Výběr levné NAVI

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

Zdar všichni, uvažuju o koupi levné navigace (do 3.500,- s daní). Používal bych ji po CZ/SK, jinak nejezdíme. Favoritem je zatím Garmin nüvi 205 ČR LIFETIME. Vzhledem, k tomu, že do oboru navigací nevidím ani za mák, tak se chci zeptat zkušených a znalých jestli to je dobrá volba nebo poprosím o jiný tip (na značce nezáleží). Bude to moje první navi a nic s tím neumím - takže s ohledem na to.
Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Bolo »

Ahoj,
já bych šel jedině do Tom toma.Je to super navigace.Mam tomtom one v3 ,ma pameť jen 1 gb ale pomocí paměť karty která se tam dá připájet má teď 4Gb.Pak nahraješ upravený navcore (firmware) a má to funkce jako navigace za desítku a mapy stáhneš všude.Známí okolo maj navigeca blaupunkt,garmin apod. a mapy jso kurevsky drahé....
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od miooo »

skus sa aj popozerat po neajakom PDA s GPS.ja mam eten x500+ a som s tym nadmieru spokojny....
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

Bolo píše:Ahoj,
já bych šel jedině do Tom toma.Je to super navigace.Mam tomtom one v3 ,ma pameť jen 1 gb ale pomocí paměť karty která se tam dá připájet má teď 4Gb.Pak nahraješ upravený navcore (firmware) a má to funkce jako navigace za desítku a mapy stáhneš všude.Známí okolo maj navigeca blaupunkt,garmin apod. a mapy jso kurevsky drahé....
Ale ten Garmin má doživotní aktualizaci map v ceně.
miooo píše:skus sa aj popozerat po neajakom PDA s GPS.ja mam eten x500+ a som s tym nadmieru spokojny....
PDA seženu nové do 3.500,- ? S origo navi softem?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Hardcam »

Ja byl na tomtomu zavislej, mel jsem ho ve vsech telefonech + klasickou navi. Minuly tyden jsem se nastval, ze novy verze TT do mobilu nedostanu a pristroje jsou nesmyslne drahy. A tak ted pouzivam Sygic McGuider s integrovanou GPS v mobilech (Nokia E52 a Nokia E66) a Tomtom 6 s externi GPS (Nokia E65) a rozdil neskutecnej. Hlavne mapova dostupnost je skvela. Na Tvem miste bych se poohlednul po navigaci se softwerem iGo8, na Aukru jsou ted kolem 2000Kc s pomerne velkym displayem a mozunosti prehravat videa, fotky, mp3.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

OK, které navi jsou s iGo8? Na tom Garminu mně láká ta doživotní aktualizace map zdarma. MP3 a videa nepotřebuju.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Korálek »

Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

OK, Mio nemá slot na kartu, Navigon neznám, asi je OK, ale to nikdo nezná toho Garmina nebo co je na Garminu nedobrýho?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od vipe »

Já mám tohleto http://www.aukro.cz/item851306056_navig ... _hlas.html a naprostá spokojenost. Mapy jsou na netu a za ty peníze :D/
navi.jpg
navi.jpg (33.28 KiB) Zobrazeno 1720 x
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

A kdyby to náhodou zakukalo, je v CZ na tohle servis?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Hardcam »

Do Garmina bych znova nesel. Mapy me stvaly a aktualizace to byl mega porod. To, co ma vipe, je naprosto dostacujici a prave to jsem na mysli. Dal to,co psal Koralek (v pripade Navigonu by to chtelo nizsi cenu).

O tehle jsem uvazoval, nakonec jsem si koupil novy mobil s inerni GPS, nemuzu s sebou tahat takovouhle krabicku:)

http://www.aukro.cz/item841036656_gps_n ... liska.html

videl jsem asi 5 techto Noname a vsechny v pohode, pekny ovladani, dostacujici procesor. A za ty prachy? Pche, luxus.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od cert »

Ty neznačkový nevím - reklamace, servis, aktualizace map...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Yurii »

Pořiď si základního TomToma a budeš si chrochtat jako prasátko :) :)

Abych se jeste trochu rozepsal... Garmin dela spickovy navigace pro turistiku ale jejich autonavigace byly sou a budou vzdycky necim zaostaly... (grafika, prehlednost ovladani a HLAVNE pokryti pro CR podle ruznejch ohlasu porad zdaleka nedosahuje kvalit TT)
Na druhou stranu ten NUVI 205 je za tu cenu docela dobra koupe, ale porad bych si radeji priplatil za TT ;)

Navigon a MIO a podobne, tem bych se taky nebranil ale za posledni rok taky s nicim extra prevratnym neprisli... jedine prave Igo8 ale uprimne, kdo potrebuje 3D zobrazeni budov a podobny ficury :)

Takze pokud jsem to pochopil spravne: Chces navigaci na CR a SR kterou koupis a zacnes pouzivat (zadny upravy SW zadny kradeni map nic takovyho nemas v planu), kdybych byl ve stejny situaci volil bych tohle: http://navigovat.mobilmania.cz/Testynav ... 6&CAI=2153

Vychazi z nej tedkonc novy TomTom Start ktery ma za cenu 3200,- (Alza) mapy stredni evropy funkce mapshare, IQ routes, pruvodce jizdnimy pruhy, je malej a kdyz se dostane do ruky nekomu kdo nevi co je to navigace, nebude Ti nadavat ze se v tom nevyzna (pokud ano, nebude si rozumnet se zadnou navigaci).

Jen na konec bych podotknul ze nejsem obchodak od TomTomu, ale pisu tady jen svuj nazor :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od tatchwud »

Yurii píše:Pořiď si základního TomToma a budeš si chrochtat jako prasátko :) :)
.....
Jen na konec bych podotknul ze nejsem obchodak od TomTomu, ale pisu tady jen svuj nazor :)
Mám TOMTOM GO630 a naprostá spokojenost.Řazení do pruhů,karta,jpg,aktualizace,spojení s telefonem aj.
Přílohy
2.jpg
2.jpg (58.29 KiB) Zobrazeno 1702 x
1.jpg
1.jpg (71.48 KiB) Zobrazeno 1702 x
Naposledy upravil(a) Yurii dne 13 pro 2009, 00:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nemusíš citovat předchozí příspěvek je to zybtečné a snižuje to přehlednost fora ;)
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Výběr levné NAVI

Příspěvek od Vilda »

Tisíc lidí, tisíc názorů :D Sám vlastním Garmina 765 nüvi a podle mě je dobrej .... ze začátku jsem měl problémy s nastavováním tras, protože jsem s navigaci nikdy nepracoval, ale kluci v práci, co nám dělaji počítače, mě vyškolili a dneska s ní dělám úplně v pohodě. Na Tom toma jsem taky slyšel chválu, takže vybrat tu nej ... bude asi těžký :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „Pokec“