Autorádio s navigací Becker DTM 7802

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jiric
Příspěvky: 8
Registrován: 02 dub 2010, 10:58
Bydliště: Olšany u Vyškova

Autorádio s navigací Becker DTM 7802

Příspěvek od jiric »

Koupil jsem Santíka s autorádiem Becker DTM 7802 s logem Hyundai, ale bez navigačních CD. Ty jsem sice postahoval z netu a vypálil jako obraz CD, nízkou vypalovací rychlostí, různými softy páleno, ale bohužel výsledkem je to, že mám několik navigačních celků - od 1 CD po 4 CD, ale žádné v přístroji nefunguje a ani se neaktivuje. Autorádio hlásí GPS:OK, počet satelitů, ale jinak nic. Prosím o radu či pomoc, jedná se o šipkovou navigaci.
HYUNDAI SANTA FE 2.7/V6, 127 kW, 4WD, r.v. 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autorádio s navigací Becker DTM 7802

Příspěvek od Hardcam »

A stahnuls Becker Traffic? Jinak bych na Tvem miste radeji volil navi na sklo. Podpora map pro stare Beckery je mizerna asipky napriklad na slozitejsich najezdech nefunguji korektne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jiric
Příspěvky: 8
Registrován: 02 dub 2010, 10:58
Bydliště: Olšany u Vyškova

Re: Autorádio s navigací Becker DTM 7802

Příspěvek od jiric »

Jj, Traffic jsem stáhnul, ale nefunguje. Spíš chci šipkovou navigaci vyzkoušet, když už ji mám a je pro mne poměrně atraktivní, nikdy jsem takovou neviděl a jímá mne zvědavost. Jinak mám novou navigaci iGO 8 na sklo, celou Evropu, takže nezabloudím :-)
HYUNDAI SANTA FE 2.7/V6, 127 kW, 4WD, r.v. 2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Autorádio s navigací Becker DTM 7802

Příspěvek od Hardcam »

Becker pouzivalo BMW v 90. letech, kdyz se podivas do inzerce, urcite ho najde treba v BMW E36 325i...ja jsem mel Beckera taky chvili, jenze me stvalo, ze jsem musel mit CD s navi vlozene v mechanice, pricemz jsem chtel poslouchat hudbu z CD.
Mel jsem jen jedno CD, na kterem byl spousteci soubor, cely navigacni program + mapove podklady tusim stredni Evropy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“