Autorádio

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

Autorádio

Příspěvek od George »

Zdravím všechny a prosím o radu. Zničeho nic mi přestalo jet autorádio v Matrixovi. Nejde do něj vůbec napájení. Nevíte jak je to zapojeno? Mám tam autorádio CLARION, původní.
Když neposlouchám, vypnu a vždy jen vymáčknu čelní panel na levé straně, nevydělávám pryč a při poslechu jej zase lehce zamáčknu a zapnu. Tentokrát je to úlplně hluché a nic nesvítí ani červená kontrolka pod čelním panelem (když jej celý vyjmu).
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od Uzi77 »

prvni co bych zkontroloval je pojistka co je v aute na autoradio mam dojem je to druha rada od vrchu posledni pojistka pojitka sou za tim malym uloznym prostorem nalevo podd volantem
kdyz to nebude ona tak bych vytahl autoradio coz neni problem a zkontroloval bych pojistku na autoradiu ale pokud mas auto v zaruce tak jed do servisu at ti to daj doporadku
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
GTX
*
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2009, 22:04
Bydliště: Praha

Re: Autorádio

Příspěvek od GTX »

Taky máte tu anténu v zadu? Koukal jsem, že někdo ji má i ve předu. Ta vzadu tak nějak moc nepřijímá. Řešil někdo případnou výměnu za vyšší prut? :shock:
Matrix 1.6, 2008, AUTOMAT
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od kabin »

některé radia např moje :mrgreen: maji jakousi pojistku na tom vyndavacím panelu alias tatrance z vnitřní strany dirka a nahodí se jemným stlačením např párátkem nebo propiskou výrobce píše že se to má použít pokud je procesor rádia zmatený :-k tak nevím jestli ho máš zmatený ...
Matrix 1.5 CRDi VGT
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

Re: Autorádio

Příspěvek od George »

Změna, už mi to jede. Chtěl jsem je vydělat a kouknout na zadní připojení atd. Opatrně jsem kolem celého rádia v tom vsazeném rámu zašťáral tou plechovou packou, co mi zůstala v krabici po autorádiu, abych povolil nějak ten vzpříčený rám a rádio vytáhl a stejně mi to nešlo. Jsem v tomto amatér - nevím jestli se autorádio vytahuje z otvoru i stím plechovým rámem, nebo jenom z něj.
Každopádně mi nešlo ani to, ani to. Ale autorádio se náhle rozjelo a jede. Takže asi jsem do něčeho drbl - nějaký kontakt nebo něco, nevím. Ale stejně bych jej rád vytáhl a podíval se zezadu na připojení. Nevíte jak se vytahuje ?

Díky za radu i za ty předchozí.
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od kabin »

jak se vytahuje nevím ale vzadu bude konektor pro svazek vodičů k reprákůma tak. a ten nejspíš byl uvolněný
Matrix 1.5 CRDi VGT
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“