Volnoběžné otáčky pří sešlápnutí brzdy

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Dawson X
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2010, 18:34

Volnoběžné otáčky pří sešlápnutí brzdy

Příspěvek od Dawson X »

Ahoj Hyundaiaci / accentaci mám takový problém a tuhle spojitost jsem nikde nenašel tak snad potom toto fórum poslouží i dalším, když nemám zařazenou rychlost a sešlápnu brzdový pedál tak otáčky motora spadnou hodně nízko že někdy motor má namále aby "nechcipnul" jinak otáčky v klidu jsou vpohodě, možná trochu nižší když mám repro naplno ale jinak běží stabilně, nemáte někdo s tím taky zkušenost anebo nápad čím to může být a co mám prověřit? díky moc za jakýkoliv nápad fakt mám někdy obavu při vetším brždění aby mi to nechcíplo úplně...
Nejlepší tuning aut je zdokonalit součástku která se nachází mezi volantem a sedadlem ;)
Nejsem tak bohatý abych jsi mohl dovolit kupovat levné věci
Hyundai Accent 95, hatchback 1,3 55Kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Volnoběžné otáčky pří sešlápnutí brzdy

Příspěvek od Yurii »

No teoreticky by za to mohla vadná jednotka ABS nebo slabej altík...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Radko
*
Příspěvky: 20
Registrován: 20 srp 2009, 12:59
Bydliště: Brno

Re: Volnoběžné otáčky pří sešlápnutí brzdy

Příspěvek od Radko »

Motor může přisávat falešný vzduch přes posilovač brzd, pozná se to tak, že při sešlápnutí brzdy se ozve hvízdavý zvuk, je to slyšet při otevřené kapotě a motoru na volnoběh.
Stříbrná Lantra Combi 1.6 16V GLS 1997 zvaná Bedřiška
Bílá Škoda Yeti 2.0 TDI 4x2 zvaná Jetýnek
clovek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 08 dub 2009, 18:38

Re: Volnoběžné otáčky pří sešlápnutí brzdy

Příspěvek od clovek »

Taketo nieco mi robilo na starej Skoda 105l, ale len ked som mal sytic. Jak som brzdil na krizovatke so syticom na neutrale, tak mi chcel zdochnut motor. Musel som pustit brzdu a dobrzdit rucnou, alebo multiplexovat pravu nohu medzi plynom a brzdou.
i30 1.6 benzin
ex Getz Dynamic 1.4i 16V
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“