Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od -JxD- »

Kalich přetekl, už to prostě nevidim jinak...takže se s vámi podělim o moji zkušenost.

Prodávající: petr_rysavý
Kupující: -JxD-
Zboží: blok motoru scoupe GT (pro blok samotný, písty a klikovou hřídel)
intercooler + potrubí na scoupe, prý "plug and play"
podložky rozšiřovací, blow-off-ventil
oba přední plastové podběhy a vývod z nádobky ostřikovačů


První schůzka, po asi 14ti dnech plánování, se uskutečnila 9.10.2009. Jel jsem za ním kousek od Prahy si zboží vyzvednout. Protože jsem měl menší zpoždění a petr musel odjet do práce, dohodlo se že mi to předá tuším jeho brácha a také peníze vybere - to mi vůbec nevadilo. Po telefonu mi ještě asi hodinu před předáním bylo oznámeno, že mi druhý plastový podběh a vývod od ostř. pošle poté poštou, že jej teď nemá. Fajn. Dorazil jsem na místo, vyzvedl vše krom zmíněných věcí, zaplatil a jel dom.
Blok motoru jsem předal mechanikovi, který mi dělal GO.
cca 29.10.2009 :
Po rozebrání motoru se zjistilo, že blok vůbec není na GT, ale na LS, tudíž je pro mě nepoužitelnej. Sdělil jsem informaci prodávajícímu. Petr měl "další" GT blok, takže by bylo fér, kdyby přijel a bloky se vyměnily. Motor jsem potřeboval rychle a měl jsem k dispozici ještě asi tři dny Felicii, tak jsem nabídl že přijedu. Ovšem ani jeden den sem nebyl schopen se s ním domluvit (i navzdory telefonátům), takže jsem řekl ať se staví on. Tehdy se dostavilo vymlouvání. Že by se mu to nevešlo do auta, pak že teda vejde, ale že si ho nechce orvat, pak že by se mu to benzínem nevyplatilo atd. Jak jsem říkal, celkem jsem pospíchal, takže jsem udělal nabídku že od něj koupim olej. chladič (500kč) a ještě 500kč přidám na benzín. Nakonec tedy přijel Coupem (Fiat) a bloky se vyměnily (cca 3.11.2009)

5.11.2009
Nový blok se rozdělal, dobrá zpráva byla, že už to bylo na GT, špatná zpráva byla, že blok byl zadřenej na třetím válci, takže jak blok, tak písty, který jsem z toho chtěl použít, prostě nešly. Což mě sice naštvalo, ale neměl sem sílu ještě nějak dohadovat, tak jsem šel shánět písty výbrusové (což je kapitola sama o sobě). Aspoň že klika byla jakžtakž
Do této doby jsem již několikrát připomínal druhý podběh, který mi byl stále dlužen. Sliby se ozývaly, realita žádná.

25.12.2009
Opět připomínám podběh s tím, že už je zima a FAKT to potřebuju, protože bez podběhu mi ta sůl a bordel leze do auta.
Zároveň, po tom co sme v servisu se známýma nebyli schopni zjistit, jak protáhnout trubky od IC, sem se také zeptal. Bylo mi řečeno, že to není tak úplně plug and play, ale že musím vyvrtat do kastle díry pro tyhle trubky.

3.1.2010
Asi po páté připomínám podběh, poslední příchozí zpráva od petra obsahuje i to, že ho ten podběh prý "také štve".

23.1.2010
Zatím žádná zpráva od petra, žádný příchozí balíček s blbym podběhem. Došla trpělivost
--------------------

- Celá tato rekonstrukce je založená na skutečných událostech, všechna data i obsahy zpráv mám ověřený podle historie komunikace - SZ na fóru, SMS, ICQ historie.
- Zároveň se zveřejněním tohoto topicu posílám sms petrovi, aby se mohl vyjádřit k případným nesrovnalostem.
- Kdokoliv by měl také nějaké zkušenosti, ať už pozitivní či negativní, ať klidně napíše
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Reklama
 

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Accentdevil »

Ja mam zkusenost v pohode, posilal mi na s-coupe levou poloosu s kloubem, bylo to tu hned, vse v pohode, kamarad pro ktereho jsem objednaval ji zkoumal a rikal ze ma kloub docela vuli. Ma to uz tusim snad mesic a neztezuje si, takze ja negativ nemam...ale nekdo si tu na Petra ztezoval jsem nekde cetl a tema chtel zalozit o tom...hlavne at to vyresite co nejdriv, bezproblemu a v klidu :)

Jinak trochu OT se chci zeptat, da se podle cisla uctu zjistit jmeno dotycneho? Ted zrovna resim jeden problem s panem co se neozyva a uz jsem davno zaplatil. Diky za odpoved.
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od pepan »

je fajn,že se to řeší i tady na foru..nesnáším takovýhle přístup at je to kdokoli a byt ho neznám
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Lhoty »

Já mam dobrou zkušenost, zavolali sme si, domluvili se, přijel jsem, petr mi dokonce pučil klíč na kola, kola sem nazul,zaplatil,pokecali sme a odjel jsem.....
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Engineer »

Accentdevil píše:

Jinak trochu OT se chci zeptat, da se podle cisla uctu zjistit jmeno dotycneho? Ted zrovna resim jeden problem s panem co se neozyva a uz jsem davno zaplatil. Diky za odpoved.
Reklamácia cez banku... že si poslal peniaze kam nemali ísť... Alebo cez policiu ale to bude na dlhe lakte.
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Hardcam »

Lhoty píše:Já mam dobrou zkušenost, zavolali sme si, domluvili se, přijel jsem, petr mi dokonce pučil klíč na kola, kola sem nazul,zaplatil,pokecali sme a odjel jsem.....
Toho jsem byl svedkem :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od black_sheep »

no ja u toho vseho tak nak postupne byl :-) nepekne chovani, to teda. a neomluvi to ani pripadna nizsi cena :-)

slysel jsem na nej jeste hudrovani z jinych stran, takze je to asi dost normalni u nej - ale nevim sam jsem nenakupoval. ja si rikam, ze naka omluva a pozornost by z jeho strany byla vic nez vhodna, treba by bylo i logicke vysvetleni. Pak by se to dalo i pochopit. samozrejme pokud je dotycny alespon trosku normalni, tak se vzdycky najdou spokojeni a nespokojeni. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Lhoty »

Hardcam píše:
Lhoty píše:Já mam dobrou zkušenost, zavolali sme si, domluvili se, přijel jsem, petr mi dokonce pučil klíč na kola, kola sem nazul,zaplatil,pokecali sme a odjel jsem.....
Toho jsem byl svedkem :mrgreen:
to je pravda, takže se dá říct že máš taky dobrou zkušenost:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Hardcam »

No s Tebou jo, jak osobne tak pres postu, s nim jsem tu cest nemel :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Lhoty »

já řešim všechno radši osobně, když sem si jen k petrovi pro kola tak sem za ten den najel asi 600km......když sem byl pro minulý kola tak sem najel 300km:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Hardcam »

To si pamatuju, jste jeste shaneli celni sklo na GTicko Daihatsu, co? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Lhoty »

jj,a daihatsu už snad bude konečně taky pojízdný...prej už bylo viděno před dílnou a vrčelo:)
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Accentdevil »

Engineer píše:
Accentdevil píše:

Jinak trochu OT se chci zeptat, da se podle cisla uctu zjistit jmeno dotycneho? Ted zrovna resim jeden problem s panem co se neozyva a uz jsem davno zaplatil. Diky za odpoved.
Reklamácia cez banku... že si poslal peniaze kam nemali ísť... Alebo cez policiu ale to bude na dlhe lakte.
Pockam do pondeli a pak to budu nejak resit...jedna se jen o necele 3stovky, ale i tak, nenecham se podelavat :evil: ja se tak na ty blinkry tesil :cry: nebudu to rozpatlavat, pokud zejtra balik nedojde, tak neco zacnu delat...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od petr rysavy »

tak par slov taky ode me... k ic ja ho na scoupe mel a pasloval treba Yurii muze potvrdit a to ze tam do steny vyvrtas dve diry je snad jasne, jinak kudy by si protahoval trubky... k prvnimu motoru, tam vznikla chyba ze sem nebyl u predani abracha proste vzal blok a i ty sis mohl vsimnout uz na miste ze to nemy vyvody na mazani turba a mohl ti dat rovnou ten tvuj, ten druhej, a odvoz sam si videl cim a v jakem pocasi sem ti to vezl a opravdu ta cesta byla pro me nakladnejsi vzhledem ke spotrebe cca 11 litru na sto a myslim ze sme se bavili ze ti jde hlavne o blok a kliku, v bloku bylo znat jeste honovani a normalne se tocil to si sam videl jiny sem uz nemel abych ti poslouzil a cenu myslim celkove sem ti udelal take myslim hodne dobrou myslim ze celkem bylo tusim kolem 1500-2000kc dolu, s podbehem tam nemam co dodat tam mas pravdu ty, jinak par lidi treba vi ci nevi v prubehu, sem resil par detailu jako, nemoc, zruseni sveho scoupe a do toho sem dostavoval sve auto, ale to te jako kupujiciho nemusis zajimat, s tim podbehem bych mel tento tyden hnout kouknu na scoupe co mam na place na dily jestli tam je dobry ten co sem ti chtel dat sem zrusil s autem a jako revanz mas u me dily na scoupe za polovicni cenu co budes potrebovat a budu je mit k mani...
jinak Blackku kdyz tu mluvis o nekom kdo mi meje prdel tak jmenuj protoze tay na klubu s nikym moc neobchoduju ale asi vim odkud vane vitr, taky doufam vis ze kdyz sem takovej hajzl ze ten dotycnej mel auto na splatky bez uroku...
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s prodávajícím: petr_rysavy

Příspěvek od Yurii »

To posledni myslis mne? Ja si nemel na co stezovat a nepamatuju si ze bych s Blackem neco resil... maximalne sem si stezoval na to co vsecko se na nem po prevzeti vysralo a ze turbo uz nepiska tak pekne jako kdyz sem s nim jel poprvy ale jinak nic... :)

K tomuhle tematu sem se nechtel vyjadrovat protoze netusim nevim jak co bylo a chci si zachovat totalni neutralitu... vime jak to dopada kdyz se priklonim na stranu jednoho a ten druhej to nemuze rozdejchat :!: :lol:
Takze HOWGG :-#
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“