kde koupit pistni krouzky???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

kde koupit pistni krouzky???

Příspěvek od alpina.b6 »

zdravim, tak jak sem psal ze to jede na tri valce tak sem se ted zhrozil, olizl jsem olej a jak kdyby to byl jen masty benzin a ne olej, takze asi pistni kruhy ze??? Koukal jsem do autokelly a nemaj kde se daji koupit a co tak asi stojej??? Nevyjde levneji koupit strasi motor od nekoho zvas, popripade nepasuje tam nejaky jiny treba accent, ci neco jineho????
S cupe 93 1.5i Díky za odpoved.
Reklama
 

lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

no pistni krouzky a benzin v oleju to je divny kdybi jsi mel spatny krouzky tak by ti to zralo olej urcite tam mas benzin v oleju????? :shock: :?:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

pistni krouzky, zkusil bych auto matejicek nebo donata v hradci at to poslou postou... ale nevim nevim, pistni krouzky, kolik to ma najeto? to by muselo mit opravdu hodne moc.. navic by to zralo olej po litrech... :roll:
alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

ju

Příspěvek od alpina.b6 »

nalitano tak 230000, nevim fakt co stim, prave ze oleje je tam strasne moc tezce pres rysky, ale chutna jak cistej benzin, ale barva je pekna, z vyfuku sedej dym, motor kdyz startuju se trepe prvnich 5sekund tak ze uz zkoru urval ten kovovy drzak pravo nahore u tlumice prasklina jak prase, na skoduli mi natek benzin pres palivove cerpadlo do oleje ale tady je elektricke takze fak netusim.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Sakra Alpine b6 Vůbec nerozumím tomu co jsi napsal ach jo!!! :?
Pístní kroužky se dají koupit u http://www.automatejcek.cz :!:
Dále nevím co s tím vyvádíš,když to nemůžu slyšet a vidět je každá rada drahá!! :cry:
Pokud bys náhodou sháněl motor ,tak 1.5i 12V typ G4EK!!! :!:
Ty motory jsou v Akcentech od 1994,nebo v Ponym a v Lantře,ale jistějc ho seženež v Akcentech,těch tu jezdí dost!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“