nárazník

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
juraj111
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 črc 2010, 09:07

nárazník

Příspěvek od juraj111 »

Ahojte,
prosím vás poraďte mi ako dať dole nárazník na Santa Fe r.v. 2007. Na čo si treba dávať pozor a tak.
Ďakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bed@
**
Příspěvky: 241
Registrován: 03 dub 2011, 21:49
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazník

Příspěvek od Bed@ »

Predevcirem jsem ho sundaval 8) Pro jeho sundani je treba vyndat svetla (povolit dva srouby nahore a jednu matku ze zadni strany, odpojit kabelaz od svetel), svetlo tlacit smerem ven, aby vyklouzlo ze zapatky, pravdepodobne se ti zasekne na spodni hrane o naraznik, chce to trosku vic sily a nejaky plast cim bdes odtlacovat naraznik od vystupku na svetle :? Po vyndani svetel a nebo jeste pred jejjich vyndavani (ja to delal pred) povol a vytahej vsechny plastove rozperky, krete drzi naraznik po obvodu, je tam i par sroubu, ktere je nutno vysroubovat. Nejvice jich je nahore a dole :idea: Jestli se ted dostanes rukou dolu k mlhovkam, tak z nich odpoj kabely, jestli ne, tak je odpojis, az uvolnis vic naraznik. Naraznik by uz mel drzet jen na plastovych zamcich pod svetly a taky na boku, kde se dotyka blatniku. Zamky u svetel jde nadzvednout sroubovakem, ale zamky u blatniku ne, tak tam to chce naraznik tlacit nahoru a tahat smerem od blatniku. Kdyz budes mit stesti, tak to vycvaknes, aniz by jsi roztrhl nejaky z plastovych zamku :roll: Jakmile uvolnis obe strany a mas-li stale pripojene mlhovky, tak ted je cas je odpojit :wink: Naraznik sundas i s hornim plastem kolem zamku, je to spojeny, tak se to nesnaz odtrhnout solo [-X Jestli ho budes odstrojovat, tak "good luck" to mi trvalo dele nez ho sundat, je tam kupa plastovych zamku a sroubku #-o Zamky jsem vycvakaval pomoci kovove spachtle :idea:

Sorento 2.2CRDi TOP 4x4 (2021)
Sportage 1.6T-GDi GT line 4x4 (2017)

Stinger 3.3 V6 T-GDi (2017)


Prodáno:
Santa Fe 2.2CRDi GLS 4x4 (2008)
Sorento 2.2CRDi Premium 4x4 (2013)
Sorento 2.2CRDi (2010)
Santa Fe 2.2CRDi (2007)
cee'd 1.6CRDi (2007)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“