Výmena prístrojovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
detvanecmiso
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2009, 13:42

Výmena prístrojovky

Příspěvek od detvanecmiso »

Zdravím, mám accent 1.3 55kw, 3dv. 11/97
Mal som palubovku ale bez otáčkomera. Zohnal som si takú aj s otáčkomerom, ale ked som ju napojil, nešla. Kamarát mi povedal, že je tam dosť odlišné káblovanie, ale to vraj urobí. Jediné čo potrebuje vedieť je odiaľ sa dá potiahnuť kábel s informáciou otáčok, vraj to musí mať každé auto, čiže odniekadiaľ sa musí dať potiahnuť. Ja tam nemám spravený prívod preto ho potrebuje. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Moneto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 10 lis 2009, 16:09
Bydliště: MY

Re: Výmena prístrojovky

Příspěvek od Moneto »

Presne ti to neviem popisat napaja sa to na indukcnu sviecku ale ked si ho tam nemal origo tak silno pochybujem ze tam budes mat potiahnute kable a este musis vedet na kolko valcov je ten otackomer nadstaveny aby si to vedel spravne zapojit.
Skus popozerat na internete niekde o tom bude urcite viac ja sa v tomto nejak extra nevyznam.
Hyundai Accent 1,5 White
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena prístrojovky

Příspěvek od vaisman »

Moneto píše:Presne ti to neviem popisat napaja sa to na indukcnu sviecku ale ked si ho tam nemal origo tak silno pochybujem ze tam budes mat potiahnute kable a este musis vedet na kolko valcov je ten otackomer nadstaveny aby si to vedel spravne zapojit.
Skus popozerat na internete niekde o tom bude urcite viac ja sa v tomto nejak extra nevyznam.
Taky sem se pokoušel tam dát s otáčkoměrem a byl sem nemile překvapen ty kabely sou tam poházené jinak v těch svorkách
tak bch taky rád za návod jak to přeházet aby to jelo
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
detvanecmiso
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2009, 13:42

Re: Výmena prístrojovky

Příspěvek od detvanecmiso »

vaisman píše:
Moneto píše:Presne ti to neviem popisat napaja sa to na indukcnu sviecku ale ked si ho tam nemal origo tak silno pochybujem ze tam budes mat potiahnute kable a este musis vedet na kolko valcov je ten otackomer nadstaveny aby si to vedel spravne zapojit.
Skus popozerat na internete niekde o tom bude urcite viac ja sa v tomto nejak extra nevyznam.
Taky sem se pokoušel tam dát s otáčkoměrem a byl sem nemile překvapen ty kabely sou tam poházené jinak v těch svorkách
tak bch taky rád za návod jak to přeházet aby to jelo
Kamarát mi už spravil schému, ako mám tie káble poprehadzovať, ale ak si ani ty nemal otáčokomer, tak pravdepodobne ani ty nebudeš mať natiahnutý kábel od cievky, ktorá meria otáčky. Potom ti pošlem celý návod aj s tou schémou ako to napojiť. Idem to robiť v nedeľu.
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena prístrojovky

Příspěvek od vaisman »

detvanecmiso píše:
vaisman píše:
Moneto píše:Presne ti to neviem popisat napaja sa to na indukcnu sviecku ale ked si ho tam nemal origo tak silno pochybujem ze tam budes mat potiahnute kable a este musis vedet na kolko valcov je ten otackomer nadstaveny aby si to vedel spravne zapojit.
Skus popozerat na internete niekde o tom bude urcite viac ja sa v tomto nejak extra nevyznam.
Taky sem se pokoušel tam dát s otáčkoměrem a byl sem nemile překvapen ty kabely sou tam poházené jinak v těch svorkách
tak bch taky rád za návod jak to přeházet aby to jelo
Kamarát mi už spravil schému, ako mám tie káble poprehadzovať, ale ak si ani ty nemal otáčokomer, tak pravdepodobne ani ty nebudeš mať natiahnutý kábel od cievky, ktorá meria otáčky. Potom ti pošlem celý návod aj s tou schémou ako to napojiť. Idem to robiť v nedeľu.
To by bylo bezvadný,už se těším na ten plánek
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“