Smrad z vyfuku

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Smrad z vyfuku

Příspěvek od Tomson-tr »

dnes som nastartoval auto po dlhsom case a z vyfuku isiel uplne hrozny smrad,bolo tam citit akokeby nejaku "chemiu" co to moze byt?ono mi to bolo citit vzdy ked som ho trosku viac potrapil ale dnes to bolo az moc a to som iba stal na mieste....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Richard555 »

Pokud je kat v pořádku, když mu trochu naložíš a správně funguje, měla by z něj být cítit "žumpa" sirovodík je snad vedlejší produkt reakce.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Tomson-tr »

Praveze neviem ci je kat v poriadku lebo niekedy pri zosliapnuti plynu sa auto hned rozbehne a niekedy absolutne nie,vtedy pustim plyn a druhy raz ho zosliapnem a uz ide....

A je to taky "ostry" stiplavy smrad
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Yurii »

Tak Ti tam zalezla myša a chcípla :-)
Ne vážně, sundej kat a vymlať ho nebo ho nahraď rovnou trubkou... na matky asi budeš potřebovat autogen aby sje nahřál, potřeboval sem ho i já a to muj vejfuk byl jako novej...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Tak Ti tam zalezla myša a chcípla :-)
Ne vážně, sundej kat a vymlať ho nebo ho nahraď rovnou trubkou... na matky asi budeš potřebovat autogen aby sje nahřál, potřeboval sem ho i já a to muj vejfuk byl jako novej...
vo vikendu to udelame vsici a pristi tejden uz ani nebudeme muset do prace pac to bude venku smrdet jak ve vychodnim nemecku tak vyhlasej zakaz vychazeni :evil:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Yurii »

Hele a ty bys byl ochotnej vypláznout osmičku za originální nebo trojku za druhovýrobní kat, když s nim to auto hůř pojede a bude víc žrát? Promiň odpady třídim, šetřim lesy, ale kat už si do auta nevrátim. 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Shelby_nr »

hele Tomson ja som tu dlho nebol, ale si chcel nejake diely nahradne ...este mas o ne zaujem?, lebo sa mi rysuje cesta do zahranicia min na pol roka, a ten katalyzator kludne vymlat ja ho mam tiez...len potom dufaj ze mas niekoho znameho na stk lebo ten pristroj co meria emisie ti namera take cislo ze sa vsetci budu chytat za hlavu...moja skusenost :mrgreen:
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Hele a ty bys byl ochotnej vypláznout osmičku za originální nebo trojku za druhovýrobní kat, když s nim to auto hůř pojede a bude víc žrát? Promiň odpady třídim, šetřim lesy, ale kat už si do auta nevrátim. 8)
trojka ti přijde bejt balík? já na scoupe (červeným) dával repliku a nepos... mě to :) a nebo když už, tak alespoň z auta na díly ňákej funkční.. nejsem extrémista abych řikal že Euro I nebo II by se měli hnedka sešrotovat (sám v Euro II jezdim), ale prasit bez katíku je fakt podle mě čunárna, to se na mě nezlob. :evil:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Yurii »

No takhle, pro men je prostě kat z pohledu funkčnosti auta věc totálně zbytečná takže vyhodit za něj tři tisíce je dost. Nemluvě o tom že než sem přišel na to že mam špatnej kat, tak soustavně zvyšoval mojí spotřebu tak o jeden až dva litry, schválně se podívej na spritmonitor kolik sem takhle najezdil a přisuzoval sem to "těžký noze"... Tak sem pro někoho prase, no boože :)
Podle mýho to bude thomson mít ten kat taky přicpanej bo mu to občas dělá to co to dělalo posledních pár dní s nim pořád.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od black_sheep »

nojo jenze to na to nesmis koukat jak neandrtalec :lol: katalyzator prokazatelne snizuje emisni hodnoty a to dost vyraznym zpusobem.. a nemuzes to obhajovat tim zes tu vec mel rozbitou, tak je naprd.

to je jako kdybych rekl ze je klimatizace nahovno protoze mi nefunguje, a vubec nechladi.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Yurii »

Hele to je marný... každej se na to díváme jinak :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Tomson-tr »

Teraz cez viken skusim vyhodit ten kat a uvidim co to spravi,som zvedavy....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad z vyfuku

Příspěvek od Yurii »

Rovnou si někde zkus sehnat těsnění mezi kat a vejfuk, já je kupoval v kelly za 50,- asi ty starý budš rovnou moct vyhodit ;) Jestli bude kat až ho sundáš z auta chrastit, máš skoro vyhráno a víš čim to bylo. Jestli nebude, beztak ho vymlať bo tak starej kat už je akorát zdrojem problému místo toho aby byl ekologickou fičurou.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“