Koupe Galla

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Koupe Galla

Příspěvek od Rave »

Kluci chci nejaky reference od Vas majitelu na toto vozidlo.Zajima me konkretne motorizace 3.0V6 (benzin).
Spolehlivost,kolik lze napsat tazne na kulu,dostupnost dílů,co se nejvíce sere, a celkove vase hodnoceni.Diky
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

kula 3000 kg ...
nekupuj ho nad 200000km..čeká tě spojka,rozvody......čepy.....brzdy...
díly?? ](*,) ](*,) ...není to prdel,ale už je to lepší...
ten benzín výkon nic moc..a žere....
vyjede dost..i bez uprav..dobrý suvéčko to je...
ale pajero je spolehlivější a vlastně stejný..když si zadáš mirshubishi galloper..tak ti to vyjede :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

ale pajero je automat :idea:


:shock: sám nevím,kde sem to vzal :lol:
Naposledy upravil(a) pepan dne 06 úno 2010, 12:14, celkem upraveno 1 x.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Rave »

No Pajero je docela ranec a nechci automat.Mam nabidku na Galla r.v. 99 ale prave 3.0 a myslím že slusnou cenu 40 tisíc.Potrebuju aby to bylo schopne do lehkeho terenu a mohl zato zaprahnout hengr.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

...to je fakt divný tak málo..mno :-k ..ale 3tuny jedině na longa..s krátkým to mele...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Hujer »

delam :hyu: 15 let a vlastnili jsme Galla 2,5 td,tak muzu dat par skusenosti!3,0 je spolehlivejsi nez Diesel!Osobne bych uz do nafty nesel!Praskaj na nich hlavy!3,0 benzin je nesmrtelnej a pri slusne jizde mimo teren se vejdes do 11 L.Dlouhej 3,0 ma 3500kg na kouli!Je to jeste zavysle na pouzitem taznem a jestli to ma abs!co se tyce dilu jako jsou brzdy,casti podvozku atd,tak to na nic vylozene netrpy!Je to zavisle ne predchozich majitelich a na najezdu Km!Jestlize koupis auto ktere ma 200tis km tak pocitej s financema ktere do toho nasipes!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Rudi
**
Příspěvky: 151
Registrován: 13 lis 2009, 00:04

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Rudi »

pepan píše:ale pajero je automat :idea:
A na to si ako prišiel? pepane v tomto nemáš pravdu.Inak cena je dobrá a je taká asi preto že to je benzín.Inak súhlasím s Hujerom že ten benzín je lepšia voľba ako diesel ak Ti teda nevadí spotreba,na dieseloch ešte odchádzajú aj kľuky .Za tie peniaze nie je čo riešiť,ber ho.Tiež som mal už pár Galloperov a aj mám a je to slušná a hlavne lacná náhrada Pajera.A má o dosť tvrdšie plechy ako Pajero.S ND si nerob starosti dajú sa už zohnať v pohode,len pozor na predné svetlá a blinkre,to je ranec. :D
2x Hyundai Starex 2.5CRDi 4x4
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Hujer »

Jestli ti de jeste o spotrebu,tak pak hod do benzinu LPG a nafte se jen muzes smat! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Rave »

Panove dekuju moc.Osobne jsem zastance radsi benzinu takže proto me tenhle kousek zajima.Zajedu se na nej v nedeli kouknout.
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

Rudi píše:
pepan píše:ale pajero je automat :idea:
A na to si ako prišiel? pepane v tomto nemáš pravdu.Inak cena je dobrá a je taká asi preto že to je benzín.Inak súhlasím s Hujerom že ten benzín je lepšia voľba ako diesel ak Ti teda nevadí spotreba,na dieseloch ešte odchádzajú aj kľuky .Za tie peniaze nie je čo riešiť,ber ho.Tiež som mal už pár Galloperov a aj mám a je to slušná a hlavne lacná náhrada Pajera.A má o dosť tvrdšie plechy ako Pajero.S ND si nerob starosti dajú sa už zohnať v pohode,len pozor na predné svetlá a blinkre,to je ranec. :D
:shock:
kuva se mě zase zatemnil mozek :lol:
já sem jezdil jen v automatech :lol:
já sem zastánce těchlech autt v dieslu..já zase slyšel o problémech s benzínem...diesel v pohodě...
a u mě díly naprosto problém a to už několik let..hlavně přímo v hjundaj servisu...tedkon už tak nějak vím kde a co
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

Hujer píše:delam :hyu: 15 let a vlastnili jsme Galla 2,5 td,tak muzu dat par skusenosti!3,0 je spolehlivejsi nez Diesel!Osobne bych uz do nafty nesel!Praskaj na nich hlavy!3,0 benzin je nesmrtelnej a pri slusne jizde mimo teren se vejdes do 11 L.Dlouhej 3,0 ma 3500kg na kouli!Je to jeste zavysle na pouzitem taznem a jestli to ma abs!co se tyce dilu jako jsou brzdy,casti podvozku atd,tak to na nic vylozene netrpy!Je to zavisle ne predchozich majitelich a na najezdu Km!Jestlize koupis auto ktere ma 200tis km tak pocitej s financema ktere do toho nasipes!
hujere...já mám galopera skoro od výroby..brzdy v hajzlu po 80000km normál jízdy..spojka [-o< ..silentbloky [-o< čerpadlo...-problém tohohle dieslu atd....

ještě se úpodívej na zadní ramena a silentbloky!!!!! na to nezapomen..vem pajcr a zaber...
ale já už si zvyk...bylo hůř....když tak 30000narveš,budeš jezdit nějakej čas bez problémů
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Pinďo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 čer 2009, 23:34

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Pinďo »

čo sa týka terénu,je to spoľahlivé auto,keď som obul drapáky,trúfol som si vyjsť hocikde.
Ja mám krátky diesel a používam ho každý deň v lese,takže si dosť vytrpí.
Ťažné do 3,5t dá sa za tím ťahať aj príves s koňmi,ale už to žere.
Náhradné diely zoženieš v pohode,na nete je ich kopec.
Byť tebou tak si kúpim radšej benzín,lebo na dieseloch odchádzajú čerpadlá.
Mne teraz začalo štrajkovať.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Hujer »

pepan píše:
Hujer píše:delam :hyu: 15 let a vlastnili jsme Galla 2,5 td,tak muzu dat par skusenosti!3,0 je spolehlivejsi nez Diesel!Osobne bych uz do nafty nesel!Praskaj na nich hlavy!3,0 benzin je nesmrtelnej a pri slusne jizde mimo teren se vejdes do 11 L.Dlouhej 3,0 ma 3500kg na kouli!Je to jeste zavysle na pouzitem taznem a jestli to ma abs!co se tyce dilu jako jsou brzdy,casti podvozku atd,tak to na nic vylozene netrpy!Je to zavisle ne predchozich majitelich a na najezdu Km!Jestlize koupis auto ktere ma 200tis km tak pocitej s financema ktere do toho nasipes!
hujere...já mám galopera skoro od výroby..brzdy v hajzlu po 80000km normál jízdy..spojka [-o< ..silentbloky [-o< čerpadlo...-problém tohohle dieslu atd....

ještě se úpodívej na zadní ramena a silentbloky!!!!! na to nezapomen..vem pajcr a zaber...
ale já už si zvyk...bylo hůř....když tak 30000narveš,budeš jezdit nějakej čas bez problémů
Co se tyce zadnich silembloku(myslisli ty dva hribecky proti sobe na podelnem ramenu tak ty vydrzej cca 150 000km.Ostatni jsou pomalu nesmrtelny(ja je jeste nemenil!)Ty stojej v orygonale 600kc 4ks.to sy mysli ze je normalni cena!Zbrzdama je to podobny!Kotouce v prumeru vydrej 120-150 tisic o deskach se nebavim je to klasika spotrebni zbozi!Co se tyce cerpadel tak jsme nemeli problemy u aut co maj do 150 000km najeto,dokonce knam jezdi a maj puvodni a najeto 250 000km!Co se tyce spojky je to o ridici,stylu jizdy,pouzivani auta pro podnikani(tahani) apod!mluvim ze skusenosti podotykam,mluvim o autech ktery knam jezdily na servis od prodeje!Zavazny problem je ten ze na tom dieslu hlava vydrzi cca 180 000km! Presnej duvod proc se tam udelaj prasklyny nevim,muzu jen odhadovat!Ale tohle je jedina problemova vec na Gallu!Ostatek je spotrebni zbozi!Stim se vsichni musite smirit,ten kdo se stim nesmiri tak at si auto pujci v pujcovne!
Jinak podobne reci ze Patrol,Pazout,Crujzr a pod jsou nesmrtelny a nic se na tom za 500 000km neposere prechazim s mavnutim ruky! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Koupe Galla

Příspěvek od Hujer »

Jinak jeste jedna dulezita vec!To vase amaterske zvedani na torzkach a podlozkach pod zadni pera a pod,je takovej zahul pro podvozek ze si to zvas nikdo ani neuvedomuje a pak si kazdej stezuje ze to hovno vydrzi!Profesionalni prestavba podvozku vyjde na takovej balik ze se do toho nikdo zvas nepusti! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Galla

Příspěvek od pepan »

ale mě to spotřební zboží vyšlo tenhle rok na 60000,- :lol:
a to může čekat i on..když ho koupí za 40000,- to mu tady nenatírejte med kolem huby [-X
jestli s tím bude tahat auta..spojka odejde ani nemrkne....ty silentbloky tě budou stát komplet 1500,-. protože na galla originály nešli a nejdou sehnat...
za další rave- vyzkoušej auto locky...to je nejhorší část na gallu.. :roll:
mám ho bezmála 9 let a klidně ti ukážu učetní knihu a to sem se k němu nechovakl nijak hrozně..prostě jezdím ...rok zpátky nějakej tankodrom,mohelnice atd
v 2005 sem jel alpy a madarsko-tam to bYlo trochu ulet
s benzínem rozhodně nepojedeš za 11 ..s tím nepočítej ani ve snu...to mám já v lehkým terénu :lol:
tady známej má krasavce-žlutase-longa- silnice-tahá auta- 17-19 na sto.. normál okolo 14ti.....
a lehká noha s tímhle obsahem? kuva tak to si kup samuraje 1.3 a tam tě spotřeba trápit nebude....tady máš ten výkon 103kw abys ho využil...
dívat se na to z pohledu automechanika je něco jiného než pohled právě spotřebitele,kterej cáluje..já ti říkám-nekupuj ho.....ale když ho koupíš at se ti daří a vydrží =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“