skripani ve spojce?!

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

skripani ve spojce?!

Příspěvek od black_sheep »

cau lidi, takze celou zimu byl klid a ted na jare to zase zaclo - pri seslapnuti i vyslapnuti spojky neco pekne osklive dre a skripa a je to celkem hodne hlasitej zvuk :) nemate nekdo poneti co to muze byt?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vláďa
*
Příspěvky: 55
Registrován: 28 bře 2006, 20:24
Bydliště: České Budějovice

Předmět: skripani ve spojce?!

Příspěvek od Vláďa »

Ahoj,
mě to zase při došlápnutí pedálu lupne. Dělá mi to spínač který je na spojkovém pedálu na startování. Je to nepříjemný a dost mě to rozčiluje. :evil: Čekám až bude tepleji, tak to odstraním. Má s tím někdo zkušenost?
Pro black_sheep: třeba to bude stačit prostříknout. U služební Felicie takle vrzala pružina.
Mitsubishi Lancer Sportback 1,6
Accent 1,4I Dynamic Space Silver Mica r.v. 2008- prodán
Lantra 1.5 GLS 12V, r.v.1997 - 65 kW - prodána
Uživatelský avatar
Vláďa
*
Příspěvky: 55
Registrován: 28 bře 2006, 20:24
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Vláďa »

Doplňuji - vratná pružina pedálu.
Mitsubishi Lancer Sportback 1,6
Accent 1,4I Dynamic Space Silver Mica r.v. 2008- prodán
Lantra 1.5 GLS 12V, r.v.1997 - 65 kW - prodána
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no kdyz vono to jde prave z motorovyho prostoru a je to spis slyset venku nez vevnitr... :) a jen kdyz s ni hejbu pomalicku - v garazich popojizdeni je pak docela zajimavy :)) ale neni to nak desny, jen kdyz je vlhko a pak den potom trebas.. takze takovy obdobi destu je pak koncert.. :)
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Počkej až uslyšíš moje auto,to dělá zvuků.ted se mi k tomu přidalo podivné trhnutí při řazení,jako by v ozubenym kolečku chyběl zub.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

clovece me to taky divne skripe v interieru, nevite nekdo co s tim? asi nic.. :cry:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dogi27 píše:Počkej až uslyšíš moje auto,to dělá zvuků.ted se mi k tomu přidalo podivné trhnutí při řazení,jako by v ozubenym kolečku chyběl zub.
jinak cece, to tvoje auto je stejnak naky proklety co? :( snad potom co ted na nem tak zamakas bude zase jako novy - kez by takovejch bylo vic..
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“