PRODEJCI NÁS SLEDUJÍ...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PRODEJCI NÁS SLEDUJÍ...

Příspěvek od 1162 »

Věřte nevěřte ale volali mi od Dealera Hyundai Domanský. Že prej mi něco zlobí na autě tak ať s tím dojedu. Tak nevím, buď nás sledují na tomto fóru nebo na moje.auto.cz
Každopádně paní měla dobré info jak o tom co tupíšu tak naprosto věděla kdo jsem a komu zavolat......
Špionáž se prostě nezapře :-) Ale mají u mě velké plus ač nevím zda je k tomu dokopal šéf či Hyundai, nebo se tak zajímají o ty stávající.....no odvověď je na každém z Vás.


:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak to cumim! a kdo opravi muj pekac? :D
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

black_sheep píše:tak to cumim! a kdo opravi muj pekac? :D

Dotyčný práskač se sám přiznal.....takže nás opravdu sledují :)

Tvůj pekáč ? No jestli jsi hezká mladá holka tak s tím pekáčem něco uděláme :lol:

Taky koukám že jsi z Nového Boru. Tam jsem takřka vyrůstal. Tedy spíše v Chotivicíh. Ale v Boru jsem byl každý den. No a před dvěma lety mi utekla holka s frajerem z Boru. Takže jestli jsi to ty tak doufám že se ti ten pekáč rozloží :)
Ale on jí stejně pak kopl do řitky takže došlo na má slova.....ach jak mám tuhle větu rád :evil:
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

1162 píše:
black_sheep píše:tak to cumim! a kdo opravi muj pekac? :D

Dotyčný práskač se sám přiznal.....takže nás opravdu sledují :)

Tvůj pekáč ? No jestli jsi hezká mladá holka tak s tím pekáčem něco uděláme :lol:

Taky koukám že jsi z Nového Boru. Tam jsem takřka vyrůstal. Tedy spíše v Chotivicíh. Ale v Boru jsem byl každý den. No a před dvěma lety mi utekla holka s frajerem z Boru. Takže jestli jsi to ty tak doufám že se ti ten pekáč rozloží :)
Ale on jí stejně pak kopl do řitky takže došlo na má slova.....ach jak mám tuhle větu rád :evil:
Treba ji nekopl do ritky ale do toho pekace:D A ted je rozbitej:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

možná je to běžná svolávačka, tak jako u novýho SantaFe všem dotahují šroub na kompresoru klimatizace
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

1162 píše:
black_sheep píše:tak to cumim! a kdo opravi muj pekac? :D

Dotyčný práskač se sám přiznal.....takže nás opravdu sledují :)

Tvůj pekáč ? No jestli jsi hezká mladá holka tak s tím pekáčem něco uděláme :lol:

Taky koukám že jsi z Nového Boru. Tam jsem takřka vyrůstal. Tedy spíše v Chotivicíh. Ale v Boru jsem byl každý den. No a před dvěma lety mi utekla holka s frajerem z Boru. Takže jestli jsi to ty tak doufám že se ti ten pekáč rozloží :)
Ale on jí stejně pak kopl do řitky takže došlo na má slova.....ach jak mám tuhle větu rád :evil:
no ja Ti nevim, cece... ale o zadnym prazakovi, bo chotovicakovi mi mlada, ani zadna ex nic nerikala :) a krasavice zrovna nejsem, to te zklamu, ikdyz uz ti to asi z predchoziho kontextu doslo ze na 96% nejsem :lol: takze mam asi smulu s tema opravama, co? :P
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Dotyčný práskač se sám přiznal.....takže nás opravdu sledují :)

Předem varován,lére vyzbrojen.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1162 »

antek píše:Dotyčný práskač se sám přiznal.....takže nás opravdu sledují :)

Předem varován,lére vyzbrojen.
Musíme mu dát trochu šanci. Ale neřeknu Vám kdo to je.....bude zajímavé když tu s námi bude diskutovat někdo z Hyundaje ne :-)
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Myslím, že je pozitívne, keď v servisoch vedia o našich problémoch a vedia na ne reagovať tak, aby sme boli maximálne spokojní. Mohlo by to fungovať automaticky pri pravidelných prehliadkach, keď by skontrolovali aj výskyt popisovaných nedostatkov. Každého z nás by to potešilo, pretože služby predávajúceho sa nekončia predajom vozidla.
Hyundai zaznamenal v roku 2007 značný nárast predaja oproti predchádzajúcemu roku a to isté sa očakáva aj v 2008. Ak však bude veľa tých, ktorí budú nespokojní a budú svoju nespokojnosť vyjadrovať na tomto fóre, ich plány sa nenaplnia.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
celloo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 čer 2007, 16:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od celloo »

no, este keby nas tak sledovali aj predajcovia/servisy zo Slavenska, to by nam bolo hej..:)
Hyundai Accent 2007, CRDi, Tender green, Elegance
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Když mi v autě něco zlobí tak proč si o to v servisu neříct že. Myslet si že někdo sleduje co tu kdo píše, vede si databázi a při návštěvě servisu s tim vyrukuje, to už je trochu scifi. Pak už není daleko k tomu, aby dotyčnou osobu začala honit ve snu polednice a černý koně :lol:.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Tomikp píše:Když mi v autě něco zlobí tak proč si o to v servisu neříct že...
To je ideální stav. Druhá varianta je, že ti prodejce suše oznámí, že se na tomto fóru píší bludy a žádné tebou popisované závady neexistují. To je moje zkušenost a už se těším na garančku :twisted:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

No neni to poprve, tak pred rokem mi psal taky jeden ze nekdo kritizoval jejich servis a ze oni s tim nesouhlasi atd.... (samozrejme) :D

A na www.daewooclub.com mem prvnim projektu, sledoval majitel servisu sveho zamestnance co a kde tam pise, to uz je moc myslim !!!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Pamatuji tu případ já automechanik butovice :D a již se tu neukázal :lol: :lol: Proč asi, lidi mu tady položili pár otázek a utekl jak malej kluk :roll: Takže se nemůžou divit Ale to je i u jiných značek né jen u Hyundaie :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

CzechJoker píše:
Tomikp píše:Když mi v autě něco zlobí tak proč si o to v servisu neříct že...
To je ideální stav. Druhá varianta je, že ti prodejce suše oznámí, že se na tomto fóru píší bludy a žádné tebou popisované závady neexistují. To je moje zkušenost a už se těším na garančku :twisted:
Tak v tom nevidim zvláštní problém, prodejce toho dokáže namluvit.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Odpovědět

Zpět na „Pokec“