se daší ucházejícně.

dotaz: nemátě někdo zkušenosti s opravou redukční převodovky? (mám stejnou jako má terracan).mám tam servomotorek,
ten po demontáži vypadá funkční - jeden technik mi řekl, že je možné, že má již malý výkon,
tak nevrací z redukce či z 4x4 na 4x2, ale mám spíš podezření na vidličky nebo opotřebený převody, protože majitel
přede mnou jezdil na zimákách, který se lišily na předku a zadku výškou 70 a 75.
nevíte kdo by to byl schopnej udělat a za kolik? vidličky jsou tam dvě, přičemž jedna stojí cca.
1200,- Kč. Horší je, že bude pro opravu nutná demontáž převodovky z auta a její následné rozpůlení, na což si sám netroufám.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: výměna vidliček v redukční převodovce

Příspěvek od ivan kuschall »

Ahoj
tak todle sem nikdy nedělal a ani nevím jak to tam vypadá chce to rozebrat
ale mám kámoše ten dělá do aut a i tudle značku a máš k němu docela kousek skusím se zeptat
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
zlatak
**
Příspěvky: 126
Registrován: 06 pro 2008, 23:48

Re: výměna vidliček v redukční převodovce

Příspěvek od zlatak »

docela Vám závidím, že máte auta tak pokupě. Teda i když to čtu, tak každý auto má svoje
skoro specifický závady. nejradši bych ten motorek demontoval a předělal to na klasický táhlo.
no, naštěstí pohon 4x4 nebo redukci prozatím nepoužívám, ale kdybych se někam vydal dál, tak
bych to měl radši v cajku.
díky za optání....
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“