MOTOR??

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Strky
*
Příspěvky: 11
Registrován: 08 bře 2010, 12:56

MOTOR??

Příspěvek od Strky »

Zdravim nedaval si nekdo do scoupecka nejakej jinej motor nez ten co tam ma bejt? ja se ptam proto ze ted bude komplet opravenej a novej lak tak se me zase nechce kupovat jinaci auto :D je to spise otazka do budoucna. Je me jasny ze to asi zadna hracka neni to predelat :D :hyu:
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: MOTOR??

Příspěvek od black_sheep »

no cece ja bych se na takovy operace vykaslal. za tu dobu co jsem na klubu uz tady par lidi menilo motor za jiny typ, ale treba velice podobny a byli s tim akorat potize.

kdyz uz tak leda jestli mas LSko (65kW) tak ho vymenit za GT (85kW) ale to stoji penize, ani tohle neni rutina a navic - nevis v jakym stavu bude ten koupeny motor. kdyz neco uplne jinyho, tak bych se drzel hyundaiu - to by melo bejt nejjednodusi. zajimavej by byl treba motor 1.8 z J1 lantry GT, mel 94kW myslim. osobne porad nechapu ze tenhle motor ve scoupu nebyl. LSko 94kW a GT 110kW - treba? =D>

jenze, ve finale je lepsi jet na dovolenou, penize si uzit jinak - smirit se s nizsim vykonem a pak koupit novejsi, silnejsi.. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: MOTOR??

Příspěvek od palicka007 »

Strky píše:Zdravim nedaval si nekdo do scoupecka nejakej jinej motor nez ten co tam ma bejt? ja se ptam proto ze ted bude komplet opravenej a novej lak tak se me zase nechce kupovat jinaci auto :D je to spise otazka do budoucna. Je me jasny ze to asi zadna hracka neni to predelat :D :hyu:
ještě jsem ho tam nedal,ale zatím jsem si vytáhl gtčkový motor,ale to znamená že i celou elektriku a jednotku a prostě všechno aby jsi měl jistotu že to bude fungovat,ale ani to asi nebude jistota měl jsem gt ale zrušil jsem to a z německa jsem dovezl ls jede super ale ty koně tam chybí ikdyž je to jen něco kolem 20 ale jak říkám totálně jsem to rozebral takže doporučuji jestli měnit motor tak se vším všudy to je jen můj názor třeba mi to někdo bude vyvracet,ale scoupe je prostě srdcovka
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: MOTOR??

Příspěvek od black_sheep »

rozdil je 20kW, coz cini 1/3 vykonu LS.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: MOTOR??

Příspěvek od palicka007 »

black_sheep píše:rozdil je 20kW, coz cini 1/3 vykonu LS.
=D>
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOR??

Příspěvek od Yurii »

Nojono, vymena plug and play je jenom pri vymene LS -> GT ale clovek se musi tahat s vymenovanim kabelaze a je to voser...

Bohuzel Hyundaie nejsou jako Subaru nebo jako LEGO a jen tak do Scoupe napasovat jinej motor nepujde. Viděl jsem na netu přestavby za beta engine z Coupe 96 (102kW) a takovy vylomeniny, jenze to uz stoji hodne velky penize kdyz chces aby to bylo poradne a akorat si pak koledujes o problemy na technicky.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“