Hyundai Coupe 2.0

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Petr

Hyundai Coupe 2.0

Příspěvek od Petr »

Chci koupit tenhle úžasnej stroj, tak bych chtěl radu na co si dát tak nějak pozor, popřípadě kdyby jste někdo o nějakym coupe, v ceně tak kolem 120 000 Kč plus mínus věděli, tak bych byl vděčnej za info.
Předem díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe 2.0

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr píše:Chci koupit tenhle úžasnej stroj, tak bych chtěl radu na co si dát tak nějak pozor, popřípadě kdyby jste někdo o nějakym coupe, v ceně tak kolem 120 000 Kč plus mínus věděli, tak bych byl vděčnej za info.
Předem díky.
nechci ti brát iluze, ale obávám se že za 120 plus mínus nic moc v dobrym stavu neseženeš, ale můžeš mít kliku, jinak koukni do tématu Hyundai Coupe 1,6 tam se řešili kupátka obecně....včetně závad...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

O.K. Za jakou cenu si myslíš, že se dá sehnat slušnej kousek?
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Anonymous píše:O.K. Za jakou cenu si myslíš, že se dá sehnat slušnej kousek?
no myslim že ty lepší se prodávaj tak od 140ti vejš, ale zas můžeš mít kliku třeba ten za 120 může bejt lepší než za 150, je to hrozně idividuální, nejlepší by byl asi nějakej dovoz, nejlíp německo, tam je jich hodně na výběr, třeba www.mobile.de nebo www.autoscout.de ....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Petr

Příspěvek od Petr »

Čas od času jsou v Anonci kousky kolem těch 120ti ale jsou dost rychle prič, v bazarech se ceny pohybujou tak kolem těch 140 a vejš. Spíš bych chtěl koupit něco v ČR, přeci jen nevim o nikom, kdo by mi to z D přivezl a navíc je kolem toho dost papírování a na to jsem moc línej :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

S dovozem moc papirovani neni:) odkud jsi?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Petr

Příspěvek od Petr »

Jsem z Jablonce nad Nisou. Jak je to se stářím vozu, kterej ještě můžeš přihlásit? Je to pořád 8 let, nebo se to změnilo?
Petr

Příspěvek od Petr »

Teď mam možnost koupit tenhle kousek http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=48614
Je to dovoz, v tom bazaru už to nestojí, mluvil jsem s majitelem kterej to má cca 3.5 roku a nechal by mi to za 90000Kč.Co si o tom myslíte?
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

koupě

Příspěvek od Bruce Lee »

Má to dost nalítané a bez servisní knížky.Cena by sice šla,ale chtělo by to vidět fyzicky.Od 80000km se toho lidi zbavují nebot´začíná vše postupně odcházet:čepy,tlumiče,kotouče,...Aby jsi pak do toho nemusel vložit více než očekáváš?Ke koupi bych si vzal někoho kdo ho už dlouho má a ví kde se dívat.
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

sem se koukla na fotky, je to dost malý, takhle těžko říct takhle z hlavy :lol: , víc detailů, kolik má najeto, odkud dovoz. Já toho slítala , nakonec sem CARy přivezla z Přerova, taky dovoz z IT , ale nikdo stím v čechách nejezdil. Za 90 000 stála a myslím že stojí taky švestková u Brna má 160 000 ale ten interiér děs.
Návštěvník

Re: koupě

Příspěvek od Návštěvník »

Bruce Lee píše:Má to dost nalítané a bez servisní knížky.Cena by sice šla,ale chtělo by to vidět fyzicky.Od 80000km se toho lidi zbavují nebot´začíná vše postupně odcházet:čepy,tlumiče,kotouče,...Aby jsi pak do toho nemusel vložit více než očekáváš?Ke koupi bych si vzal někoho kdo ho už dlouho má a ví kde se dívat.
Dost nalítané?Co jsem zatim koukal po inzerátech, tak většina má nalítáno tak 160000

To CARy: Kolik si dala za tu svou? Teda jestli to neni tajný :D
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr píše:Teď mam možnost koupit tenhle kousek http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=48614
Je to dovoz, v tom bazaru už to nestojí, mluvil jsem s majitelem kterej to má cca 3.5 roku a nechal by mi to za 90000Kč.Co si o tom myslíte?
cena je podezdřele nízká, řek bych že k počtu najetejch kilometrů si můžeš přidat zepředu jedníčku, moc důvěryhodně na mě nepůsobí fotka (tuzing) interiéru, kde krytka airbagu na volantu evidentně vůbec nelícuje a má jinou barvu než okolní plasty....takže pravděpodobně airbagy nejsou....elektrony (nebo poklotrony) taky nejsou origo, ještě sem je na žádnym kupátku neviděl - řek bych že sou to 14tky, což může svědčit o tom že auto bylo zbořený na předek a vodnesly to i origo kola (všechny 2l měly pětipaprskový elektrony) - ale taky to nemusí znamenat vůbec nic.... samozdřejmě by bylo ideální to auto vidět v reálu, podle fotek se dá posoudit těžko...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Petr

Příspěvek od Petr »

Airbagy v tom opravdu nejsou, jsou to jen záslepky-proto to prodává za těch 90. Těch kol jsem si všimnul taky a co mě uchvátilo nejvíc, je ten omotanej volant :D
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr píše:Airbagy v tom opravdu nejsou, jsou to jen záslepky-proto to prodává za těch 90. Těch kol jsem si všimnul taky a co mě uchvátilo nejvíc, je ten omotanej volant :D
tak to mě přesvědčilo! můj názor je nebrat! a propos ten gumovej potah volantu neuráží ve škodovce nebo žigulíku ale tady to je fakt tyfus největší :D
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě

Příspěvek od Tiburon_FX »

Anonymous píše:
Bruce Lee píše:Má to dost nalítané a bez servisní knížky.Cena by sice šla,ale chtělo by to vidět fyzicky.Od 80000km se toho lidi zbavují nebot´začíná vše postupně odcházet:čepy,tlumiče,kotouče,...Aby jsi pak do toho nemusel vložit více než očekáváš?Ke koupi bych si vzal někoho kdo ho už dlouho má a ví kde se dívat.
Dost nalítané?Co jsem zatim koukal po inzerátech, tak většina má nalítáno tak 160000

To CARy: Kolik si dala za tu svou? Teda jestli to neni tajný :D
¨

neber to jako prudu, ale 160t máj nalítáno tak kousky do 120tisíc kč - a to rozhodně neni většina....skoukni www.tipcars.cz tam je velkej výběr...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“