Montáž LPG

Moderátoři: miooo, Moderátoři

matav01
*
Příspěvky: 28
Registrován: 10 črc 2009, 07:47
Bydliště: Trenčín

Montáž LPG

Příspěvek od matav01 »

Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Santa Fe 2.4i + LPG, r2001
Reklama
 

martin303
**
Příspěvky: 108
Registrován: 22 bře 2009, 22:41

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin303 »

matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Len to s tou dobrou cenou neprezen. Tiez som dostal niekolko "dobrych" ponuk ale ked som sa dozvedel tie problemy s tym spojene tak som si radsej priplatil. Dobre ponuky byvaju vacsinou na polske STAG-y, na ktore mam vsak take referencie od majitelov, ze to nakoniec vzdali a dali to vymontovat.
2.7 V6 4WD
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

martin303 píše:
matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Len to s tou dobrou cenou neprezen. Tiez som dostal niekolko "dobrych" ponuk ale ked som sa dozvedel tie problemy s tym spojene tak som si radsej priplatil. Dobre ponuky byvaju vacsinou na polske STAG-y, na ktore mam vsak take referencie od majitelov, ze to nakoniec vzdali a dali to vymontovat.
Ahoj,jsem tady sice nový,ale santa fe mám už druhé a nedám na to dopustit....nicméně jsi musím přiložit polínko v této diskusi.Nebudu tady rozvádět ani proč ani jak jsem zainteresován v montážích LPG,ale reaguji preotože některé věci jsouz technicky nepodložené bludy,např. Stagy nebo polské je špatné...Prokrista kde jste vzali??? [-X A jak píšeš že někdo musel nechat vyndat plyn kvůli tomu že to mělo problémy,at byl od jakéhokoliv výrobce,je to blbost...Nejspíš měl vyndat mechanik ruce z kapes a něco dělat.....Tady např.někdo vychvaluje Tartarini,ano dobrá věc,funkční,ale kdo a co v této soupravě vyrábí?? Bohužel z Tartarini zůstal jen itelský název.ŘJ schodná se systémem ElPígas/poláci/včetně programu.Kabeláž:poláci/dráty jsou popsaný polsky!!!!,reduktor ano itálie,Nádrž polsko/Stako,Grodkov/.....A ted babo rad..... :-k :-k
polly29
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 pro 2009, 11:53

Re: Montáž LPG

Příspěvek od polly29 »

ufffffff ale vam nalozil ten martin969 ja vzdy hovorim ze aj tak to je vsetko cina a ono je to Polsko :)
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

polly29 píše:ufffffff ale vam nalozil ten martin969 ja vzdy hovorim ze aj tak to je vsetko cina a ono je to Polsko :)
Tož tak to je....dřív jsme chtěli všechno ze západu,tak prostě zpět na stromy :mrgreen: Za chvíly skončíme u západní malaisie a budem spokojený??Snad nejde o to kdo to dělá,ale jak.....Někde jsem tady taky čet že nekdo jezdí na E85,jako novinka.Přesto že na amíky kteří na to jezdí cca 30let,mám názor že je to jen líp oblečenej rusák,ale zařízení na E85 dnes nejlíp umí BOSCH a to fakt s amerikou nemá moc společného. [-X.Takže nejde o to kdo,ale jak :D/
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Montáž LPG

Příspěvek od zdenek76 »

u E85 nešlo o novinku, ale spíš o to, že už to může tankovat normální smrtelník neb dříve tu (myšleno Olomoucko) nebyla pumpa, ta v Olmíku otvírala tuším někdy v srpnu 09
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

zdenek76 píše:u E85 nešlo o novinku, ale spíš o to, že už to může tankovat normální smrtelník neb dříve tu (myšleno Olomoucko) nebyla pumpa, ta v Olmíku otvírala tuším někdy v srpnu 09
Tak to jse ti omlouvám,spatně jsem pochopil :oops: .Ale osobně myslím že tohle palivo má budoucnost,a neboj pumpy budou.Když jsi vzpomenu před 18lety jak jsem začínal s plynem tak taky nebyly a dnes jsou na každém rochu
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Montáž LPG

Příspěvek od zdenek76 »

jj, taky to vidím jako dobrou alternativu, přijde mi lepší než CNG
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

zdenek76 píše:jj, taky to vidím jako dobrou alternativu, přijde mi lepší než CNG
Myslím si totéž,protože pumpa na zemák je drahá postavit.A žadný ze soukromníků do toho jen tak nepůjde.Co má známy čerpačku na LPG tak ta dnes stojí od 300tis a do týdne prodáváš,na zemák 1,5mega.Takže i na leasing apod.je to běch na dlouhou trat....A E 85 není u normální pumpy problém rozšířit o jeden tank do zeme.
martin303
**
Příspěvky: 108
Registrován: 22 bře 2009, 22:41

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin303 »

martin969 píše:
martin303 píše:
matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Len to s tou dobrou cenou neprezen. Tiez som dostal niekolko "dobrych" ponuk ale ked som sa dozvedel tie problemy s tym spojene tak som si radsej priplatil. Dobre ponuky byvaju vacsinou na polske STAG-y, na ktore mam vsak take referencie od majitelov, ze to nakoniec vzdali a dali to vymontovat.
Ahoj,jsem tady sice nový,ale santa fe mám už druhé a nedám na to dopustit....nicméně jsi musím přiložit polínko v této diskusi.Nebudu tady rozvádět ani proč ani jak jsem zainteresován v montážích LPG,ale reaguji preotože některé věci jsouz technicky nepodložené bludy,např. Stagy nebo polské je špatné...Prokrista kde jste vzali??? [-X A jak píšeš že někdo musel nechat vyndat plyn kvůli tomu že to mělo problémy,at byl od jakéhokoliv výrobce,je to blbost...Nejspíš měl vyndat mechanik ruce z kapes a něco dělat.....Tady např.někdo vychvaluje Tartarini,ano dobrá věc,funkční,ale kdo a co v této soupravě vyrábí?? Bohužel z Tartarini zůstal jen itelský název.ŘJ schodná se systémem ElPígas/poláci/včetně programu.Kabeláž:poláci/dráty jsou popsaný polsky!!!!,reduktor ano itálie,Nádrž polsko/Stako,Grodkov/.....A ted babo rad..... :-k :-k
V podstate s tebou suhlasim je to o ludoch. Pribeh o VW Sharane s vymontovanym Stagom je pravdivy a stal sa v Bratislave. Nehovorim, ze cinske alebo polske veci su zle ( sam predavam veci z ciny a to v nemalom objeme ) len sa dost casto viaze dobra cena s vybehovymi modelmi, pochybnymi konfiguraciami, garazovymi firmami vselijako obchadzajucich zakon a pod.
2.7 V6 4WD
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

Jak píšeš o vymontováném Scharanu a problémech s LPG,tak my tak něco říká že se jedná o VR6 #-o #-o ?Je to tak?Totiž to je jediný motor který může být problém postavit,a jestli mám pravdu,tak to opravdu není zařízením,ale mechanikem.... [-X .Je to tak????
matav01
*
Příspěvky: 28
Registrován: 10 črc 2009, 07:47
Bydliště: Trenčín

Re: Montáž LPG

Příspěvek od matav01 »

matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Takže motáž trvala dve poobedia, všetky komponenty sú nové a áno sú POLSKÉ. Je to plne homologizovaný systém schválený ministerstvom dopravy v Polsku pre tento typ automobilu.
Cena montáže ( kompletná+flashlube ) - 900 €/27113 SKK/23571 CZK + 55 € kolky na individuálny zápis.
Po montáži všetko OK, keď vyjazdím 4-5 nádrží dám vedieť spokojnosť, spotrebu atď...

A ešte, ak v Polsku môžu autá s týmto systémom jazdiť bez problémov, tak prečo by som nemohol aj ja ??. Na Slovensku ma montáž hromadne schváleného systému, ktorý je úplne totožný s tým mojím vyjde na 1800 € a viac....
Santa Fe 2.4i + LPG, r2001
martin969
Příspěvky: 9
Registrován: 10 led 2010, 19:29

Re: Montáž LPG

Příspěvek od martin969 »

matav01 píše:
matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Takže motáž trvala dve poobedia, všetky komponenty sú nové a áno sú POLSKÉ. Je to plne homologizovaný systém schválený ministerstvom dopravy v Polsku pre tento typ automobilu.
Cena montáže ( kompletná+flashlube ) - 900 €/27113 SKK/23571 CZK + 55 € kolky na individuálny zápis.
Po montáži všetko OK, keď vyjazdím 4-5 nádrží dám vedieť spokojnosť, spotrebu atď...

A ešte, ak v Polsku môžu autá s týmto systémom jazdiť bez problémov, tak prečo by som nemohol aj ja ??. Na Slovensku ma montáž hromadne schváleného systému, ktorý je úplne totožný s tým mojím vyjde na 1800 € a viac....
Naopak,já se polských LPG zastával,Dělá se my z nich dobře,a myslím že jsou i dobré kvality.....Takže štastné kilometry =D>
Palo-x
Příspěvky: 8
Registrován: 14 led 2010, 20:53

Re: Montáž LPG

Příspěvek od Palo-x »

Dobrý večer, zaujala ma táto téma, plánujem kúpiť Hyunday Santa Fe, asi 2,4 ale váham aj nad 2,7. Pozerám rôzne ponuky na nete a hladám niečo s LPG. Tiež však rozmýšlam kúpiť benzín a dať LPG namontovať na Slovensku. Matav01, kde si si dal namontovať LPG, a zápis LPG do technického preukazu bol bez problémov? Dík za odpoveď.
Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Montáž LPG

Příspěvek od miooo »

matav01 píše:
matav01 píše:Dnes prejde Santa ozdravovacím procesom - montážou LPG zariadenia. :D Zohnal som celkom schopnú firmu a hlavne za dobrú cenu. Po montáži a teste dám vedieť ako to dopadlo a moje odporúčanie. =D>
Takže motáž trvala dve poobedia, všetky komponenty sú nové a áno sú POLSKÉ. Je to plne homologizovaný systém schválený ministerstvom dopravy v Polsku pre tento typ automobilu.
Cena montáže ( kompletná+flashlube ) - 900 €/27113 SKK/23571 CZK + 55 € kolky na individuálny zápis.
Po montáži všetko OK, keď vyjazdím 4-5 nádrží dám vedieť spokojnosť, spotrebu atď...

A ešte, ak v Polsku môžu autá s týmto systémom jazdiť bez problémov, tak prečo by som nemohol aj ja ??. Na Slovensku ma montáž hromadne schváleného systému, ktorý je úplne totožný s tým mojím vyjde na 1800 € a viac....
aky system ti tam dali....
cena je super....
mne oni ponukli za 2200eur a to uz e teda rozdiel....
ked tak hod kontakt na seba a podebatujeme...
aloha..
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“