drnceni palubky Lantra93

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

drnceni palubky Lantra93

Příspěvek od ryba »

Potrebuju poradit postup, jak rozebrat palubku. Neco tam strasne hnusne drnci jakoby kolem krajnich vydechu ventilace. Presne ve spektru 2500 ot/min. Takze tam, kde se jezdi nejvic. Je to nejakej plast o plast...drrrrr....uz me z toho hrabe. Takze, mate-li nekdo postup, jak to dostat dolu abych mohl toho drrrncaka URVAT, tak mi prosim poradte, dekuji:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mame stejnej problem, od 2700-3000ot/min to silene drnci a neprijemne vibruje, zrejme se do toho pustim ted, kdyz jsi mi to pripomnel..ale Lantru mam 99ku, takze s navodem neporadim...ja tam mam samy sroubky a vkolem topeni takovy uchyty, ktery se vycvaknou..., takze pohoda.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ahoj ...
Tak navod mam, ale nevim, jak ho sem dostat, takze ti ho poslu na mail ....
Je toho asi 2 mb ... Tak snad to nebude moc ....
:lol:

Kdyz tak dej vedet, jestli dosel a pomohl ...

P.s. To ryba ... jeste me posli maila ... ... treba SZ
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

takze jsem se na to o vikendu podival. A co jsem zjistil:

Rozebral jsem palubku, vsude samy dily, samy sroubky uz jsem se v tom prestaval orientovat, sundal jsem i volant, docela me prekvapilo, ze tam neni zadnej vystredovaci bod k nasazeni zpet...takhle bych ho mohl na ten tisicihran dat treba vzhuru nohama. Ale k veci. Prohledal jsem co jsem mohl a kam dosahl ale NIC. Pak jsem si za nasavanim primyho vzduchu u vydechu u ridice vsiml v ty trubce nejakyho bazmeku v ty ventilaci. To uz bylo ale pod haubnou. Tak rozdelam sterace a ten plast pod nima a ejhle! Tam jsou tahla na sterace a ty drncej. Jsou usazeny v cepech zajisteny zavlackou a drncej v tom ulozeni...jeste nevim jak to vyresit, ale urcite to nejak pujde, to si piste :) :x Muze to byt jeste neco jinyho, ale tipuju to na to. Takze udelam zkusebni jizdu s vypanym prostorem pro tahla. Samozrejme bez deste:)

Aspon vim, jak se rozebira palubka:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

tak jsou to tuty tahla. Kdyz jedu za deste a sterace jedou, tak je ticho jak v hrobe. Asi to prevlozkuju za tesnejsi cepy.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“