EMP310 nepřehrává CD

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Bildr
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2010, 14:33

EMP310 nepřehrává CD

Příspěvek od Bildr »

V Sonatě V (NF) mi origo přehrávač EMP310 z ničeho nic přestal přehrávat CD, hraje pouze rádio. Při vložení disku chvíli načítá obsah a pak jej vysune s hláškou error 5, což dle manuálu znamená chyba disku. Svátečně se stane, že načte seznam stop (ale nic nepřehrává). Jinak je jedno, jaký tip disku zkouším přehrát. Lisované audio CD nebo vypálené MP3, vždy se tato chyba opakuje. Dřív všechny disky hrály.

Jediné co mě napadlo bylo odpojit baterku a dostat tak rádio do továrního nastavení - to mi nepomohlo.

Nepotkali jste se už někdo s touto chybou, nebo nemáte tip na její odstranění? Předem díky za každou odpověď.
Naposledy upravil(a) Bildr dne 02 srp 2010, 18:15, celkem upraveno 1 x.
Sonata NF 2.0 CVVT-i Elegance, A/T
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: EMP310 nepřehrává CD

Příspěvek od Korálek »

Zkus tím prohnat čistící CD v toh horším připadě je v hajzlu laser.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Bildr
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2010, 14:33

Re: EMP310 nepřehrává CD

Příspěvek od Bildr »

Zjistil jsem, že některá CD hrají, tak asi bude zanesená čočka. Zkusím přehrát to čistící CD.
Sonata NF 2.0 CVVT-i Elegance, A/T
Uživatelský avatar
plikous
**
Příspěvky: 127
Registrován: 17 zář 2009, 12:15
Bydliště: Prágl

Re: EMP310 nepřehrává CD

Příspěvek od plikous »

Trochu z jiného soudku, mě se zase stalo, že v rádiu úplně zmizelo přehrávání CD, jako když tam vůbec neni, dáš MODE a tam je jenom FM1,2,3,AM a zase zpátky FM1. Stalo se mi to z ničeho nic, prostě přehrávám ňákou MP3 a najednou mi tam skočí rádio a CD nefičí, pomohlo vyndání pojistky od rádia, čili restart, pak to samozřejmě chtělo servisní kód od rádia. kerej naštěstí mám :)
Hyundai Sonata Elegance 2007 2.0 LPG
Obrázek
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: EMP310 nepřehrává CD

Příspěvek od mirec »

plikous píše:Trochu z jiného soudku, mě se zase stalo, že v rádiu úplně zmizelo přehrávání CD, jako když tam vůbec neni, dáš MODE a tam je jenom FM1,2,3,AM a zase zpátky FM1. Stalo se mi to z ničeho nic, prostě přehrávám ňákou MP3 a najednou mi tam skočí rádio a CD nefičí, pomohlo vyndání pojistky od rádia, čili restart, pak to samozřejmě chtělo servisní kód od rádia. kerej naštěstí mám :)
Ja som kod nemal, lebo predavajuci mi ho nedal...dal som za neho 15 EUR v servise :cry:
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“