Stěrače

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Stěrače

Příspěvek od MIDAR2007 »

Zdravím vás, chlapi. Zase problém. Nefungují mi přední stěrače a ještě než se začnu shánět po motorku, potřeboval bych od vás zjistit, kde je na ně pojistka. Mám je sice všechny prohlédnuté, jsou v pořádku, ale která je přímo na ty stěrače, to nevím. A možná jsou v autě ještě jiné, o kterých nevím. Díky za rychlou odpověď!
Reklama
 

MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Stěrače

Příspěvek od MIDAR2007 »

Tak už si nedělejte starosti, při zhasnutém motoru jsem zjistil, že motorek běží a jediné, co bylo potom potřeba udělat, bylo to, že jsem sundal stěrače, plastovou mřížku pod oknem a nasadil táhlo, které bylo vypadlé z kloubu. Takže vše OK :D/ .
Ivane, kdo tě naučil vkládat obrázky? :D
JUHA
*
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2008, 08:59

Re: Stěrače

Příspěvek od JUHA »

Jojo přesně tak stalo se mi to už vloni.
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Stěrače

Příspěvek od MIDAR2007 »

No zaplaťpánbůh že to bylo jen toto. Už jsem sháněl motorek a v Hyundaivrakovišti vyjde na 2500,- bez DPH, což by se mi teď před vánoci vyhazovat nechtělo. #-o
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Stěrače

Příspěvek od kuschall »

To mě máš za takového lempla, že bych neuměl dát jednu fotku Midarde
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Stěrače

Příspěvek od kuschall »

Jo doufám že se ti zamlouvá je to focený v Gambii
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače

Příspěvek od Valent2004 »

Mne sa to tiež presne takto stalo. Ale po druhom vyskočení tiahla som to upevnil nafurt.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Stěrače

Příspěvek od MIDAR2007 »

Ale ani trošku tě nemám za lempla, Ivane :^o :lol: ! Já jen, že jsi mi kdysi říkal, že ti s tím pomáhal synek, tak jsem nepočítal, že by sis to teď udělal sám :-k . Jinak fotka je pěkná, jen jsi na té druhé polovině, kde je vidět cesta, měl stát ty!!!

Valent, příště to taky udělám, ale zatím to zaskočilo celkem dost těžko, tak se to snad nebude brzy opakovat :D .
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Stěrače

Příspěvek od kuschall »

Pánové vy máte vzláštní závady já ani nevím kde to je
MIDAR2007
**
Příspěvky: 151
Registrován: 10 úno 2009, 21:22

Re: Stěrače

Příspěvek od MIDAR2007 »

Tak když máš na střeše přikurtovanýho čističe oken, který ti je za jízdy umývá, tak se nedivím, že nemáš potuchy, kde a co jsou stěrače :mrgreen:
sisikar
*
Příspěvky: 23
Registrován: 10 pro 2011, 00:10

Re: Stěrače

Příspěvek od sisikar »

parada moj Hrošik ma zas rozculuje dnes vecer som v dobrom dazdi siel 60km bez stieracov vopred sa ospravldnujem vodicom ktorych som oslepoval hmlovkami a dialkovimi svetlami :roll: vypaluje mi poistku na stieracoch ked ju vymenim a spustim stierac tak ju vypali hned ...cely den som dnes jazdil v dazdi ci sa niekam voda dostala alebo je v cudu pačka neivem pred tym ako to budem zistovat nestretol sa tu niekto s takym pripadom?
David73
Příspěvky: 4
Registrován: 16 dub 2012, 18:44
Bydliště: Praha 10

Re: Stěrače

Příspěvek od David73 »

Ahoj, no já bych zkusil rozpojit konektor u motorku stěračů, pak novou pojistku a jestli vydrží, tak je to v motorku. No a jestli praskne zas, tak jít po drátech, ale z vlastní zkušenosti vím, že se to na 99% vždycky vy... v místě,kde je nějaký pohyb.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“